2010 Ocak melekleri gelmeye başladı canlar

masallah masallah bebıslere yaaa tombıs tombıs yerım ben bunları,Allah'ım nazarlardan saklasın kuzucukları.Darısı bıze ınsallah:CüvCüv:

teyzoşlar yine ben
kusura bakmayın saclarım biraz dağınık kuaföre gitmeye vaktim olmadı lülülülülülü
yanaklarıma bakıpta matah bişi sanmayın
üstüm tophane altım şişhane :roflol:

maşallah culi kızına

oy oy oy yerim ben bu güzelleri
juli , hoya gözünüz aydın darısı bize artık
rabbim nazarlardan korusun 41 kere maşallah

hoya maşallah kuzuna ne kadar tatlı hiç yeni doğmuş bebek gibi değil bembeyaz maşallah çok şeker ya

maşallah kuzuyaaa..tatlı böcükk :nazar:

maşallah nur semraya...

aman yarabbim ne tatlı yaww :nazar:
allah nazarlardan saklasın
analı babalı büyüsün

julicim maşallah canım melisaya çok tatlı. allahım nazarlardan saklasın onu

hoyacım maşallah canım nur semaya

maşallaj-h ya çok tatlılar... allah nazarlardan korusun....bizde görecekmiyiz bu günleriii....:CüvCüv:

masallah kızlar ya hepınızı tebrık edıyorum bende subat annesı olacam ıns.sız kurtuldunuz sıra bızde canlarımopuyorumnanaktan

Hoyacım bu harika bir melek,Allah nazarlardan saklasın. Bu arada sarılarla da çok şirin olmuş. Ayyyy doğurasım geldi acaba benim oğluşum neye benziyorrrr:CüvCüv:

maşallah kızlar süpersiniz rabbim nazarlardan korusun

oooyyyy maşallah bu kuzuya yaaa Allah nazarlardan korusun çok tatlı bunlarr....
bende doğursam artık kaydirigubbakcemile3

canım ellerıne saglık cok ıyı yapmıssın julı de cok gıremıyo malum..

Allahım 41.5 kere maşallah
dayanamıyorum yaa gelıp ısıracam ben bunları ıcım kaynıyooo..
Allah nazarlardan saklasın hepsını maşallah maşallah...

çok tatlılar maşallah allah analı babalı büyütsün darısı bizlerin başına...:nazar::nazar::nazar:

Canım maşallah bebişine..

Kızlaar Ocak annelerine çok güzel diyorduk yaa, bebekler de bir başka güzel sanki.. zemuszemus

oyyy masallah hepsı oyle tatlılar kı Allah hepsını analı babalı buyutsun ınsallah :ecrin_bebek:

ohhh maşallah kızlar gözünüz aydın kurtulmuşnusuz sağlıkla büyütün inş.

juli, hoya.. kızlar bunlar nasıl tatlı bebekler böyle maşallah...
maşallah subhanallah bütün meleklerimize...

yaaaaa maşaallah bebişlere yaa ALLAH nazarlardan saklasın :nazar:darısı bizim başımıza...

Bebişlerin hepsine kocaman maşallah:nazar:
Çok duygulandım yaaaa :gitme:

hepsi çok güzel bunların ya =)rabbim nazarlardan korusun ......bu arad dikkat ettimde son lisatede hiç normal doğum yok=(

maşallah ocak bebeklerine.sırada bekleyenlerde hayırlısıyla gelsinler inşallah.dualarımız sizinle.sürekli takip ediyoruz sizleri.bende şubat annesi olucam kısmetse ama sizinkiler erkenci çıktı bizde sanırım ocakta başlıycaz opuyorumnanaktan

valla bende demirde bayıldık bu güzel kızlara bol bol maşallah diyoum bayıldım valla meltem ablanın dediği doğru iyiki hamileyiz bu bebişler insana çocuk yaptırır valla:roflol:

selam ocak anneleri
doğuran annelerin gözü aydın olsun
bizde şubat annesiyiz ama bakıyorumda hepiniz erken erken doğurmuşsunuz
bizide heyecan sardı valla
peki sancı falan mı geldi suyunuz mu geldi nasıl oldu doğumlar anlatırsanız sevinirim

maşallah kızlar :nazar: darısı bize .....

masallah masallah bebıslere yaaa tombıs tombıs yerım ben bunları,Allah'ım nazarlardan saklasın kuzucukları.Darısı bıze ınsallah:CüvCüv:

canım ya süper bişey bu ya
allah analı babalı büyütsün
maşallah tüm ebişlerimize
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

teşekkürler kızlar
ALLAH sizleri de sağ salim kurtarsın

liste süper ogluşumun adı alp...eklerseniz sevinirim.......

