Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    162
Bilemiyorum o zaman belki farklı bir durum olabilir, doktorunuza görünün isterseniz. Enzim testi nasıl bir test, alerji testleri gebelikte yapılmıyor diye biliyorum
Karaciğere bakılıyor sanırım ben de bilmiyorum cildiyeye gittim krem verdi alerji hapı verdi ama kullansam mı karar veremedim hapı:KK43:

Kızlar bizim isimli tulumumuz geldi. Ben beğendim kumaşı yumuşacık güzel , nakışıda gayet güzel sadece çok kalın değil ama zaten içine bir şeyler giydiririz illa ki.

IMG_9997.jpeg
IMG_9998.jpeg
IMG_9999.jpeg

Makat gelisli demiştir.gecen bnm de dr sağolsun korkuttu beni.baksana normal bsy mis şuan makat gelisli olması.bide ben sormasam dönmez mi die. soylemiyor da.34.haftaya kadar donmesi gerekmiş.donmese de benim sezaryen olacağı için çok önemli değilmiş.dun resmen vajinadan ayakları çıktı sandım 🫣nasıl bı baskı uyguladı.bide vajinada iğne batması gibi oldu sürekli.acaba çok ayakta kalınca fln mi bilemiyorum.

Al benden de okadar.grip yeni yeni gecio gibi.nefes darlığı hala geçmedi.genelde bu saatlerde uyaniyorum.ayaktayim.
Benim grip gecti astimi tetikledi bugun yine gogus hastaliklarina gidecegim🤦🏻‍♀️ öksürmekten bıktım artik ya

Karaciğere bakılıyor sanırım ben de bilmiyorum cildiyeye gittim krem verdi alerji hapı verdi ama kullansam mı karar veremedim hapı:KK43:
Hamilelikte kadın dogumcum alerji hapı yazmsiti gebeler kullanabiliyor deyip ben kullandım şikayetim geçmişti.kadin dogumcunuza hapı söyleyin onaylarsa devam edin bence

Yaaaa teşekkür ederiz 😍
Bence kış bebesi olacağı için penye battaniye daha kullanışlı olur ama sen bilirsin tabi 🌸
evet orasıda öyle de çok kullanılmaz belki hatıra amaçlı diye düşündüm🤓 yaa bide biz isme hala tam karar veremiyoruz sanırım Çağan olcak galiba ama değiştirirsek diye isimli şeyleri erteliyorım sürekli😅

X