Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

Merhaba kızlar bende vajinismustum 1 bucuk aylık evliyken vaji ile ilgili olan topici gördm burdaki arkadaşların sayesinde bende önce parmak egzersiziyle başlayıp pen..se kadar cıkmıstım yani iliskiye girebilmiştik ben dliğin nerde oldgunu bile bilmiyordum burdaki arkadaşlar aynanın karsısına geçip ıkınmamı syledler ve dlğirmstum sonrasında parmak egzrszi mum pns derken basarmıstım yendikten 1 hafta sonrada hamile oldugumu öğrendim tabi yenince hemen hamle kalmadım vajyken kalmısım suan 7 aylık hamileyim haziranın sonunda doğumum ama normal doğum yapablirmiyim bilmiyorum byük ihtimal sezeryan olcak galiba :KK43:ve en önemlisi şuan normal olarak ilişkye gremioruz halen kasmalarımoluyor kayganlaştırıcı sürersek belki alablirim içme ama kasılmalarım halen geçmedi hamle oldugumu öğrendgmde bırakmıstım zaten egzersizi 1 ay sonrafilan öğrensem belkiozamana kadar tamamen kurtulmus olurdum ama bundada vardır hayır bebeğimi kucağıma alıyımda sezeryan yada normal fark etmez Rabbim bu dertten müzdarip olan herkeslere yardım etsin kurtarsın bu illetten size tavsiym egzersizleri sakın bırakmayın düzenli yapın kesinlikle yenersiniz :)

ben kendi başına başaramayanlardanım. Daha fazla geç kalmamak için Ankara' da Süleyman Eserdağ'a gittim ve 3 yıllık problemim 4 günde son buldu. Çok mutluyum. İnşallah bu problemi yaşayan herkes en kısa sürede kurtulur.

............................................

Son düzenleme:
nasıl yni ne fitili aranıza yenı katıldım nasıl yapacagımı bılemıyorum yardımcı olun lutfen

Merhaba kızlar bende vajinismustum 1 bucuk aylık evliyken vaji ile ilgili olan topici gördm burdaki arkadaşların sayesinde bende önce parmak egzersiziyle başlayıp pen..se kadar cıkmıstım yani iliskiye girebilmiştik ben dliğin nerde oldgunu bile bilmiyordum burdaki arkadaşlar aynanın karsısına geçip ıkınmamı syledler ve dlğirmstum sonrasında parmak egzrszi mum pns derken basarmıstım yendikten 1 hafta sonrada hamile oldugumu öğrendim tabi yenince hemen hamle kalmadım vajyken kalmısım suan 7 aylık hamileyim haziranın sonunda doğumum ama normal doğum yapablirmiyim bilmiyorum byük ihtimal sezeryan olcak galiba :KK43:ve en önemlisi şuan normal olarak ilişkye gremioruz halen kasmalarımoluyor kayganlaştırıcı sürersek belki alablirim içme ama kasılmalarım halen geçmedi hamle oldugumu öğrendgmde bırakmıstım zaten egzersizi 1 ay sonrafilan öğrensem belkiozamana kadar tamamen kurtulmus olurdum ama bundada vardır hayır bebeğimi kucağıma alıyımda sezeryan yada normal fark etmez Rabbim bu dertten müzdarip olan herkeslere yardım etsin kurtarsın bu illetten size tavsiym egzersizleri sakın bırakmayın düzenli yapın kesinlikle yenersiniz :)

Tam ben de durumumu anlatmak için yazacaktım buraya tamamen aynı durumdayız seninle benim de doğum ağustosta ve normal doğum yapıp yapamayacağımı ben de merak ediyorum.Doktorumla konuşma fırsatım olmadı henüz.Tam bu hastalığı yenme aşamasındayken hamile olduğumu öğrendim ve tabi bıraktım herşeyi.Normal doğum olsun istiyorum ama olur mu yapabilirmiyim bilmiyorum. Bilgi edinirsen eğer buradan paylaşırsan sevinirim.Hayırlı ve kolay bir doğum olur inşallah.

