2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Canim hic merak etme arkadasim kurtajdan 1, 5 ay sonra hamile kaldi dr sasirdi o dderecee hic problem etme hamile kalabiliyosun buna sevin ben daha onu hic yasayamadimm yasasam icim rahatlicak
Rabbim ins sana saglikli gebelikler Hayirli evlatar nasip eder.. Allah buyuk elbettte ..
Ne kadar suredir istiosunnn

Evet aslinda tuvalet banyoyu yikadim ama okadrdan nolur ki hic mi bise yapmiycaz hamikeyken Rabbim bole uygun gormus vardir bndada bi hayir ins hemen kalirimda bu gunleri sadece aci birer aci ani olarak hatrlarim
Öyle canım haklisin Rabbim inşallah bundan sonraki bebislerimizi sağlıki bir şekilde elimize almayi nasip eder

Kızlar Selam,
8 yaşında bir yakışıklım var çok şükür, Yaklaşık 2 yıldır 2. bebeği istiyoruz en çok da oğlum deli oluyor kardeş için ama 18 ay da 6 ay ara ile 3 kayıp var. ilk ikisi kimyasaldı. Sonuncusunda kalbi atmadı İnşallah bende gerçek bir hamilelik ve sağlıklı bir bebekle burada olurum. Aslında Nisan annesi olacaktım ama 9. haftaya kadar bekledik, kalbi atmadı, düşmedi de 6. hafta da kalmıştı bebeğim. Kürtajla sonlandırdık Dr um korunmama gerek görmedi ama tedavi için bir kaç ay bekleyeceğim. Belki kendiğinden gelir. Eskiler derki düşük ve kürtajdan sonra kolay hamilelik olurmuş. İnşallah rabbim bize de güler...Hep birlikte burada oluruz...

amin inş

Merhaba kızlar benm hamileliğimde bebegimin kalbi durdu sonrada kendiliginden düştü düşükten sonra bir defa adet oldum ikicide yarındı ama bugün 2. Çizgiyle tanı bebişimle tanıştım ama silikti tabi o çizgi :) geç döllenme değilse bende haziran 1 de anne olucam inşallah allah inşallah bu sefer yavrumu bana bağışlar bekleyen herkes haziran annesi olur inşallah eee başka kim var haziranda. Bebişi doğucak haydi tanısalım buda benim bebişim işte

Eklentiler

• IMG_20150918_201515.jpg
    42,1 KB · Görüntüleme: 140
Heh ilk annemiz geldiiii valla bizim adete 1 hagta var daha belli degil o yuzdenn belliyoruzz

Hadi insalah kaç günde bi adet oluyosun sen benm 26 ağustos en son ama ben 23 günde bir oluyorum ve şuan 3+3 hamişim

ben son 3 aydır 33 günde bir oluyorum canım.
Maşallah size o zaman Allah hayırlı evlat eylesin :) darısı başımıza yarın test yapmayı düşünüyorum hatta.
belirtilerim de var gibi hadi hayırılısı.

Hadi hayırlısı bende kan testinde kesin sonucu aldım nihayet 25.67

Daha güzel benim umudum kesik olduğunda geldi bebeğim belki seninde öyle olur inşallah gelir seninde bebişin :)
Insallah kuzum ya dr umutlandirdi cuma gunu benii progesteron cok yuksek cikti msj atmistim hamilemisin acaba dedi ama sanmiyorum bisi hissetmiyorumm devlette yaptirmistimm hcg testi ymadilar erken diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…