allah bağışlasın canım.

kızlar.. ben bişey rica etsem, acaba çok mu ileri gitmiş olurum :)

şu listeye, bi zahmet bir sütun daha açsak... oraya da bebişlerimizin kaçıncı haftada doğduklarını yazsak... nasıl olur?

allah bağışlasın canım.

kızlar.. ben bişey rica etsem, acaba çok mu ileri gitmiş olurum :)

şu listeye, bi zahmet bir sütun daha açsak... oraya da bebişlerimizin kaçıncı haftada doğduklarını yazsak... nasıl olur?
tabii ki şekerim..

:nazar::nazar::nazar:
:nazar:|....KK Nick....|Doğum haftası|Beklenen doğum tarihi|Bebeğin Doğduğu tarih|Cinsiyet|Bebişin Boyu,Kilosu|Bebişin Adı|Doğum Şekli
1|hülyaeyup||01/01/2010|29/10/2009|Kız|1200 gr|Ecrin Nisa|genel anestezi sezeryan|
2|esmeralda||20/01/2010|17/11/2009|Erkek|1100 gr|Ayaz Bulut|spinal sezeryan|
3|ruzgarr|33+4|07/01/2010|25/11/2009|Kız|1960 gr,46 cm|Nida|genel anestezi sezeryan|
4|tutku2012||04/01/2010|04/12/2009|Erkek|2940 gr,49 cm|Utku Ata|genel anestezi sezeryan|
5|ogretmenim|35+5|04/01/2010|05/12/2009|Erkek|2900 gr|Kerem Demir|epidural sezeryan|
6|pumpkins||23/12/2009|08/12/2009|Erkek&Kız||Çağan&Duru|genel anestezi sezeryan|
7|sceddeu||02/01/2010|12/12/2009|Kız|2530 gr|Leyla Ece|genel anestezi sezeryan|
8|delf|36+4|06/01/2010|13/12/2009|Erkek|3170 gr|Ege|epidural sezeryan|
9|ülker yıldızı||02/01/2010|13/12/2009|Erkek|3180 gr||epidural sezeryan|
10|yavrucuklarım||26/12/2009|16/12/2009|Erkek|3200 gr,50 cm.|Alp|genel anestezi sezeryan|
11|fatmur||13/01/2010|16/12/2009|Erkek||Ahmet Taner|genel anestezi sezeryan|
12|hoyacarnosa|38+0|01/01/2010|17/12/2009|Kız|3150 gr,49 cm|Nur Semra|epidural normal|
13|lady_lawyer||30/12/2009|17/12/2009|Kız|||genel anestezi sezeryan|
14|ceyce|||17/12/2009|Erkek|2900gr|Ahmet Kerem|genel anestezi sezeryan|
15|feyzae|38+0||18/12/2009|Kız|3050 gr 49 cm |Buğlem|genel anestezi sezeryan|
16|JJuLiEtt||01/01/2010|19/12/2009|Kız|3500 gr,48 cm|Melisa|spinal sezeryan|
17|bengisumut|||20/12/2009|Erkek|3400 gr,49 cm|Tuna|spinal sezeryan|
18|rana.able|36+0|19/01/2010|22/12/2009|Kız|2820 gr,49 cm|Vildan Beyza|spinal sezeryan|
19|dimple2||12/01/2010|22/12/2009|Erkek|2750 gr,49 cm||genel anestezi sezeryan|
:nazar::nazar::nazar:

:nazar: Melisa :nazar:

:nazar: Nur Semra :nazar:

:nazar: Buğlem :nazar:

kızlar buradan resim de ekledim ama ,anneler istemezse kaldırırım..

Son düzenleme:
Juliett
Oyyy Oyyyy Oyyyyyyyyyy yirim yirim ben bu tontiş yanaklarııı GÜZEEEEEEEEEL BİR ÖMÜR DİLİYORUMMMM MELİSACIKKKKK SANA .................

