2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Benim yumurtlanam kendiliginden olmuyor canm klomende ise yaramadi igneli asilama tedavisi oldum ilki tuttu dustu 2. Tutmadi 3. Tuttu sukur insallah kucagima almak nasip olur darisi sana
ve tum İsteyenlere insallah
İnşallah canım. Ben de beklemeden 2. 3. Düşünüyordum.ama . Doktor imkanım yol burda. Kendim kullanip klomeni. Denicem .

Ben de 3 gün kala yaptım negatif bugün bat günüm. Gelen giden yok. Test yapmak istemiyorm. Çünkü biliorum gelir aksam ya da yarin her ay böyle

merhaba kızlar sanırım ben de 2016 haziran annesi olucam.beklenen adet tarihim 22 eylüldü adetim geçtikten 1 gün sonra gebelik testinde çift çizgiyi gördüm kıpkırmızı çıktı saniyesinde ardından hemen kan testine koştum değerim de 1262 çıktı.isteyen herkese bu duyguyu yaşasın en kısa zamanda inşallah

Hayırlı olsun :) son adet tarihin neydi peki bide kaç günde bi oluyosun

Merhaba ben de bekliyorum bu ay
Aslında 22 ağustos sat ve 18 eylül gibi adet tarihimdi
16 eylülde bir defa akıntı içinde çizgi olarak kan gördüm ama kanama olmadı
Test yaptım hem idrar hem kan negatif
Fakat 2 gün üst üste ovulasyon testi çok koyu çıktı
Ben de yumurtlama günlerim olduğunu düşünerek bekliyorum şimdi
Aslında 22 ağustostan beri adet görmedim ve ovulasyon testine göre 32. Gün gibi yumurtlama oldu
İlginç ama bakalım haziran annesi olabilecek miyim

Maşaallah Allah size bana ve tüm isteyenlere hayırlısıyla sağlıklı evlat versin

Benim de son adet tarıhım 7 eylul. Hayırlısı ıse bebişimiz olsun inş. Şu an kasıklarımda ve belımde agrı var bıraz ama bayram donusu old ıcın mı bılemıyorum hayırlısı bakalım..

Merhaba haziran anneleri benim bhcg im 46 , 2 gün sonrada 153 çıktı sizce normal mi ben emin olamıyorum hala hamile olduğuma sizce düşük mü?

Merhaba arkadaşlar.Ben de haziran annesi olmak istiyorum hayırlısıyla.Umarım Allah nasip eder de olursa 28 haziran.Tabi daha yolun başı.Sizlerle bu yola devam edip edemeyeceğimin belli olmasına daha çok var.Simdiden takipe başladım sizleri ki tecrubelerinizden yararlanayım

Cnm cok tebrık ederimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…