Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

Canım Lütfenn Kendini böyle şartlandırma bi kere. Sen evlenmeden neden böyle şeyleri okuyup beynini kötü şeylerle dolduruyosun. Yapma güzelim inan hem sana hemde eşine yazık olur. Bak biz Bu vajinusmus derdini çekiyoruz.Bu illet öyle birşey ki başa bela. Hiç düşünme sen böyle şeyleri Mutlu olmak istiyosan böyle şeyleride okumaa. Sen mutluluğunu,huzurunu,yuvanı düşün. Allahın izniyle inş çok mutlu olursunn canımm...

Hanımlar Merhaba,

Benim de vajinismusla başım belada hemde 4 yıl 3aydır her deneme sonunda gözyaşlarıyla bitiyor.. çığlık çığlığa kalıyorum eşimi tekmeliyorum her şeye rağmen çok anlayışlı olmuyo dediğim an çok fazla üstelemiyor tamam sonraki sefere olur diyor.ilk 1,5 - 2 yıl hep böyle geçti ve 2 YILDIR DENEMİYORUZ BİLE. eşimle birbirimizi seviyoruz iyi de anlaşıyoruz moralimiz bozulmasın diye denemeyi bile bıraktık.sadece sevişmeyle falan onu tatmin etmeye çalışıyorum. Doktora gitmeyi çok istedim ama her defasında eşim beni vazgeçirdi.Çünkü yıllar önce aynı şey eşimin evli bir arkadaşının başına gelmiş. Doktora gitmişler olumlu sonuç alamayınca kadının psikolojisi daha da bozulmuş, çökmüş.. Eşim benimde öyle olmamı istemediği için her seferinde doktora gitmeme engel oldu..Bunu kendi kendime yenebileceğimi hiç sanmıyorum normalde de canım çok tatlıdır zaten, oraya parmak sokma fikrine bile katlanamıyorum.Bir de çevremizden gelen bebek baskısı ister istemez bebek hayali, hamilelik hayali kurmama sebep oluyor sonra bi anda bütün hayallerimin yıkıldığını hissediyorum çünkü daha ilişkiye bile giremezken ne bebeği.. NE YAPACAĞIMI ŞAŞIRDIM ARTIK EŞİMLE DENEMELERE Mİ BAŞLAMALIYIM - YOKSA BENİ KORKUTAN PARMAK EGZERSİZLERİNİ Mİ ÖĞRENMELİYİM - YADA TÜRKİYEYE GELECEĞİM ZAMANA KADAR BEKLEYİP GELDİĞİMDE BİR DOKTORA MI GİTMELİYİM ?? yardım edin noolurr ..

Canım Merhaba. Bizlerde Senin Gibi Bu sıkıntıyı çekiyoruz. Öncelikle Egzersizlere dört Elle sarılmanı tavsiye ederim. Çünkü Egzersiz Yaptığın da Oraya Bişeylerin Girebildiğini Görüyosun Ve Bu sana Cesaret veriyor.Bende Yapıyorum Egzersiz. İlk Başta kulak çöpüyle İşe Başladım. Sonra Daha uzun bişeyle. Ama Şimdi Aparatları bıraktım. Parmak Egzersizi Yapıyorum. İnan Bana Çok Rahat yapıyorum. Hemde Hiç Ağrım Olmadan.Parmağına Jelin Varsa Sür.Kayganlaştırması Açısından Kolay girmesi için. Ve Aynanın Karşısına Geçip Bacaklarını Sonuna Kadar ayırıp Ikın deliğin açıldığını görüceksin. Ve Delik Açıldığında Yavaşca parmağını sokmaya başla. Zaten Öyle Bişeyki sen Başını girdiğinde Kendi kayıyo gidiyo . İnan Hiçde zor Değil Böyle böyle Motive Olucaksın Sakın Egzersiz Yapmamazlık yapma. Bu İşi Bitiriceksin.Sana Güveniyoruz. Bak Bizlerde Yapıyoruz egzersizi. Noldu Bişemi Oldu.Hiç Bişe olmuyor Korkmaa

Berayy' cım canım benim desteğin ve önerilerin için çok teşekkür ederim..2-3 gündür giremedim nete, yazamadım kusura bakma. yarın egzersizlere başlicam kulak temizleme çubuğu daha sivri geliyo bana direk parmakla başlamak istiyorum ama hayırlısı.. gelişmeleri yazarım sana umarım hepimiz kurtuluruz bu illetten..

Evet yaz canım. Elimden Geldiğince sana yardım etmeyi çok isterim. Takıldığın bir yer olursa mutlaka yazz

Kızlar ya banada yardım edin. 8 aylık evliyim. bi kere tamamen yaptım onun öncesinde bi kaç kere tamamen olmasada accık oldu sonra ittim kendimi çok kasıyorum. bi kere tamamen oldu ama ondan sonra hiç yapoamadım, denemiyorum bile lütfen yardım edin yaa

Canım Merhaba. Yardımcı Olmak isterim Sana. Öncelikle Zaten Bir Kaç kere yapmışsın. Yani İşin Zor Tarafı halledilmiş. Sen acıyacağını düşündüğün için korkuyosun ve kendini kasıyosun izin vermiyosun. Egzersizlere hemen başlamanı önerrim. Parmak Egzersizi seni bir nebzede olsa rahatlatıcaktır. İşe İşaret parmağıyla başla. Aynanın karşısına geç bacaklarını sonuna kadar ayır ve ıkınn delik açıldığında Sokmaya başla. Ama Parmağına Jell ,Krem kaysın diye bişeyler sür. Kolay gelsin. Takıldığın yerde yaz yardımcı olurum.

