Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    164
Canım biz böyle hayvan temalı yaptık. Genel olarak bitti odamız. Ben beşiği daha önceki hamileliğimde aldığım için rengi pembe bir tek beşiğin kenarlarının griye boyanması ve yatağının hazırlanması kaldı. Yere normal halı yerine oyun halısı aldım coolmats marka. Perdeleride blackout dedikleri karartmalı perde yaptırdık kapattığımızda gece gibi karanlık oluyor odası

Çok güzel olmuş canım herşey

Guzel de ben yukselticili kullanmak istiyorum egilip kalkmak sorun oluyor kullanan var mi acaaba yukselticili olandan sorun yasanir mi acaba
Babyjem elegant modeline bakın ben ondan aldım kargoda şimdi daha gelmedi ama güzeldir bence. Ayaklı olması bencede avantaj banada eğilmek zor geliyor bir de belim ağrır benim hemen.
Amin canım teşekkür ederiz
Ya ne bileyim öyle 1-2 şey okuyunca korktum. Benim de hem tüp bebek hem serklaj var her şeye korkuyorum
Ay az sonra nar yiyecektim ben de, kayınpederim köyden toplamış göndermiş sağolsun, iyi ki gördüm bunu
Ya aslında miktarına bağlı muhtemelen bu zarar olayı. Çok yemenin zararı vardır belki çünkü bir yandan da çokta iyi bir meyve gebeler için. Doktora sormak lazım
Abartmadan yemenin bı zarari olmaz herhalde neden zararlı diyorlar ki doktora danışmak lazım bı gidince
Evet dediğin gibi doktora sormak lazım , işte ben biraz korkak olduğum için bir şey duyunca hemen evhamlanıyorum

Teşekkür ederiz kameram kirliymiş resimlerin rengi soluk çıkmış şimdi farkettim

Siz oda yapacak mısınız ? Yaptınız mı ?
Çok güzel olmuş canım, güle güle kullanmayı nasip etsin Rabbim
Biz seneye oturduğumuz evi satmayı düşünüyoruz nasipse, o yüzden oda yapmayacağım.
İnşaAllah alacağımız diğer eve yapacağım

Amin teşekkür ederiz evet öyle bir durum varsa hiç gerek yok oda yapmaya. Zaten ilk sene bizim yanımızda olacaklar , seneye yaparsın inşallah

Off sorma bende peynir ekmek ve nar
Nar çilek vs şeyler yedikten sonra hemn ellerini yıka kuzum.ben oğlumda çilek çok yemiştim.bide Dr a gidip gelirken kadınlar topluyordu taze taze hemn araba da yiyordum .unutmuşum saçımı kulağımın ardına alırken kafamı mi kasidim bilmiyorum oğlumun kafasında 2tane çilek var.kardesim de nar yemişti bacağını kasimis yeğenimin bacağında nar var..çoğu kişi inanmıyor tabi ama yaşayan biri olarak soylim dedim
Geçmiş olsun canım bizde sabah depremle açtık gözümüzü hala disardayiz
Geçmiş olsun cnm.allah beterinden korusun inşallah.
Maşallah çok güzel olmuş cnm

Kizlar salonda bebeği yatırmaya portatif sallanır beşik alan var mı kolay taşınabilir mesela mutfağa salona oturma odasına vs.goturmeye.yoykonun anne yani park yatagi var ama o büyük

Kizlar salonda bebeği yatırmaya portatif sallanır beşik alan var mı kolay taşınabilir mesela mutfağa salona oturma odasına vs.goturmeye.yoykonun anne yani park yatagi var ama o büyük
Ben anne yanı olarak Chicco babyhug aldım , tekerlekli ve portatif olduğu için çok rahat evin tüm odalarına götürebiliyoruz

Bu markadan bende almayı düşündüm kendi sitesine baktinizmi bazı şeyleri orda daha uygun bide bu ürünün görseli geldiyse atabilirmisinizgüzel günlerde kullanin
İşteyim eve gidince atayım ama canlı ve kumaş kalitesi çok iyi şuanda 100 tl kupon var 5 gün boyunca mağazada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…