Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

sağol canım, adetliyim ( onun için başlıyamıyorum..artık eşim askerdeyken başlarım egzersize gelince süpriz olur..inş....söylediğin topiğide takip ediyorum ara sıra...

anammmmmm yeni topik açmışın insan bi haber eder şekerimhayırlı uğurlu olsunnn gece gece uyku tutmadı oğluşum uyutmuyo bi pırtlatsam artık

sağol canım, adetliyim ( onun için başlıyamıyorum..artık eşim askerdeyken başlarım egzersize gelince süpriz olur..inş....söylediğin topiğide takip ediyorum ara sıra...

tamam cnm. ara sıra değil sık sık uğra bence :) egz. bu işin kesin çözümü .

merhaba arkadaşlar evlendikten 17 ay sonra yenebildim bende bu hastalığı hatta yeneli daha 1.5 ay oldu.Bu forumda yendim başardım yazısnı görünce kendim tekrar başarmış kadar mutlu oluyorum çok zor bir hastalık Allah hepimizin yardımcı olsun

Meraba arkadaşlar
venüstencim eline sağlık cnm sayfamız hayırlı olsunnn inşallah burdan bebiş haberlerimizi de verebiliriz
ben uzun zamandır gelemedim foruma baya bi uzun oldu yani ama yeni arkadaşlara tavsiyem egzersizlerinizi aksatmayın lütfenn
kesinlikle bi erteleme hastalığı Rabbim herkesin yardımcısı olsun öpüyorummm hepinizi

hayırlı olsun yeni topigimizzz yakında bebek haberleriyle geliriz inşallah egzersizcilerde başarı haberiyle

yeni topic hayırlı uğurlu olsunnnn doğum yapan ve vajinismusu yenen ayrıcaaa hamile arkadaşlarımı tebrik ediyorum

Venüstennnnnnn... bilmem hatırladın mı beni :)
Topiklere doymuyorsun canım burayı bırakmayan tek sen kaldın sanırım..tebrik ederim bebişini Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım..
Annelik bambaşka bişey..Allahım isteyen herkese tattırsın..

ben 6 aylık evliyim vajinusmusla mücadele ediyorum ama oılmuyo napcağımı şaşşırdımmmmmm

canımmmmm sakın umutsuzluğa kapılma 17 yıllık evli olan bir arkadaşımız bile vajinusmusu yendiyse sende yenersin yeterki iste ve bir an önce egzersizlere başla....lütfen erteleme göreceksin bak ne kadar kolay ilerleyeceksin....

canımsağol iyi dileklerin için...bende o yokken egzersizlere başlarım diye düşünüyüdum,, bakalım hayırlısıyla inş

inşallah eşinede bizede sürpris yaparsın kısa zamanda yenersin bebişimmmm

anammmmmm yeni topik açmışın insan bi haber eder şekerimhayırlı uğurlu olsunnn gece gece uyku tutmadı oğluşum uyutmuyo bi pırtlatsam artık

sağolll bebişimmmmm anammmmmmm senin doğurmaya niyetin yok yawwwwww damadımın keyfi yerinde heralde çıkmıyo beyefendi kızımda diyo çıksada görsek şu delikanlının boyunu posunu endamını yoksa yiğit bebeğe baka baka aşık olacam ben diyo

inşallah balım herkesin en mutlu, en güzel, en anlamlı haberlerini almak nasip olur bizlere....vajiyi yenen yada hamiş kalan arkadaşlar bu sayfadanda haber verirlerse çok mutlu olurum daha rahat güncellemiş olurum seninde haberlerini bekliyorum balım

hayırlı olsun yeni topigimizzz yakında bebek haberleriyle geliriz inşallah egzersizcilerde başarı haberiyle

sağolasın bebişimmmm....hadi bakalım bekliyoruzzzzzz sizden müjde

yeni topic hayırlı uğurlu olsunnnn doğum yapan ve vajinismusu yenen ayrıcaaa hamile arkadaşlarımı tebrik ediyorum

teşekkürler bebişim.....seninde meleğin hayırlı uğurlu olsun balımmm....

oyyyyyyyyyyy bebişimmmmmm seni hatırlamazmıyımmmmm hiçççç birilerine kızıp sayfayı terk etmiştin bebişimmmmm nerelerdesin napıyosun yawrummmm ? senin bebeğinmi oldu ? anacımmmmm hiç haberde vermiyosunuzzz heeee tşk ederim yawrum rabbim isteyen herkese evlat sahibi olmayı nasip etsin inşallah....

