Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

Hanımlar vajinusmusu yeneli aylar oluyor fakat bugünlerde vajinamda kaşıntı akıntı ve yanma oluyor (özellellikle ilişki esnasında) yani vajinusmusken bir doktora muayneye gitmistim ama sımdı o doktora tekrar gitmek istemştrum. Vajinusmusu yenmis olsamda muayne olmaktan ve doktorun bana nasıl yaklasacagından korkularımmvar oyüzdne istanbul ayvrupa yakasında önerebelixeginiz bir doltor varmı bizim halimizden anlayıp anlayıslı davranacak. Hatta medipol mega bağcılar hastanesinde var mı bir doktor?

Merhabalar, ben de vajinismusu yendim hem de tam 9 yıl sonra..Asla umudunuzu kaybetmeyin arkadaşlar ve asla benim gibi vakit kaybetmeyin.Bir an önce tedavi olun..Ben kendi kendime halledemedim ve boşu boşuna 9 yıl geçirdim..Psikolog Dr. ASLI DALAN'a gitmenizi şiddetle tavsiye ederim..Ben onunla birlikte bu işin üstesinden geldim.Kendisini de buradan tavsiye üzerine buluştum..İyi ki de bulmuşum..Sizi çok iyi anlayan, çok iyi yönlendiren dünya tatlısı bir insan..Verilen egzersizlere uyduğunuz taktirde çok kısa bir sürede halledebilirsiniz..Hiç gözümüzde büyüttüğümüz kadar büyük bir sorun değilmiş

ARKADASLAR ACİL YARDIM!!!3YIL OLDU YENEMEDIM BU İLLETİ!!!AYLARCA BU SAYFADA BELKI BINLERCE YORUM OKUDUM VE ILK YILIMDA BU SAYFA SAYESINDE EGZERSIZLERE BASLADIM...KENDIME ASLA DOKUNAMAZKEN PARMAK KUCUK BOY BUYUK BOY APARATLAR DERKEN BAYAA ILERLEDIM NERDEYSE PENIS KADAR APARATI BILE ALABILDIM..UMUTLANMISTIM BUNU YAPTYSAM BU IS OLUR ARTK DYE..AMA COK UGRASMAMIZA RAGMEN HER DEFASINDA KENDIM ÜSTTE OLUP ONCE ORAYI ACACAGMI DUSUNEREK HEP DENEMELER YAPTM HEP BEN USTTEYDIM VE ASLA RAHAT BI SEKILDE BUNU YAPAMADM YENEMEDIM BIZIM ICIN HER DENMEE MORAL BOZUKLUGU PSKOLOJIK BOZUKLUK.SIZCE APARAT BILE ALABILIYOKEN NEDEN OLMUYO NAPMALIYIM TEKRAE APARATA GERI MI DONMELIYIM NOLUR BSEY SOYLEYIN

patisga patisga Canım bide altta denesen? Emla krem ve kayganlasturıcı ile egzersiz yap ardından belinin altına yastık koy aparatı cıkarıp eşin denesin hemen yavaş yavaş. Aynı çileleri cektim 9 ay ama en son derin derin nefes aldım verdim eşim girdiğinde hiçbir şey anlamadım.

Hanımlar vajinusmusu yeneli aylar oluyor fakat bugünlerde vajinamda kaşıntı akıntı ve yanma oluyor (özellellikle ilişki esnasında) yani vajinusmusken bir doktora muayneye gitmistim ama sımdı o doktora tekrar gitmek istemştrum. Vajinusmusu yenmis olsamda muayne olmaktan ve doktorun bana nasıl yaklasacagından korkularımmvar oyüzdne istanbul ayvrupa yakasında önerebelixeginiz bir doltor varmı bizim halimizden anlayıp anlayıslı davranacak. Hatta medipol mega bağcılar hastanesinde var mı bir doktor?
Gideceğin doktor kesinlikle cised den eğitim almış olsun ya da vajinismus üzerine seminer çalışma bunu araştır cnm. Ben muayene için doktora gitmem gerekliydi, hastanelerin internet sitelerine girip çalışan kadın doğumcu doktorların özgeçmişlerine baktım. bir doktorun vajinismus semineri aldığını görünce kendisine gittim ve muayenede bana çok anlayışlı davrandı sağolsun.

