2010 Ocak melekleri gelmeye başladı canlar

Allah tüm yavru kuşlarınızı analı babalı büyütsün inşallah.Biz şubat anneleri ocak annelerinin yokluğunda istila ettik başlığınızı.yerimseniben Heyecanla ve merakla sizi takip ediyoruz ve dualarımız hep sizinle..Artık yeni bir hayatın kapılarını açmış,aylardır sabırla yürüdüğünüz bu yolda mutlu sona nihayet ulaşmış anneler olarak pek tabidir gözlerinizin bizi görmemesi:asigim: Ama yine de şaşkınlıkla bu başlığı yoklayan hemcinslerinizi biraz aydınlatsanız yerimseniben hadi biraz biraz nolooooralkisalkisalkis

Öncelikle şunu sormak istiyorum,bu ocak anneleri kaç kişi tahmini yaaa :uhm: kaç kişiden kaç kişi böle erkenden doğum yaptı :sm_confused::sm_confused:

canım,güzel dileklerin için çok teşekkürler ocak anneleri olarak-henüz anne olamasam da..
bizim ilk topik başında bir listemiz var,o listeye göre 110 kişi kadardık,ama tabi zamanla takip etmeyenler ,kopanlar ,haber alamadıklarımız oldu..
http://www.kadinlarkulubu.com/ocak-anneleri/275399-2010-ocak-anneleri-topicte-bulu351al305m.html
gerçekten bizim bebişler çok hızlı çıktı biz de şaşkınız :)) 110 kişiden şu an 19 kişi bebeklerine kavuştu,bugün yarın 5-6 kişi daha yapacaktı ama henüz bilgi alamadık ,listede yoklar..ocak başına kadar 30 u bulur gibi geliyor bana :sm_confused:
çok fazla takılıp ürkmeyin,dilerim hepiniz gününde ve sağlıkla bebeklerinize kavuşursunuz..

Yeni gelen melekleri 1. sayfadaki listemize ekledim kızlaropuyorumnanaktan
Hepsi analı babalı büyürler inşallah

Juli Melisa ne kadar çok saçlı doğmuş, ne güzel, şimdiden toka takarsın vallazemuszemus

OOooo 110 kişi filan çokmuşsunuz aranızdan bu kadar erken olması çokta anormal değil o zaman.Teşekkür ederim güzel dileklerin için canım aynı dualar da bizden size gelsin:asigim:

selam kızlaropuyorumnanaktanzemuszemus
doğum yapan annelerimiz çoğalmış,hepsine hayırlı olsun diyor,melekleiyle sağlıklı,uzun ömürler diliyorumopuyorumnanaktan
bunlarda benim meleklerim
çağan-duru

Merhaba kızlar...Benim meleğimde vaktini bekleyemeden geldi.19 ocakta doğacaktı ama 16 aralıkta doğdu bebişim.35 haftalık dünyaya geldi,2300 gr.ismini haktan koyduk.O bize Allah'ın bir lütfu...Bebişim emmiyor nasıl mama desteği yapıyorum.çok zor oluyor böyle.sabaha kadar süt sağıyorum.Allah hepinize sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin..

kızlar bebişlerinizin hepsi birbirinden tatlı maşallah
bakalım bizim bebiş nasıl olacak sabah 8de sezeryana alıcaklar beni dua edin bak bol bol herkese selam
teşekkürler
Allah yardımcın olsun
selam
bebisle ben hastanedeyiz
cumartesi cikacagiz buyuk bir ihtimalle
listedeki eksikleri yazayim hemen
boyu 49 cm
36+0 haftalik

listemiz guzel olmus
zamanli saglikli dogumlarla guncellenir insallah..
saglicakla..
maşallah canım

mlkhkn
Bizim günümüz ayniydi hayirlisi olsun .Anali babali büyüsün.Erken doganlarda beslenme sorunu oluyor sanirim sabir canim zamanla ögrenecek.

allah allah.. maşallah subhanallah...

19 tane doğum olmuş bizim topicte maşallah.. hepsi de pek bi şirin...

allahım sağlıkla sıhhatle, analı babalı büyümelerini görmeyi nasip etsin inşallah.

yarabbım bunlar ne boyle pump aglayacagım 41.5 kere maşallah ıcımden hemen nazar duası butun meleklere..
gozlerım doldu Allah bahtlarını acık etsın tabıı once saglıcakla..
ben neden bu kadar mutlu oluyorum yaa bebeıslerı gorunce..
maşallah maşallahhhhh..
sen ıyısın dı mı tatlım saglıgın nasıl agrın sızın var mı?

canım bebişini saglıcakla buyut ınsallah..
resım beklıyoruz ama :))
41.5 kere maşallah bahtı acık olsun..

pumpkins, culi, hoya ve tüm resim sahiplerinin anaları....
bunlar ne kadar şirinler böyle yaaa...akşam akşam içim şenlendi resmen...hayalin ete kemiğe bürünmesi böyle bir şey demek ki!!!! hepsine krizalit teyzelerinden kocaman bir maşallah!!! Allah analı babalı büyütsün inşallah....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…