Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

kızlaaaaar meraba bende geldim. hayırlı olsun deyim ilk önce. bende dün yendim vajınusmusu. çok şükür kurtuldum. inş bundan sonra sıkıntı yaşamam.

2011 gitmeden yaptı bana bi güzellik.venüstennn bende başardımmmm listede adımı görmek istiyorum biran önceeee

venüstencim,ben de dün itibariyle hamile olduğumu öğrendim,beni de artık vajinismuslu hamişler arasına alabilirsin...:KK16::KK16::KK16:

kızlar merhaba hamile arkadaşları tebrik ederim:nazar::nazar: kızlar birşey sorcam? ben 13. haftamdayım ve hamile olduğumu öğrendiğimden beri eşimle beraberliğimiz olmadı kendimi kasarım ve bebeğe birşey olur diye korkuyorum. doktora sordum kanaman yoksa birşey olmaz dedi. kanamam yok ama yine de tırsıyorum siz ne tavsiye dersiniz????

kızlar okudum ve çok şaşıtdım bnde bu tr rahatsız oldum ama bu yazdıklarınızı ilk defa okuyorum doktora giitim ve bi fitille tedavi sonucu düzeldimm

http://www.kadinlarkulubu.com/jinek...eneyimlerimizle-vajinismusu-yenelim-8060.html
burdada yazılanları okudum ağzım açık kaldı ne diyim şimdi sorulacak bi sürü sorum var şimdi şükür böyle bi sorunum klmadı artık ve bebeğim bile var
şimdi izninizle sorularımı sorımm
1:cinsel organa bakmak günah değilmi kii bu nun la ilgili hadis i şerif var
2:ayy parmak orayı hepten kurutur ve enfeksşyona yol açmazmıı
3:bunlardan sonra illllaa gusul abdesti gerekirki siz ne yapıyorsunuz
4:kızlar bn kaynanm varken çok kasılmıstım o gittiikyen sonra rahatladım ve 1 paket kii düzelince 3,4 tanesini de kullanmak istemedimm fitille bütün sıkıntılarım geçtii
5:birde son olarak hiçbirsey o anın hazzını verip bunu yenmemi sağlayamaz kii tek hiçbişey yapmadımmm eşimin parmağına bile ihtiyac duymadan atlattık şükürr neden bu yollar ayy kafam çok karıstı ve tuhaf oldummşimdi

QUOTE=eelifes;12439291]ne kadarlık evlisin canım hiç parmak egzersizi falan yaptınmı burda vajınusmusu tecrübelerimizle yenelim diye bir bölüm var orda birçok kişi hatta dün biri kendi kendine yendi o sayfaları hiç inceledinmi?[/QUOTE

venusum yaaa canımm benim sende hamileydin ne oldu gelişmeler nasıl ... of be nasıl kurtulduk ama bitti kabuslar ... bebek düşünmüyorumda bişe merak ediyorum acaba normal doğum yapan var mı varsa acaba nasıl geçmiş bu tecrubeyi paylaşsa burda ne iyi olurdu bende şimdi hamilesmus çıktı çocuk doğurmaktan korktuğum için hiç düşünmüyorum yani normal doğumuda sezaryanıda hamilesmusu nasıl yenicem yaa

Ben de 6 aylık evliyim. Hala başaramadık ve egzersizlere dün başladım. İnşallah başarabilirim :KK43:

bende başarım 3 gün önce hepinizne minnettarım sayenizde kurtuldum bu dertten
seviorummm yawww siziii

canım ben de kurtuldum sonunda.. Adım "yeni başlayanlar"da gözüküyor, yenenlere alırsın artık :))

Ben de yendim çok şükür bu site sayesinde şimdi de hamilelik için uğraşıyorum bu ay yeni başladım Allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşlar :KK16:

Ben de yendim çok şükür bu site sayesinde şimdi de hamilelik için uğraşıyorum bu ay yeni başladım Allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşlar :KK16:

bende yendim çok şimdide bebiş istiyorum hemen olurmu acaba 5 yıl aradan sonra hasret kaldım bebeğe

27 canım 2 aydır istiyoruz bebiş umarım sizinkide tutar ben bu ay olurmu acaba dedim ama dün adet oldum :KK43:

Daha genciz bende 28 yaşındayım inşallah olur diyelim :KK16: peki kontrole falan gittinmi ultrason test felan?ben alttan muayene olamadım doktor karından baktı bişey yok dedi folik asit verdi onu kullanıyorum

Daha genciz bende 28 yaşındayım inşallah olur diyelim :KK16: peki kontrole falan gittinmi ultrason test felan?ben alttan muayene olamadım doktor karından baktı bişey yok dedi folik asit verdi onu kullanıyorum

ben geçen ay gittim doktora altan bakmakta zorlandı daha doğrusu çok canımı yaktı gerdi beni neyse bu at özel bi doktora gitmiştimklomen verdi bana onu kullandım bi umut bekledim ama hasata oldum garip bi durum ben düzenli adet olmuyordum 2 3 yıldır ama bu aralar günü şaşmıyor bu ayda şaşmadı adet oldum işte klomen fos çıktı anlayacağın

Anladım canım Allah gönlümüze göre versin inşallah vajiyi atlattık inşallah bebişler bizi üzmezde çabuk gelirler sağlıkla ve hayırlısıyla tabi burdan birbirimizi bilgilendiririz tekrar görüşürüz şimdilik çıkıyorum ben k.i.b. :KK3:

Anladım canım Allah gönlümüze göre versin inşallah vajiyi atlattık inşallah bebişler bizi üzmezde çabuk gelirler sağlıkla ve hayırlısıyla tabi burdan birbirimizi bilgilendiririz tekrar görüşürüz şimdilik çıkıyorum ben k.i.b. :KK3:

amin canım rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah

29/11/2011 de yendim vajiyi. şimdi korunmuyordum.ama jel kullanıyorum kolay olsun diye. normalde adet tarihim 30 ocaktı.bugün 10 tane test yaptım hepsi ikinci cizgi silik....kan testini yaptırayım dimi yarın...kasıklarımda batma var.gece bile uyandırıyor beni:KK43: Eki Görüntüle 338676

X