Hanımlar bende bu rahatsızlığı yeni atlattım sayılır. Bir şey sormak isteyen varsa seve seve yardımcı olurum yeter ki art niyetli olmasın

Vajinusmusla alakalı tüm konulara bu yorumumu yazacağım çünkü nasıl zorlu bir süreç biliyorum
Merhaba banada yardımcı olurmsnz?

Hayırlı geceler kızlar çok şükür ki 6 ay uğraştıktan sonra kendi cabalarimla yendim ve şuan 10 aylik bi kızım var gerçekten o kadar kolay o kadar basit ki anlatamam gel ki onu beynimize anlatalım devam edin yilmayin kesinlikle sabir ve sebat gerek zor biliyorum ama biraz uğraş sonucu sadece bi kaç günde bile yenebilirsiniz Allah yardimciniz olsun insaAllah:KK54:

Hayırlı geceler kızlar çok şükür ki 6 ay uğraştıktan sonra kendi cabalarimla yendim ve şuan 10 aylik bi kızım var gerçekten o kadar kolay o kadar basit ki anlatamam gel ki onu beynimize anlatalım devam edin yilmayin kesinlikle sabir ve sebat gerek zor biliyorum ama biraz uğraş sonucu sadece bi kaç günde bile yenebilirsiniz Allah yardimciniz olsun insaAllah:KK54:
Nasıl yendiniz anlatabilir misiniz lütfen

Arkadaslar bende vajinumus sorunu yasayip yenenlerdenim 4.ayimda yenebildm insallah yardmim dokunur diyelim oncelikle bunun tamamen psikolojik oldugunu kabul edin evet canimiz yanio az da olsa cunku hic yasamadgmz bir seyi yaparken korku ile kasiliyoruz ve kasilma ile aci olusuyor esimin sabri ile bunun ustesinden geldgmi ekleyeyim ben her aksam bu sefer olacak diyip olmuyor diye agliyordm tavsiyem egzersizleri esinizle yapin yani iliskiyi gidim gidim yavas yavas dusunun ve her gun bigun oncesinden daha fazlasina izin verir zamanla alisip tamamen kendinizi rahat birakirsanz yenebildgnizi goruyorsunzsimdiden basarilar
Nasıl atlattiniz

Yaklaşık 5 yıl bende bu kabusu yaşadım çokta istemiyerek görücü usulü evlendim yani olmasada olur kafasındaydım ama artık kadın olarak gururum incinmeye başlamıştı psikolojik olarak yıpranmaya başladığımı hissettiğim anda bişeyler yapmam gerektiğini düşündüm ve adım adım plan yaptım öncelikle işten çıktım ve kendime vakit ayırdım sonra doktor araştırdım 4 hastaneye gittim devlet dairesi gibi ordan oraya yönlendirdiler ama pes etmedim ve doğru adresi buldum sonunda, İstanbul tıp fakültesi hastanesi cinsel disfonksiyon polikliniğinden randevu aldım ve tedavim yaklaşık 3 ay falan sürdü doktorum kadındı şeffaf bi aparatları var farklı boylarda bunlarla egzersiz yaptık birlikte sonra aparatı bana verdiler evdede egzersiz yapmamı ve günlük tutmamı istediler bende kendimi iyi hissettiğim zamanlarda kasmamak için mastürbasyon yaparak egzersiz yaptım aynı zamanda eşime, hayata olan kızgınlıklarımı, üzüntülerimi günlüğe döktüm seansları aksatmadım her seansta aparatın boyu biraz daha büyüdü ve bigün kendimi bu hastalığı yenmiş olarak buldum. arkadaşlar evliliğimin bu 5 yılında çok kez eşimden şiddet gördüm boşanma safhasına geldik bu evlilikle ben başardıysam emin olun sizde başarırsınız. Bende çok araştırdım yorum okudum umutsuzluğa düştüm bu yazıyı birilerine umut olabilmek adına yazdım umarım faydalı olur.

randevu alabileceğiniz link ==>> http://itfrandevu.istanbul.edu.tr/RandevuLogin/Login?ReturnUrl=/
Merhabalar, şuan bu bölüm kapalı sanırım. Randevu görünmüyor. Doktorunuzun adını hatırlıyor musunuz acaba rica etsem

X