Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    161
İlaçta ki bir maddeye karşı alerjik tepki vermiş vücudunuz. Korkmayın bir kaç gün içinde kendiliğinden geçecektir, o ilacı tekrar kullanmayın mümkünse ismini bir yere not edin, e nabıza işleyebilirsiniz hatta sizde alerjik reaksiyon gösteren ilaç olarak. Eşimde de augumentin alerji yapıyor aynı sizin gibi oluyor vücudu kızamık olmuş gibi.
Teşekkür ederim cevabınız için perşembe günü bi tane içtim o günden beri bıraktım. Ancak hala vücudumun farklı yerlerinde çıkıyor ilacın etkisini yitirmiş olması gerekmez miydi acaba

Kızlar bebeğin tekmesini bazen vajina bölgemde hissediyorum değişik bir his vakumlamıyor gibi böyle yaşayan var mı

Kızlar almak isteyen olursa ben bu anakucağını aldım otomstik sallanıyo müzikli kumandalı normalde 2800 indirimle 1900 e aldım hepdiburada da.

Eklentiler

• Screenshot_2024-10-14-21-28-19-903_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2024-10-14-21-28-19-903_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 22
Kızlar bebeğin tekmesini bazen vajina bölgemde hissediyorum değişik bir his vakumlamıyor gibi böyle yaşayan var mı
Bugün doktor kontrolüm vardı ve bende bunu çok yaşıyorum.sordum hemen doktoruma.bak dedi bebeğin ayakları nerde 😅 resmen aşağıya doğru vajinama yakın ayakları,kafası da yukarda . Yani döner zamanla dedi makat girişli mi ne dedi o kısmı çok anlamadim. Sıkıntı yok korkma dedi bu duruş anneyi çok zorlarmis ama gerçekten bu ikinci gebeliğim daha 6. Ayda beni çok germeye basladi duruşundanmis

Kızlar özellikle bu saatlerde başlayan avuç içi ve ayak altı yanmaları yaşayanlar bir çözüm yolu buldunuz mu? :işsiz:

Adana da yaşıyorum hava hala bin derece sanki yada ben yanıyorum

Bugün doktor kontrolüm vardı ve bende bunu çok yaşıyorum.sordum hemen doktoruma.bak dedi bebeğin ayakları nerde 😅 resmen aşağıya doğru vajinama yakın ayakları,kafası da yukarda . Yani döner zamanla dedi makat girişli mi ne dedi o kısmı çok anlamadim. Sıkıntı yok korkma dedi bu duruş anneyi çok zorlarmis ama gerçekten bu ikinci gebeliğim daha 6. Ayda beni çok germeye basladi duruşundanmis
Cevap için sağol bunun için doktora gidecektim korktum biraz açıkçası çocuk çıkacak gibi hareketler yapıyor 😅

X