ama cumartesi günü kürtajla sonlandırdılar hamileliğimi :KK43:(( 8 hafta 6 günlüktü ama gelişmemiş dedi doktor çok kötüyüm ALLAH herkesin yardımcısı olsun kızlar.. şimdi ne olacak bilmiyorum bu durumda zardan da kurtulmuş oluyorum ama ben böyle olsun istememiştim ben o özel anı eşimle yaşamak isterdim o bunu fazlasıyla hakediyordu kendimi çok suçlu hissediyorum ona karşı vicdan azabı çekiyorum sanki :KK43:((((

Selamlar herkese..Ben vajinismus forumlarını yaklaşık 3-4 aydır sürekli takip edip okudum, 10 yıllık evliyim ve problemi yeni çözebildim..10 yıldır sürekli erteledim, bu arada ilişkiye girmeden hamile kaldım, 6 yaşında kızım var, sezeryanla oldu. Başarı hikayelerini okudum ve karar verdim, bu işi kesin bitiricem dedim.Parmak egzersizini denedim, kulak çubuğuyla başladım, ama egzersizleri yapamadım.Bu arada Denizli de bu işlere bakan bir psikiyatriste mail attım, durumumu anlattım, ücret sordum, ama tenezzül edip cevap bile yazmadılar.Tabii muayeneye gidip ilk seanstan gelsin paralar...Bu işi fırsat haline getirip insanlardan uçuk ücretler almalarına dayanamıyorum..Bu durum beni daha da hırslandırdı. Vajiye yabancı cisim sokmak bana daha da korkunç geldi..Direk penis denemesine başladım..Önce bir kayganlaştırıcı aldım..1. gece : Üste çıktım, penisi elimle tutup yavaş yavaş popo yönüne doğru bastırdım, çok kasıldım, bacaklarım titredi, 5 dk falan uğraştıktan sonra bıraktım, ama daha da hırslandım, "vazgeçmek yok" dedim, bitiricem.. 2. gece: Aynı üst pozisyona geçtim, eşimin yüzüne dönük şekilde, elimle penisi yavaş yavaş bastırıp kuvvetli bir şekilde ıkındım, bunu arka arkaya 5-6 sefer tekrarladım, bu arada eşim strese girdi, ama sanki ucunun girdiğini hissettim gibi geldi, canım da yandı biraz tabii..bıraktık.. 3. gece : Önce duş aldım, "atarax" ismine bir sakinleştirici içtim, ön sevişme oldu, yine de kayganlaştırıcı sürdüm, aynı üst pozisyona geçtim, her ıkınıştan sonra yavaşça kendimi penisin üstüne bastırdım, elimle penisi tutup yönlendirdim, ve inanmayacaksınız hepsi giriverdi(15-20 dk uğraştım), ama gitgel kesinlikle yapamadım, bir süre öylece yavaş yavaş alıştırdım, sonra eşim üst pozisyona geçti, elimle tekrar penis yönlendirdim ve girdi, ilk 2-3 dk canım yandı ama inanın dayanılmayacak bir acı değil, sevinçten acıyı gözardı ettim, belli zaman sonra acı da kalmadı, ve ilk ilişkimizi yaşadık..hem de 10 yıl sonra..Yalnız sabaha kadar vajide yanma oldu..Benim en büyük hatam kararlılıkla bu işin üstüne gitmeyip ertelemek..Vajinin esneyebilen bir yapı olduğunu sürekli aklıma getirdim, ıkınmak ve popo yönüne doğru ittirmek çok önemli, her ıkınıştan sonra gevşeyip kendinizi biraz penis üzerine bastırın, acele etmeden, her uğraştan sonra ertesi gece biraz daha kolaylaşıyor.Önemli olan karar vermek, "yapabilirim" mesajını sürekli tekrarlamak ve vazgeçmemek..Yapabilirsiniz, buna inanın, bu forumlarda başaramazsınız diyen doktorlara da aldanmayın, hiçbir tedavi giderleri olmadığı halde dünya kadar para talep ediyorlar, yazık, veremeyecek insanlar ne yapsın, ben de onlardan biriyim işte..Herkese başarılar diliyorum, pes etmeyin..

