2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Ne kadar güzel, ne kadar duygulu - gurur verici bir şeymiş böyle ileri ki yılların haziran annelerini görmek.. Onlara yazmak..

Ben 2014 haziran annesiyim.. Dilerim isteyen herkese nasip etsin Allah.. Hayırlısıyla, sağlıkla inşallah..

Amin inşallah canım bizimki de bir umut işte

Amin inşallah canım bizimki de bir umut işte

Hepimiz bir umutla bekliyoruz,istiyoruz zaten..Allah ne zaman "ol" derse oluyor..

Az gezmedim bende hamile topiklerinde,kendi konumu bile açmıştım hamile kalmayı çok istediğim zamanlar..2 tane boş gebelik dolayısıyla düşüğüm oldu mesela..Zor zamanlarda geçti başımdan..Hayırlısı nasip oluyor her zaman,ben buna inanıyorum..

Allah dileyen herkese versin inşallah..

Cok sagol canim insallah

Amin canım inşallah bende geçtim o zor günlerden benim de iki dusugum var simdi de mucizemi bekliyorum inşallah Rabv

Merhaba arkadaşlar geçen sene haziran annesi olacaktım ancak düşük yaptım, umarım 2016 haziran annesi olabilirim. Gerçi allah nezaman nasip ederse ozaman olsun ama kısmet..benim bat 29 eylül listeye eklerseniz sevinirim.

Eğer kısmet olaydı bu aydı doğumum ama olmadı insallah bu ay hamiş olup listeye dahil olmak nasib olur. Her ay hamiş grubu açılıyo mu kimler girmiş kimler hamişmiş diye baktm hep. Şubat mart butun aylara hasretle özlemle baktm. Rabbim hepimize nasib eder insallah benim de 28 eyll ama pek umudum yok açıkcası. Hayrlısı ne ise o olsun

Daha d'un dusuk yaptim 2 mayisti bebegim Dogum tarihi doktor beklemene gerek yok diger ay kalabilirsin bi Umut belki haziran annesi olurum
27 siydi adetim ama smdi ne olur bilmiyorum bu kanama ne dercede etkiler

Daha d'un dusuk yaptim 2 mayisti bebegim Dogum tarihi doktor beklemene gerek yok diger ay kalabilirsin bi Umut belki haziran annesi olurum
Canım Rabbim inşallah bi daha bu güzel duyguyu bi daha yaşatmak nasip eder, inşallah haziran annesi olursun. Gebeliğin kimyasal gebelikmiydi canım yoksa kalbi mi durdu. Benim iki tane kimsayal gebeliğim var da

kızlar merhaba.. benim son adet tarihim 25 agustos.. 1yıl oncesine kadar 28gunde 1adet olurdum bir süredir 25güne düştü. Bu ay enfeksiyondan dolayı 10.gün (3eylul) doktora gittim,yumurtan catlamak üzere dedi. ( bu ogun mu catlayacak anlamına geliyor acaba? ) bu durumda sizce nezaman benim beklenen adet tarihim nezaman olur acaba, bugun gün icinde idrar testi yaptım tabiki negatif cıktı.. sanırım bu ayda pas geçecek beni: (

Canım Rabbim inşallah bi daha bu güzel duyguyu bi daha yaşatmak nasip eder, inşallah haziran annesi olursun. Gebeliğin kimyasal gebelikmiydi canım yoksa kalbi mi durdu. Benim iki tane kimsayal gebeliğim var da
yarin kontrole gitcektim kalbini duymadik sadece dun keseyi gordu bi kese gorduk bi vardi bugun sabah yoktu olamazdida aksam dustu cok iyi biliyorum kocaman bir parca dustu kimyasalda bole et parcasi dusuyormu bilmiyorum once zar geldi snra bi et parcaai cok aci gercekten

asenacım bende 5ay once kimyasal gebelık yasadım maalesef aynı sekilde düsük oluyor, beyaz bir zar ve et parcası gibi birsey düsüyor hissediyorsun: ( Allahım tez zamanda saglıklı evlat nasip etsin inşallah

uzulmeyin eminim cok zor durumdur ama kismet boyleymis. Dusukten sonra da kolay hamile kaliyorlar diye biliyorum

Canim ev işi falan mi yapmistin acaba kimyasal gebelikte keseyo görmeden düşüyor seninki bence normal gebelikmis canım

Canim hic merak etme arkadasim kurtajdan 1, 5 ay sonra hamile kaldi dr sasirdi o dderecee hic problem etme hamile kalabiliyosun buna sevin ben daha onu hic yasayamadimm yasasam icim rahatlicak

Evet aslinda tuvalet banyoyu yikadim ama okadrdan nolur ki hic mi bise yapmiycaz hamikeyken Rabbim bole uygun gormus vardir bndada bi hayir ins hemen kalirimda bu gunleri sadece aci birer aci ani olarak hatrlarim
Canim ev işi falan mi yapmistin acaba kimyasal gebelikte keseyo görmeden düşüyor seninki bence normal gebelikmis canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…