Sweetbaby
Swetbaby canım sana güç diliyorum güçlü olursan çok daha çabuk toparlayacaksın ve yeni bebiş de çok daha çabuk gelecek hayatınıza inşallah lütfen karamsar olma.....

yalel;

Yalelcim geçmiş olsun inşallah zamanında sağlıkla kavuşursun sende yavruna sen sürekli konuşuyorsundur şimdi onunla biraz daha bekle diye :)) Umarım Annesinin sözünü dinler minik Begüm
HoyaCarnosa;

OYY OYY OYYYY bi daha OYYYY çook tatlı yaa bu bebekler pamuk gibi olduğu ne kadar da bellii Allah bağışlasın NUR sanada kendin gibi GÜZEEEEL bir hayat diliyorum sağlıkla mutlulukla.....

RANA.ABLE. de dogum yaptı ama tarıhlerını bulamadım tam 36 haftalıktı kızı 2850gr..
maşallah :)) yazmıstı kendısı lısteye ekleyelım..

RanaAble tebrikler canım, zor günler geçirmişte olsan sonunda yawruna kavuşmuş olman sanırım hepsini unutturdu bundan sonrası inşallah sorunsuz güzel bir şekilde devam eder.....

womarch liste guzel olmuş eline saglık.9 kızımız 9 oglumuz olmuş başa baş gidiyor bakalım son atak kimden olacak:)

hemen kapalım kızları oğullarımıza o zaman :))) Ellerine sağlık womarch!!

selam ocak anneleri
doğuran annelerin gözü aydın olsun
bizde şubat annesiyiz ama bakıyorumda hepiniz erken erken doğurmuşsunuz
bizide heyecan sardı valla
peki sancı falan mı geldi suyunuz mu geldi nasıl oldu doğumlar anlatırsanız sevinirim

Canım ben bildiğim kadarı ile söyliyeyim sadece bir arkadaştan nişan gelmiş o da normal doğum yaptı, diğer arkadaşlarınsa bir kaçının zaruri alındı bebekleri suyu gelen daha çok oldu diye biliyorum.....

Yavrucuklarım hayırlı uğurlu olsun Hoşgeldin ALP bebek!!!! Hayatın güzellikleri senin olsun......

maşallah bebişlerinize çok tatlılar Allah nazarlardan saklasın diğer bekleyen arkadaşlara hayırlı sağlıklı doğumlar

Womarch liste süper olmuş canım. Ayyy ne kadar heyecanlı liste gittikçe kabarıyor,inşallah bugün 20 kişi olacak...opuyorumnanaktan

Womarch liste süper olmuş canım. Ayyy ne kadar heyecanlı liste gittikçe kabarıyor,inşallah bugün 20 kişi olacak...opuyorumnanaktan

hemen kapalım kızları oğullarımıza o zaman :))) Ellerine sağlık womarch!!

womarch liste guzel olmuş eline saglık.9 kızımız 9 oglumuz olmuş başa baş gidiyor bakalım son atak kimden olacak:)

canım ellerıne saglık cok ıyı yapmıssın julı de cok gıremıyo malum..

rica ederim arkadaşlar,sevcan la juli sağolsunlar onlar başlatmış,ben hazırdan devam ettim.bizim bebiş geldiğinde de kim rahatsa devralır listemizi.. opuyorumnanaktan

Womarch
Eline saglik canim bende merak ediyordum kimler dogum yapti diye mesajlari kacirdim 18 kisi olmus Masallah ya hem annelere hem bebislere.Fotolardan yedim kizlar sizin kizlari Hoya Juliii ne tatli bunlar ya.Fotolara bakiyorum sonra benim oglana bakiyorum kocaman gelmeye basladi gözüme. Bizde tik yok hic heycan yapip erken dogracakmisim gibi görünmüyor bakalim ne tembel cikacak gününü kac gün gececek benim oglan.

Çok güzel resimler haberler var burda.. bende 2010 şubat annelerindenim ama sanırım ocakda doğumum olacak.. Allah Bağışlasın.. Darısı Bizlere ınşallah..

ben de ocak 14 annesi olacaktım ama yarın belli olacak.amnion sıvım azalmış.yarın tekrar kontrole çağırdılar,eğer daha da çok azalmışsa ya serum ya da sancı vereceklerini söylediler...herşeyin hayırlısı,bakalım...dularaınızı eksik etmeyin...
Buarada doğum yapmış tüm anneleri tebrik ediyorum.darısı bizim başımıza inşaallah...

kızlar allah analı babalı büyütsün bebişlerinizi.darısı bizlerin başına artık.benim dr en geç ocak 15ine suyun gelir dedi ama ben her an bekliyorum.umarım vakti geldiğinde halil eren ve idil berrak isimlerinide eklersiniz.ayy bu bekleyiş çoook heyecanlııı yaaa.:eek:

X