ben kendi başına başaramayanlardanım. Daha fazla geç kalmamak için Ankara' da Süleyman Eserdağ'a gittim ve 3 yıllık problemim 4 günde son buldu. Çok mutluyum. İnşallah bu problemi yaşayan herkes en kısa sürede kurtulur.

canım ben de 2 aylık evliyim,cinsel birleşmem birkaç sefer oldu ancak aşırı kasıyorum kendimi ve çok fazla ağrım oluyor, bu nedenle denemelerimizin pek çoğu başarısız oluyor maalesef. Ben de Süleyman Eserdağ'a gitmeyi düşünüyorum, eşimle mi gitmem lazım yoksa sadece bayana mı uyguluyor terapiyi, bi de ücreti çok mu uçuk öyle duymuştum sanki?

bende 3 yıllık evliyim evliliğimin ilk 1 buçuk yılı gitmediğim yer denemdiğim yöntem kalmadı derkeeeen nette araştırdım ve bende süleyman eserdağ'a ankara 'ya gittim bende 4günde kurtuldum ve şimdi 6 aylık oğlum var gitmek isteyen hiç düşümeden gidebilir

canım yorumlarn mantıklı bnde zor bi evlilik süreci gecirdimm nişanlı iken alevi sebeplerden dolayı ki aramızda dini nikahımız bile varken ayırılmak istendikk
işler tam kopmak üzere iken eşim kaçırdı benii hmn evlendik ve o olursa almazlar dedi ve cok zor bi döneme girmiştik dönüşü yoktu ve beni ailem geri almasın diye de kaynanamı başıma dikivermişler di 8 ay bu sorunu yaşadım ilk gecedn sonra kii o bile tastam aamm olmamıstı
eşimle nice tartişmalar yaşadımm sonra akıllandım doktora giitm ve ertesi gün tatile çıkmaya kararverdik ama bu sürecte o kadar ailevi sorunlar yasadıkki evlilik için doğru mu karar kılmıstık şüphe duyduk biribirimize
hm o tatilin verdiği raahatlık hemde doktorun ilaçları çok ii gelmiştii iyileşmiştim o tatil gününün ertesi günü ve ben eşimi ozaman tanıdımmm o da benii
yani din acısından cok fazla seyler biliyordukk anne baba hakkı derken birbirimizi ihmal etmiştikk ama 8 ay sonra herşey ona uygun olmustuu keşke daha erken doktora gitseymişimm ki doktor bile sinirden çıldırdı bu ne kasıltı diye ama anlaştık sonra doğumumu bile o yaptı:) )))

yani bunlarla ilgili birsürü şey var kopyalasam silineceğini biliyorumm ama ne diyim ki arkadaşlara şimdi geçmiş olsun sadece

mrb ben forumdan vajinismusl ilgili mesajını okudum da benim de böyle bir sıkıntım var doktor sana nasıl bir fitil verdi hatırlayabilecek misin acaba markası falan yardımcı olursan çok sevinirim kibb

bende 1 yıllık evliyim ama hala canım yanıo . ilişki oluo ama zorlanıyorum bir de hep aynı pozisyon..en rahat acımayan pozisyon var mı arkadaşlar ? yani hep aynı durumda yapabiliyoruz onda da zorlanıyorum yardımcı olursanız sevinirim

