Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

kızlar ya üstte kalarak hamile kalma olasılığı az ama imkansız değil dimi?var mı böyle hamile kalan?bide azcık anestol kullanıyorum ben.çok mu umutsuz vakayım

korkulacak hiç birşey yok önce kafada bitirmelisinz korkunuzu ben şuan 6 aylık hamileyim ve herşey normal ben bütün gün korkuyorum korkuyorum desem kusura bakmayın ama bugün bile başlar bu hastalık korkmayın yenmeye çalışın korkularınızı bunada inanın uzadıkça uzar biran önce yenmeye çalışın

herkese merhaba :)
yeni topiğimiz hayırlı olsun.
ilk listede egzersize başlayan/başlamayı düşünenler arasındayım.

ama epey ilerleme kaydettim. p..s alabiliyorum. kendimi tamamen bırakmayı tam beceremiyorum, hala minik minik kasılıyorum.
ama biliyorum ki yolun sonuna geldim. çok çok az zamanım kaldı.

dilerim ki bu problemi yaşayan tüm arkadaşlarım en kısa sürede başarıya ulaşırlAR

kızlar merhabalar ben 2 aylık evliyim.maalesef benimde en büyük derdim bugün deniycem gerçekten bitmesini çokkk istiyorum artık ama cesaretee ihtiyacım var bana yardımcı olur musunuz :/

kızlar bende vajinusmustum. 2,5 senelik evliyim. 2 senesi vajinusmusla uğraşarak geçti. çok şükür atlattık. şimdi 7 haftalık hamileyim çok şükür. ALLAH herkese en kısa zamanda nasip etsin İnş.

inanın herşey kafada bitiyo önce ben bunu bitiricem artık deyinnn.ve ben hep kendime her fırsatta telkin vermeye başladım kızlar.herkes yapmış ve hayatlarına normal devam ediyolar işte ne var ki,hayat bu herkesin başına nelr geliyo neler atlatıyolar ben mi 2 dk.lık acıya dayanaymıycam bu kadar acizmiyim dedimm :) evet iannaın hep bunları düşündüm bilincime bunları işledimm.ve bi gün önce oturup bunun için namaz kılıp dualar ettim çok istedim allah ımdannnnn.komik gelicek ama bunu yapmadan hemen önce tekrrar dua ettim ve gözlerimi kapadımmmm kızlarrrr çok çok çok kısa süren bir sızı oluyo.ve inanaın hemen geçiyo ne çokda korkutmuşum kendimi diyorum. allah ım bu derdi düşmanıma vermesinn ve en kısa zamandada herkesi kurtarsın çok ii biliyorum o duyguyu..atlatın kızlar.kii ben daha kendni vajinama bakamayan bi insanım tedavisizz egzeersiz yapmadan oldu..kendinize inanınnnn şartlayınnnnnnbi neden bulun şartlayınnnn...allah ım yanınızda oluyoooo dua edin bol bol...öpüyorum sizi..inşalahha bundan sonra herşey daha kolay olurrr benim içinde :))

kızlar ben de yendim çok şükür. şimdi yenip anne olanlar kısmında olmak istiyorum hayırlısıyla

ben yeneli bir hafta oldu birkere yaptık hemen devresi gün adet oldum bitmeye yakın misafirim geldi yarın giderlerse deneme yapmak istiyoruz.
kızlar en kolay yyada en etkili nasıl hamile kalınır. ilişki sırasınde neler yapmalıyım yada öncesinde

Ben de başardım kızlar başaranlar listesine beni de ekleyebilirsiniz artık hayırlısıyla ben de bebiş istiyorum tarçınakide ve kayraözlem gibi

kıslar merhaba ben yeni katıldı 6 aydır vajinusmusumm bi bölümde korku hpaıdnan bahsedilmiş ama hapın adı saklanmş özelden yazılmş ya bilen varsa ne olur bana msj atın ne olurr

kadriye_33 adlı arakaş kırlku hapını adonı bilyon mu bi korku hapından bahsedilmiş nedir olütfen ismini verin

Bende 8 aylık evliyim ve yeni yenenlerdenim :) arkadşlar nerdeyse 3 haftalık bşir egzersiz programı sonucu yendim hala endişelerim oluyor ama inanınn biz vücudumuza hükmedebiliriz girişte ufak bir sızı dışındaa hiç birşey olmuyorr korkmayın lütfen hap içki bunları boşverin allah aşkına kafada bitiyor iş egzersize başlayın anatomk bir sorununuz yoksa eğer ! egzersizlerde pes etmeyin başrta yönü bulamayabilirsiniz zorlanırsınız belki ağlarsınız endişelenirsiniz gitmiyor orada gidecek bir yer yok engele takılıyor yanma hissi oluyor bunlar sadece bilinçaltımızın oyunu pes etmeyin yönü bulmaya çaluşın hafif popoya doğru yönlendirin parmöağınızı ve tamamen kayıp gitcek eliniz nolur korkmayın arkdşlar kaç ayımız belki yılımız gidiyor değmezz aciz değiliz biz ...pes etmek yok bundan sonraki her gün daha anlamlı olsun çünkü biz herkes gibiyz orası özel apayrı değil kimseden

Tebrikler... Darısı benim gibi yapamayanların başına.

