2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Merhaba, bende bu yılın haziran annelerindenim. Hamilelik cok keyifli bir dönem, cok başka. Ve ardından meleginin büyüdüğünü görmek gulumsemesi her şeye bedel. Allahım isteyen herkese yasatsin bu duyguyu insallah.
Ve siz bekleyenler de insallah bir an önce güzel haberi alir ve güzel bir hamileliğin ardından yavrularinizi kucağınıza alırsınız.
Allahim hepinize kolaylıklar versin :)

Amin inşallah ne kadarlık hamişsin :)

2 bos gebelikten sonra saglikli hamileligin oldu mu, ben de bir yil arayla bos gebelikten iki kez kurtaj oldum..genetik testler yapildi kan pihtilsmasi varmis güya. ..bi dahakine iğne olucaksin hergun dendi...

2 bos gebelikten sonra saglikli hamileligin oldu mu, ben de bir yil arayla bos gebelikten iki kez kurtaj oldum..genetik testler yapildi kan pihtilsmasi varmis güya. ..bi dahakine iğne olucaksin hergun dendi...

Evet,oldu..Allah'a şükür şu an 15 aylık oğlum..ben 2 boş gebelik geçirdim ve kürtaj olmadım ikisinde de ve genetik,hormonal hiçbi sorun da çıkmadı..o yüzden bi tedavi yapılmadı,bi ilaç kullanmadım..sonraki hamileliklerimde de düşük ihtimali hep vardı yani..en azından senin kan pıhtılaşması çıkmış,sorunu biliyorsun ve çözümü kolay..ya coraspirin ya iğne..

Bir kaç mesaj önce baya detaylı olarak geçirdiğim süreci yazdım,detayını ordan oku istersen..

herkese merhaba benim de bat tarihim 29 eylul dun iki tane test yaptim pozitif cikti sukur ve bugun tekrar yaptim yine pozitif erkenden belli etti kendini bebegim sukurler olsun darisi hepinizin basina ins beni de listeye ekleyebilirsin dogum tarihi 5 haziran olacak ins bu arada 2.5 yasinda bir oglum var ikinci cocugum olacak ins ilki kadar heyecanliyim

Malgacbahar tebrik ederim senin adına sevindim,bende ikinci çocuğumu istiyorum 3,5 yaşında bir oğlum var bende bat a 6 gün varken test yaptım negatif çıktı. Ama oglumda bir hafta geçmesine rağmen yaptığımda silik çıkmıştı geç dollenmeydi umarım benim de bu ay tutar bat 28 bu arada

Kaçıncı asilama canım. Ben ilaç tedavisiz. İğnesiz oldum.. tutmadı geçen ay.
Benim yumurtlanam kendiliginden olmuyor canm klomende ise yaramadi igneli asilama tedavisi oldum ilki tuttu dustu 2. Tutmadi 3. Tuttu sukur insallah kucagima almak nasip olur darisi sana
ve tum İsteyenlere insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…