Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok ilginc bi test ilk defa karsilastim. Bat günün de gecti tatlim kirmizlar gelmedigine göre hala umut var br kuzum
Hayirlisi be gülüm bu ay bana degil uzun zamandir isteyen birine versin rabbim.

Dogum kontrol hapini gecen ay biraktim ya heralde dengem bozuldu ondan da belki adet olmadim..

Dogum kontrol hapini gecen ay biraktim ya heralde dengem bozuldu ondan da belki adet olmadim..
Doğum kontrol habinin uzerinden 3 ay gibj bi zman gecmesi diyorlar canim ma bir arkadasim bıraktığının 2. Ayinda hamile kaldi

Doğum kontrol hapı bırakınca daha çabuk kalınıyormuş diye duydum. Temmuz’da Doğum yapan 2 arkadaşım aynen bıraktıktan sonraki ay kaldılar valla :))

Umutsuzluğa kapılmak yok. Beklenen adet günü test yapıp negatif sonucu alıp 5 gün gecikince tekrar deneyip pozitifi gören var. Hayırlısı neyse o olsun hepimiz için.
Ay insallah ya. Kasiklarima arada bi sanci giriyor. Canim da biseyler cekiyor.. 3-4 ggün sonra telrar test yapsam mi?

Doğum kontrol habinin uzerinden 3 ay gibj bi zman gecmesi diyorlar canim ma bir arkadasim bıraktığının 2. Ayinda hamile kaldi
Benimde bi tanidigim var hemen ilk ay hamile kaldi hapi biraktiktan sonra. Hayirlisi bakalim

bütün test markaları için geçerli mi canım o dediğin
Onu bilmiyorum cnm. Ben icindeki kagidini okudum öyle yaziyordu. Seninkinde yazmiyor mu bisey?

Doğum kontrol hapı bırakınca daha çabuk kalınıyormuş diye duydum. Temmuz’da Doğum yapan 2 arkadaşım aynen bıraktıktan sonraki ay kaldılar valla :))
Insallah bidahaki ay bebis haberiyle gelirim

kızlar bide bişe dicem annem hamile kalamamiş bana, ebe teyzesinden duymuş. 7 gün d.k hapı kullanıp bırakmış ben olmuşum. herkeste aynı olmaz tabi de yazmak istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…