Arkadaşlar merhaba, öncelikle hepinizin Allah yardımcısı olsun. Bir zamanlar ben de bu bela ile çok uğraştım. hatta geçmiş sayfalara bakarsanız belki adımı görürsünüz. bir buçuk yıldır hiç girememiştim nete. babamın hastalığından ve kaybından sonra yeniden yazıyorum. ben de çok çektim bu illeti. Ankaralara gittim ünlü bir doktorla tam yendim dedim ki eve gelince 6 ay kadar yine ilişki olmadı. sonra bu siteyi buldum. ve baktım insanlar başarıyor. yeminederim ben de bu sitedeki insanların öz güveni ve desteği sayesinde yendim. inanın korkulacak bişey değilmiş. tabiki sizi ve öfkenizi anlayabiliyorum. imkansızmış gibi geliyordu bana da. eşimle aramız hiç düzelmeyecek ve ayrılacaktık nerdeyse. üstelik kayınvalidem bile duymuştu çaresizlikten ona bile anlatmıştım ama maalesef o bana karşı kullandı bunu. hırsımdan yendim bu illeti. emla krem ve bepanten kullanıp parmak egzersizi yaptım. 1 ayda tamamen yendim ve hep buraya yazdım. hepsi bir cesaret. can yanmasıymış yok kanamaymış.. yok öyle şeyler... kimseye kulak asmayın.. sıcak bir duş alın ve bol önsevişmeli bir ilişkiye başlayın.. şartlamayın kendinizi illaki olacak diye. olmazsa gün mü yok? ertesi gün var, o da olmazsa bir sonraki gün... rahat olsun ve gevşeyin..eğer kuruluk varsa, ki bende vardı ben ilk zamanlar hep jel kullandım hem hamileliği de önlüyor.. kayganlaşırdı hemen.. öyle öyle derken 1 ayda başardım :) arkadaşlar acı yok. silin atın kafanızdan. parmağınızı yağlayın yada kremleyin ve ittirin. inanın parmak daha zor. ebat büyüdükçe o kadar esniyor ve rahatlıyor orası. biraz cesaret... ölüm yok ucunca .. benim gibi bir ödlek bile başardıysa herkes başarır. ben şimdi bebiş istiyorum ve onn için uğraşıyorum Allah hepimize sağlık ve sıhhat versin. gerisi kolay canlarım. biraz gayret... göreceksiniz siz bile şaşıracaksınız bu kadar kolaymıymış diye...

Arkadaşlar merhaba, öncelikle hepinizin Allah yardımcısı olsun. Bir zamanlar ben de bu bela ile çok uğraştım. hatta geçmiş sayfalara bakarsanız belki adımı görürsünüz. bir buçuk yıldır hiç girememiştim nete. babamın hastalığından ve kaybından sonra yeniden yazıyorum. ben de çok çektim bu illeti. Ankaralara gittim ünlü bir doktorla tam yendim dedim ki eve gelince 6 ay kadar yine ilişki olmadı. sonra bu siteyi buldum. ve baktım insanlar başarıyor. yeminederim ben de bu sitedeki insanların öz güveni ve desteği sayesinde yendim. inanın korkulacak bişey değilmiş. tabiki sizi ve öfkenizi anlayabiliyorum. imkansızmış gibi geliyordu bana da. eşimle aramız hiç düzelmeyecek ve ayrılacaktık nerdeyse. üstelik kayınvalidem bile duymuştu çaresizlikten ona bile anlatmıştım ama maalesef o bana karşı kullandı bunu. hırsımdan yendim bu illeti. emla krem ve bepanten kullanıp parmak egzersizi yaptım. 1 ayda tamamen yendim ve hep buraya yazdım. hepsi bir cesaret. can yanmasıymış yok kanamaymış.. yok öyle şeyler... kimseye kulak asmayın.. sıcak bir duş alın ve bol önsevişmeli bir ilişkiye başlayın.. şartlamayın kendinizi illaki olacak diye. olmazsa gün mü yok? ertesi gün var, o da olmazsa bir sonraki gün... rahat olsun ve gevşeyin..eğer kuruluk varsa, ki bende vardı ben ilk zamanlar hep jel kullandım hem hamileliği de önlüyor.. kayganlaşırdı hemen.. öyle öyle derken 1 ayda başardım :) arkadaşlar acı yok. silin atın kafanızdan. parmağınızı yağlayın yada kremleyin ve ittirin. inanın parmak daha zor. ebat büyüdükçe o kadar esniyor ve rahatlıyor orası. biraz cesaret... ölüm yok ucunca .. benim gibi bir ödlek bile başardıysa herkes başarır. ben şimdi bebiş istiyorum ve onun için uğraşıyorum Allah hepimize sağlık ve sıhhat versin. gerisi kolay canlarım. biraz gayret... göreceksiniz siz bile şaşıracaksınız bu kadar kolaymıymış diye...