parmak hareketlerini hiç yapamıyorum. ben acayip kasıyorum elimde olmadan off yapıcam diyorum eve gidince hiç yapamıom denemeyi bırak iş oraya gidince hemen kouyu değiştiriyorum hazır hissetmiorm diyip denemiyorm bile

parmak hareketlerini hiç yapamıyorum. ben acayip kasıyorum elimde olmadan off yapıcam diyorum eve gidince hiç yapamıom denemeyi bırak iş oraya gidince hemen kouyu değiştiriyorum hazır hissetmiorm diyip denemiyorm bile

Tatlım Böyle Kaçarak Bir sonuca Varamazsın. Böyle böyle bu hastalık uzar gider senelerini alır götürür senden. Mutluluğu,huzuru alır götürür. En Başta Evliliğini Alır götürür. Buna mecbursun Ne kadar korksan da bişeyler yapman gerekiyor. Böyle Gitmeyeceğini sende Çok iyi biliyosun. Bak bende parmak egzersizi yapıyorum. Çok Kolay oluyo. Hiç canım acımıyo. Başı girdiği anda sonrası kayıp gidiyo inan bana hiç bişe anlamıyosun. Kendine Biraz Güven Ve Sende Her Kadın gibi olduğunu unutma. Beynindeki seni kandıran o korkuya sakın yenilmee

off inş. yenebilirim şu hastalığı. sen ne aşamadasın. ne kadarlık evlisin?ya bide bende hiç istek olmuyor, galiba beynim izin vermiyor.

ankara da bu tedaviyle ilgili doktor tavsiye edebilecek var mı acaba? doktor tavsiye bölümünde bu konuyla ilgili bir tavsiye göremediğim için burada sorayım dedim. ben burada bir psikiyatriste gitmiştim ama memnun kalmadım. bir de bu egzersiz fikrini düşündüğümde bile midem bulanıyor ne yalan söyleyeyim. bu konuyla ilgili psikolog mu daha iyi olur psikiyatrist mi ona da karar veremiyorum.

off inş. yenebilirim şu hastalığı. sen ne aşamadasın. ne kadarlık evlisin?ya bide bende hiç istek olmuyor, galiba beynim izin vermiyor.

Canım Ben 2 Aylık Evliyim Ve 3 Parmak Alıyorum İçeriye. Hemde Rahatlıkla ve ayrıyeten eş denemesi yapıyoruz Eşim 2 parmağını birden sokuyo zaten eşimin iki parmağı benim 3 parmağıma bedel Kalın Kalın Parmakları varr

Canım Psikiyatrist Filan Bahane sana söyleyim. En Güzeli Egzersiz Yapman. Biz Hepimiz Yapıyoruz Egsersizi inan Bende en başta senin gibi düşünüyordum ben asla parmağımı oraya sokamam diye ama öyle olmadı şuan 3 parmağımı biirden sokuyorum hemde hiç bişey olmuyo ne can acıması ne yanma hissi kendini ben yapamam diye şartlandırırsan en başta kaybetmiş olursun zaten. Bu Hastalık senin üstüne değil sen bu hastalığın üzerine gidiceksinn

teşekkürler yorumlarınız için. yine de psikolojik destek almam gerektiğini düşünüyorum. evlenirken çok hoş anılarım olmadı o yüzden eşime olan güvenimin sarsıldığını,sorunumuzun bundan kaynaklandığını hissediyorum.

Sen Bilirsin Canım Gitmek istiyosan git tabi. Bir sorun olursa yaz biz burdayızz !!

ay ne güzel darısı bnm başımı aslıda bi kere tamamen yaptık onun öncesindede azcık denedim sonra itiodum. offf şimdi hiç denemiyorum bile

ay ne güzel darısı bnm başımı aslıda bi kere tamamen yaptık onun öncesindede azcık denedim sonra itiodum. offf şimdi hiç denemiyorum bile

Canım Bak ben Bu İlleti Dün yendim :) Tamamen Kurtuldum bu Hastalıktan. Herşey Kafada başlar unutma. Azıcık Cesaret lazım ben bunu öğrendim. Çünkü Cesaret Edemezsen Olmuyo ..

Canım Bak ben Bu İlleti Dün yendim :) Tamamen Kurtuldum bu Hastalıktan. Herşey Kafada başlar unutma. Azıcık Cesaret lazım ben bunu öğrendim. Çünkü Cesaret Edemezsen Olmuyo ..

ayy inanmıyorum çok sevindim canım senin adına bravo valla yendin şu hastalığı, istediğin zamanda da allah kucağına bebek versin inşallah.. darısı benim başıma artık..

canım eğer doktor istiyorsan kesinlikle süleyman eserdağ derim. ben 2 yıl önce onunla yendim. biraz pahalı ama benim artık başka çarem kalmamıştı. son derece memnun kaldım. halen kontroller için ona gidiyorum. kendisi %100 tedavi garantisi veriyor. internetten hera kadın sağlığı merkezi diye aratabilirsin. aynen senin gibiydim. parmak sokmak düşüncesi bile midemi bulandırıyordu ve elimi süremiyordum. süleyman beyle 1 haftada yendim. sorun olursa yardımcı olurum. bence erteleme ve biran önce git hallet bu işi.

canım ben yeni üye oldum bana yardım edebilirmisin 2 yıldır evliyim süleyman eserdağı duydum hatta konuştum ama benim okadar verecek maddi imkanım yok,nasıl yendiğinden bahsedermisin bana lütfen bende uygulayayım özelden yazabilirmisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…