merhaba herkese.. ben de uzun zamandır sitenin varlığından haberdar olmama rağmen, bir kaç gündür gerçek anlamda okudum yazılanları.. insanların buradaki samimiyeti,aynı şeyi yaşayan insanların birbirlerini bu kadar çok iyi anlamaları burada herşeyi paylaşabiliyor olmaları beni çok etkiledi. ne kadar güzel dedim. ilk aklıma gelen de , benim sorunumu yaşamış arkadaşlar var mı diye bakmak oldu. 1.5 senelik evliyim. bende aynı sorundan müzdaribim. balayının insanın burnundan gelmesinin nasıl bir duygu olduğunu, eve döner dönmez hemen kendini jinekoloğa atmanın, herşeyin normal olduğunun söylenmesine rağmen yine geceleri aynı kabusu görmenin nasıl bir his olduğunu çok iyi biliyorum. en çok beni sinir eden de herkesin-eşim dahil- aslında acımıyor hepsi pskolojik demesiydi. ben de biliyordum öyle oldğunu ama çözemiyordum işte. sürekli dr a gidicem deyip erteliyordum. eşim çok anlayışlı davrandı bu süreçte. her seferinde ağlayarak tamam lütfen dediğimde bıraktı. canımı yakmadı, üzerime gelmedi. her denemeden sonra onun benden uzaklaştığını düşündüm soğuduğunu. en sonunda bir gece patladı. sinirlenmeden,sakin sakin ama hızlı hızlı konuştu. artık buna bir çözüm bulmam gerektiğini söyledi. dr a gidicem diyorsun gitmiyorsun dedi. çaba göstermiyorsun dedi. o akşam oldu olan. aklım bir an başıma geldi. ben istedim bu sefer. yavaş yavaş. ben üstte olduğum pozisyonda yavaş yavaş, derin derin nefes alıp vererek önce çok küçük bir kısmı ilerlettim. her akşam, bazen günaşırı , böyle yavaş yavaş,elimde kontrol ederek biraz daha ilerlettim. en sonunda da oldu. :) pekii herşey sona erdi mi? hayır. hala acı çekiyormuyum? evet.. ama biliyorum ki ilk 3 bilemedin 4 dk sürecek bu acı, sonradan acı duyulmamaya başlanacak. hala zevk aldığım tam anlamıyla söylenemez, ama mutluyum. ve biliyorum ki çok kısa bir süre sonra onu da yaşayacağım. çok iyi biliyorum :) sakin olmak gerek arkadaşlar, eşinizi anlayışlı davranması da çok çok önemli. siz kontrolü ele alın ilk başlarda. bunu da açık açık konuşun, size biraz süre vermesini isteyin ve hemen harekete geçinn! :)

Kızlar Bana Yardım edin aynı şey benimm başımdada var kendimii kasıyorum olmuyorr.. Ne yapmam gerekiyoo lütfen yardım edin ???

Kızlar bende evlendim 1 ay 5 gün oluyor ve hala olmadı yapamadım/dık :KK43: yaşadığım ne bilmiyorum vajinusmus mu tam adını koyamadım korkmuyorum aslında isteksizlik gibi bi durum da yok sadece ilerleyemiyorum izin veremiyorum daha doğrusu canım yanıyo sadece uc kısmı giriyo ilerisinde bişey var sanki kapalı yok gitmiyo ileriye ama soğukluk olmasın diye bırakmıyorum ilişkiyi eşim çok anlayışlı doktora gidicem ama ondan da korkuyorum zarı kesenler varmış falan yani nasıl olur bilemiyorum ki bu dediğiniz masajları inceleyip kendim başa cıkmaya calışcam en son care doktora giderim artık Allh kolaylık versin hepimize

düğünüme 1 ay kaldı ve düşünüp duruyordum sorun yaşıcağım şeyi ve burda buldum evet arkadaşlar bende cinsel birleşememeden korkuyorum kasmaktan ve başarısız olmaktan iyiki burayı gördüm belki bir nebze içim rahatladı bana has durum değilmiş.evlilik öncesi jinekoloğa gitmek istemiyorum şart mı arkadaşlar sizler gittiniz mi?

X