Son düzenleme:
bende 2,5 senelik evliyim. vajinusmustum ama çok şükür atlattık. şimdi bebek sahibi olmak istiyoruz. ama olmuyo. mantarım var ve kuruluk için kayganlaştırıcı kullanıyorum. mantar olup veya kayganlaştırıcı kullanıp hamile kalan varmı aranızda?

selam arkadaşlar ben de daha önce forumda vajili olduğumu yazmıştım.az önce doktora gittik.1 aylık gebe olduğumu öğrendim.allah isteyen herkese nasip etsin.ama biraz kanamam var nolur dua edin düşük olmasın.daha doğrusu hayırlısı olsun...

merhaba arkadaslar

Tembeller grubunda adım var hala ama haklısınız hic yazmadım uzundur.Kısaca anlatayım.1 yıl 3 aylık evliyken dr a gittim ulusoya.yani ekimde.tedaviden 1 hafta kadar sonra basarıya ulastık.Ve su an 6 haftalık gebeyim
İnsallah herkes kurtulur bu sıkıntıdan

tebrikler önce başardığınız için sonra da dünyaya tatlı bir melek getireceginiz için rabbim hayırlı bir şekilde dünya getirmeyi nasip etsin inşallah :)

Vajinismusu yeneli 2 ay oldu,ben de bir melek istiyorumm.İnşallah hayırlısıyla ben de kavuşurum bebişime

slm herkese.venüsten ben eskilerden munisse uzun süredir internetim yoktu.yazın bağlandı o nedenle nick değiştirdim.bizim dönemden çoğu kişi hamile ya da doğum yapmış çok sevindim.duygulandım.senin için de çok sevindim.umarım sağlıkla doğar bebişin.
ben çok kötüyüm aslında.evlendim 10 ay vaji ile uğraştım.sonra ilişkilerde sorun kalmadı ama zevk alamıyorum hala...sonra 5 ay önce korunmayı bıraktık bebiş olsun bari dedik.o da olmuyor.eşim test yaptırdı sonuçlar kötü varikosel olması gerekiyor ve ameliyattan sonra 6 ay içinde spermler oluşuyormuş.şu sıralar beklemedeyim eşim bu ayın sonunda ameliyat olacak.üstelik sorunun çözülmemesi de olası aşılama ya da tüp bebek de olabilir.sürekli kendimi yıpratıyorum.çok üzülüyorum.çok üst üste sorunlar yaşıyorum.o kadar ki sanki hamile kalsam düşük yapacakmışım gibi hissediyorum hani hep olumsuzluklar yaşıyorum.onu da yaşamam lazım gibi.saçmasapan bir haldeyim anlayacağın...içimi döktüm rahatladım burdaki arkadaşlara da tavsiyem vajiyi yenmenin yolu istemek ve egzersizleri düzenli yapmaktan geçer bunlar sizin elinizde bir de insanın elinde olmayan sorunlar var istese de çalışsa da başaramayacağı maalesef...vajiyi halleder halletmez eşinizle beraber kontrole gidin bebiş için bir sorun var mı yok mu gerekli testleri yaptırın ve bir problem varsa bir an önce önleminizi alın.çünkü bekleyip bekleyip de bebişin gelmemesi insanı acayip yıpratıyor...

valla bebişim oldu canım hemde 5 aylık..bi oğlum var..Allah isteyen herkese versin inşallah..
bi arkadaş sormuş,ben mantar hiç olmadım..ama gleitgelen kayganlaştırıcı kullanıyodum hamile kaldığımda,bir zararınıda görmedim ama mantar durumunu bilemem tabi,Allah şifasını versin..

merhaba arkadaşlar, öncelikle geçmiş olsun diyorum, ben vajili değilim ama farklı bi sorunum var onu ararken bu topiği gördüm, ben vajinusmusun varlığını biliyordum ama bu kadar uzun süren bir hastalık olduğunu duyunca çok şaşırdım, ben ilk gece ve ilk bikaç günlük korku sanıyordum, gerçekten çok çok geçmiş olsun..
beimde sorun eşimden kaynaklı hiç zevk almıyorum, eşimde çok erken boşalma var ve ereksiyon olmada sorun yaşıyoruz (baya uğraşıyoruz) benimde hevesim kaçıyor bu zamanda vede sanırım küçük (yada beimki çok geniş bilemiyorum hissetmiyorum gibi bişi) eşimebazen şakayla karışık söylüyorum ama o biraz gurur yapıyoruz tedaviyi reddediyor ona kalsa bi sorun yok, ya heyecandan diyor yada başka bahaneler işte, inanın taklit yapmaktan sıkıldım, söylemesi ayıptır rüylarımda o hazzı alıyorum ne yapacağımı da bilmiyorum nette satılan geciktirici sertleştirici şeylerden alsam çözüm olur mu acaba (kusura bakmayın buraya yazdığım için)

birde bu kadar özel şeyleri yazdığım için beni kınayanlar olabilir lütfen kusur bakmayın içimi dökmek istedim kimseye söyleyemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…