Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar gecikmem yok 3 gun var bata.
Kani verdim 2 saate cikar dedi. Ama anneme geldim oturcam donuste alirim sonucu telefonla soylemiyoruz deger dedi

0fLu bende testte çok silik 2.cizgi görüyorum . çok hassas bir test lapoguık marka. inşallah kanda çıkar değerin. benim test geldi iki dk bahçeye inmiştim kaçırduk. akşam elim gelirken alacak. yarın sabah yaparım inşallah .

kızlar benim 2 gün geçti ama korkuyorum test yapmaya ,hayal kırıklığı yaşamaktan.belirtim de yok doğru düzgün kafam karışık

O oflu canım inşallah güzel haberlerle gelirsin. Bizim aynı gün benim adet belirtilerim başladı bu ay yine fos belli ki. Sen bize umut olursun inşallaahh

O oflu canım inşallah güzel haberlerle gelirsin. Bizim aynı gün benim adet belirtilerim başladı bu ay yine fos belli ki. Sen bize umut olursun inşallaahh
8 eylule birsey kalmadi. 8 eylul de benden kirmizi karti cikacakkkk ama, 8 eylulculere bol sans diliyorum umudum siz de kizlar

Testi tekrarladım ve negatif şaşırdım mı tabikide şaşırmadım bu ay umut etmemiştim nedense

Kizlar kani verdim anneme gectim donuste alacagim sonucu alir almaz yazicam size farkli marka ile de yaptm onda da silik cikti.

8 eylule birsey kalmadi. 8 eylul de benden kirmizi karti cikacakkkk ama, 8 eylulculere bol sans diliyorum umudum siz de kizlar
Aynen o kart benden de çıkacak çünkü her ay yaşadığım klasik regl belirtilerim başladı :) kendimi kandırmama gerek yok. gerçi diyolar ya belirtiler aynı diye ama sanmıyorum yani bu kadar da aynı olacağımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…