Arkadaşlar merhaba, öncelikle hepinizin Allah yardımcısı olsun. Bir zamanlar ben de bu bela ile çok uğraştım. hatta geçmiş sayfalara bakarsanız belki adımı görürsünüz. bir buçuk yıldır hiç girememiştim nete. babamın hastalığından ve kaybından sonra yeniden yazıyorum. ben de çok çektim bu illeti. Ankaralara gittim ünlü bir doktorla tam yendim dedim ki eve gelince 6 ay kadar yine ilişki olmadı. sonra bu siteyi buldum. ve baktım insanlar başarıyor. yeminederim ben de bu sitedeki insanların öz güveni ve desteği sayesinde yendim. inanın korkulacak bişey değilmiş. tabiki sizi ve öfkenizi anlayabiliyorum. imkansızmış gibi geliyordu bana da. eşimle aramız hiç düzelmeyecek ve ayrılacaktık nerdeyse. üstelik kayınvalidem bile duymuştu çaresizlikten ona bile anlatmıştım ama maalesef o bana karşı kullandı bunu. hırsımdan yendim bu illeti. emla krem ve bepanten kullanıp parmak egzersizi yaptım. 1 ayda tamamen yendim ve hep buraya yazdım. hepsi bir cesaret. can yanmasıymış yok kanamaymış.. yok öyle şeyler... kimseye kulak asmayın.. sıcak bir duş alın ve bol önsevişmeli bir ilişkiye başlayın.. şartlamayın kendinizi illaki olacak diye. olmazsa gün mü yok? ertesi gün var, o da olmazsa bir sonraki gün... rahat olsun ve gevşeyin..eğer kuruluk varsa, ki bende vardı ben ilk zamanlar hep jel kullandım hem hamileliği de önlüyor.. kayganlaşırdı hemen.. öyle öyle derken 1 ayda başardım :) arkadaşlar acı yok. silin atın kafanızdan. parmağınızı yağlayın yada kremleyin ve ittirin. inanın parmak daha zor. ebat büyüdükçe o kadar esniyor ve o kadar rahalıyorki orası. biraz cesaret... ölüm yok ucunca .. benim gibi bir ödlek bile başardıysa herkes başarır. ben şimdi bebiş istiyorum ve onun için uğraşıyorum Allah hepimize sağlık ve sıhhat versin. gerisi kolay canlarım. biraz gayret... göreceksiniz siz bile şaşıracaksınız bu kadar kolaymıymış diye...

Arkadaşlar merhaba, öncelikle hepinizin Allah yardımcısı olsun. Bir zamanlar ben de bu bela ile çok uğraştım. hatta geçmiş sayfalara bakarsanız belki adımı görürsünüz. bir buçuk yıldır hiç girememiştim nete. babamın hastalığından ve kaybından sonra yeniden yazıyorum. ben de çok çektim bu illeti. Ankaralara gittim ünlü bir doktorla tam yendim dedim ki eve gelince 6 ay kadar yine ilişki olmadı. sonra bu siteyi buldum. ve baktım insanlar başarıyor. yeminederim ben de bu sitedeki insanların öz güveni ve desteği sayesinde yendim. inanın korkulacak bişey değilmiş. tabiki sizi ve öfkenizi anlayabiliyorum. imkansızmış gibi geliyordu bana da. eşimle aramız hiç düzelmeyecek ve ayrılacaktık nerdeyse. üstelik kayınvalidem bile duymuştu çaresizlikten ona bile anlatmıştım ama maalesef o bana karşı kullandı bunu. hırsımdan yendim bu illeti. emla krem ve bepanten kullanıp parmak egzersizi yaptım. 1 ayda tamamen yendim ve hep buraya yazdım. hepsi bir cesaret. can yanmasıymış yok kanamaymış.. yok öyle şeyler... kimseye kulak asmayın.. sıcak bir duş alın ve bol önsevişmeli bir ilişkiye başlayın.. şartlamayın kendinizi illaki olacak diye. olmazsa gün mü yok? ertesi gün var, o da olmazsa bir sonraki gün... rahat olsun ve gevşeyin..eğer kuruluk varsa, ki bende vardı ben ilk zamanlar hep jel kullandım hem hamileliği de önlüyor.. kayganlaşırdı hemen.. öyle öyle derken 1 ayda başardım :) arkadaşlar acı yok. silin atın kafanızdan. parmağınızı yağlayın yada kremleyin ve ittirin. inanın parmak daha zor. ebat büyüdükçe o kadar esniyor ve rahatlıyor orası. biraz cesaret... ölüm yok ucunca .. benim gibi bir ödlek bile başardıysa herkes başarır. ben şimdi bebiş istiyorum ve onun için uğraşıyorum Allah hepimize sağlık ve sıhhat versin. gerisi kolay canlarım. biraz gayret... göreceksiniz siz bile şaşıracaksınız bu kadar kolaymıymış diye...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…