Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    161
Gomlek tarzi gecelik arıyorum ben ama bulamadim
Yaa ben iki tane aldım oglumda da lohusa pijaması almamıştım bunlar daha kullanışlı oluyor ikisi 1300e geldi fiyatlarda uygun. Tabi kumaşını bilemiyorum gecen suwenden almıştım hic begenmedim kağıt gibi kumaşı inşallah iyi çıkar

Eklentiler

• IMG_8088.webp
    65,9 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_8089.webp
    74 KB · Görüntüleme: 20
Bunlar pijama ama, bana gecelik lazim asagi kadar düğmeli olandan.

kizlar 26+0 dayiz bugun doktor randevum vrdi bebek saglikli hersey yolunda ama plesantada baloncuklar gordu dokto bazen plesanta soyuluyormus yatak istiharati verdi haftaya tekrar gel dedi tabi endiselendim cok boyle br durum yasayan var mi

Arkadaşlar bu tetanoz difteri ve boğmaca üçlü koruyucu aşıyı alan var mı? Fiyatı nedir? Bir sorun yaşadınız mı?
Ben olmayı düşünüyorum 30.haftads olucam daha fiyat sormadım eczaneye inşallah bulabiliriz tetanozds sıkıntı varmış çoğu sağlık ocağında asi yokmuş sanırım gruplardan görüyorum da

Ben olmayı düşünüyorum 30.haftads olucam daha fiyat sormadım eczaneye inşallah bulabiliriz tetanozds sıkıntı varmış çoğu sağlık ocağında asi yokmuş sanırım gruplardan görüyorum da
Evet bizimkinde de yoktu. Merak ettiğim tek doz yapsam bunu yeterli olur mu? Ya da ilk doz normal tetanoz ikincisi mi bu olmalı? Bir de neden 30 da olacaksınız? Öyle mi gerekiyor?

Sadece isimli tulum ve yastık yaptıracağım hatıra kalsın fotoğraf çekeriz diye aslında, teşekkür ederim
Çok güzel ürübler var ve uygunda bende o mantık tercih ettim foto çekerim tatlı ve güzel diye memnun kalırsınız bence

Kızlar grip aşısı olan ya da olmayı düşünen var mı aranızda, bizim doktorımuz değişti bi önceki doktorumuz sakıncası yok demişti şimdi bu hafta yeni doktorumuza başlıcaz tekrar konuşup olmayı düşünüyorım ben

Çok güzel olmuş ben bu sayfanın modellerini çok beğendim ama tulumda işim yazsın istedim yazmıyorlarmış. Ekstra para vereyim dedim kabul etmediler
Evet cok guzel oldu oglumada tilkili kirpili forest serisini yaptirmiştim ben isimsiz yaptirdim ikisinede cunku saklayacagim tek sey hastane cikislari ve ilk cingiraklari kendi bebeklerinde kullanirlarsa isimsiz olsun diye düşündüm
Arkadaşlar bu tetanoz difteri ve boğmaca üçlü koruyucu aşıyı alan var mı? Fiyatı nedir? Bir sorun yaşadınız mı?
Neden gerekli bir aşi mi ben tetanoz bile olmadim ilkinde de bunda da

Ya tetanoz gerekiyor bence çünkü ben hastanelerin sterilliğine güvenmiyorum. Bebeğin kordonu steril olmayan bir şey ile kesilirse tetanoz kapma riski var. Hastanede yatarken tetanoz değilse de doğum esnasında steril aletler kullanılmadığı için enfeksiyon kapan 4 anne yatıyordu. Crp degerleri 300 olmuştu.

Aynen bende sizin gibi düşünüyorum bir boğmaca da çok yaygın bir hastalık yeni dogsn bebeklerde de görülebiliyor ben olmayı tercih ettim bu yüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…