Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    163
Kızlar banyo küvetimizde geldi 😍

712E8833-C30D-4A40-9100-AA7BC62862C7.jpeg

Merhaba kızlar bugün kontrolümüz vardı 25+1 haftalık oğluşum bir hafta önden gidiyor 938 gram olmuş şimdiden. Doktor şeker yüklemesi yapalım bakalım bebeğin kilosu şekerden mi kaynaklı falan dedi. Umarım gebelik şekeri yoktur. Tatlı da çok seviyorum.

Nasil sence yorumlayabilir misin kullanici yorumlari gozumu korkutttu saglamlik acisindan ,tahliye borusu var mi ?
Evet bazılarına gidenlerin ayakları sıkıntılıymış galiba ama bizimki gayet sağlam sallanmıyor hiç. Tahliye borusuda var. Ben beğendim açıkçası. Sadece diğer klasik küvetlere göre biraz dar galiba. İçine aldığım file büyük geldi çünkü 😅

E2987458-5CD2-4D65-8480-9A5B6FF21CEF.jpeg
IMG_0065.jpeg

Kızlar bugün kontrolüm vardı şeker yüklemeside yapıldı öğleden sonra doktor bakıcak ama çok düşük çıktı anlamadım🥺
açlık 75
1. saat 85 çıktı 2. saat daha çıkmadı kan alan hemşirede şaşırdı 😳
Ne kadarlık yaptırdınız benim 75 mg açlık 65 1.saat 95 2.saat 100 çıktı gayet iyi demisti doktor

Kızlar 50 gr şeker yükleme nasıl yapılıyor ? Aşamaları nasıl oluyor
Ben 75 yaptırdım kac saat bakacak
Önce açlık bakıyor sonra icecek iciyorsunuz 1 saat ve 2 saat sonra kan veriyorsunuz beklediğim kadar zor degildi erken giderseniz daha kolay olur

Ben 75 yaptırdım kac saat bakacak
Önce açlık bakıyor sonra icecek iciyorsunuz 1 saat ve 2 saat sonra kan veriyorsunuz beklediğim kadar zor degildi erken giderseniz daha kolay olur
75 mg yapıldı 2. saat de 91 çıkmış güzel sıkıntı yok dedi doktorda ilk başta gözüme çok düşük gibi gelmişti normalmiş☺️

Doktorum sadece 50 gr içtikten 1 saat sonra dedi
Ben yaptırdım aç tok fark etmiyor üst sınır 140 benimki 139 çıktı. Çikolata yedim diye azarladı beni hiç hamileler çikolata yer mi dedi. Asıl hamileler yer dedim. Günde iki dilim ekmek dılnda karbonhidrat şeker yasak. Taş mı yiyelim ayol

Kizlar, özellikle ilkinde sezeryan olanlar. Hastanede kaç gün kaldınız yada saat? Oğlumu gece 1 de acil plansız sezeryanla dünyaya getirdim. Ertesi gün öğleye doğru çıkardılar bizi hastaneden. (Korona vs bahanesi ile) Ama ben hastanede yeteri kadar ağrı kesici alamadığım için sonrasında evde çok çok acı çektim sabah akşam acilden iğne yaptırmak zorunda kaldım ki o halde acile gidip gelmek çok zordu. Acı esigimin düşük olduğunu ima ediyor çevrem ama bnce beni erken çıkardılar. Sizde durumlar neydi? Bunda planlı bı sekilde sabah alırlar muhtemelen bebeği ne zman çıkmak en iyisi
Cnm 2021de pandemi de doğum yaptım.9da burda ol dedi.9da gittik hazırladılar vs 12ye doğru girdim.ertesi gün sabah çıkardılar şükür ağrım fln da olmamıştı.belden uyusmali olursanız kafanızı sağa sola asla çevirmeyin.baş ağrısı yapar.sezaryenden cikinca da kardeşim hoşaf getirdi hastaneye süt yapar gazın çıkar hemn die.kuru kayisi hosafiydi yanlış hatırlamıyorsam.
Merhaba kızlar bugün kontrolümüz vardı 25+1 haftalık oğluşum bir hafta önden gidiyor 938 gram olmuş şimdiden. Doktor şeker yüklemesi yapalım bakalım bebeğin kilosu şekerden mi kaynaklı falan dedi. Umarım gebelik şekeri yoktur. Tatlı da çok seviyorum.
Biraz fazla mi gelmiş kilosu ne maşallah diyeyim 💙
Ben yaptırdım aç tok fark etmiyor üst sınır 140 benimki 139 çıktı. Çikolata yedim diye azarladı beni hiç hamileler çikolata yer mi dedi. Asıl hamileler yer dedim. Günde iki dilim ekmek dılnda karbonhidrat şeker yasak. Taş mı yiyelim ayol
Hahaha ay ilahi ne güldüm cnm ya🤣🤣

Kızlar hastanede anne çantası için bunlar fazla değil mi siz ne düşünüyorsunuz?
ben bu haftasonu hazırlıcam da bana fazla geldi .

X