Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    151
Bı ara kanaması olan arkadaşlara kan sulandiriciyi kes diyen Dr lar aklımda kalmış demkki sende onların içindesin.aldik baslicam bugün.yalniz tansiyonum düşüktu hep ama ilk kez 10/4cok düşük çıktı hastanede.bakalim inşallah sıkıntı fln çıkmaz.34e kadar die sıkı sıkı tembihledi .34te birakcaz dedi.

Kızlar nazar boncuklu gibi iğnelik yaptıran bi arkadaş vardı hatırlayamadım kim oldığnu nerden yaptırdınız paylaşır mısınız tekrar

Canım sana hemen tavsiye veriyorum, clexane ı ilk gebeliğimde sonuna kadar kullandım hemşire olmama rağmen başta bende morartıyordum ama şimdi anlatacağım şeylerle çok rahat yapacaksın.
Öncelikle çok yakan bi ilaç nereye yaparsan yap acıyor maalesef ama bu ilacı vücudu deri altına iğne yapılan en yağlı bölgesine yani karına yapman gerekiyor. Kolda yağ tabakası çok ince olduğu için ağrısı da çok oluyor. Göbek deliğinim 4 parmak sağ ve sol kısmına yapabilirsin hiç korkmana da gerek yok koldan çok daha rahat olur ve ilacın havasını almasın. Onu da şöyle yapacaksın kapağı çıkardıktan sonra iğneyi dik tut, ve parmağınla bi kaç defa şıplat iğneyi ki hava üste çıksın, ilaç haznesinde görürsün zaten ilaç altta hava üstte olacak.Üste çıktığı gibi pistona bas havayı çıkar , burda minimal bi ilaç çıkışı olabilir o önemli değil, daha sonra karın bölgesine dediğim yerlere derini hafif toplayarak iğneni yap. Havayı verdiğinde hem canın daha çok ağrıyor hemde hemen morarıyor bu yöntemle morrarma sıfıra inecek ağrı da minimum düzeye inecek. Anlamadığın bi yer olursa sorabilirsin , şifa olsun

Kuzum bnm de karnım bukadar oldu.biz kız olunca yanlara da dağılma var.oglumda sivri bı karnım vardı ve çok kilo almamıştım.kizda baya en en ilerlioz bakalım
Kız ben erkek anasıyım bu benim karnımın sivri hali daha önce kız gebeliğim vardı onda daha da yayvandı. Ama ben çok kiloluyum şuan 100 ü gördüm maalesef
Kızlar nazar boncuklu gibi iğnelik yaptıran bi arkadaş vardı hatırlayamadım kim oldığnu nerden yaptırdınız paylaşır mısınız tekrar
Beni hatırlıyorsun galiba bu sayfadan yaptırdım canım

Hatırlamam mı bnde bunlardan yaptırmayı düşünüyorum sayfayı bi inceleyeyim teşekkür ederm canım

Çok teşekkür ediyorum ❤

Kızlar gebeşlik dışında bişey sorucam stanley termosumun kapak kısmı kırıldı, yedek parçası satılıyor mu alan yada güvenilir bi satıcı falan bilen varsa çok hora geçicek doğum günü hediyemdi

Eklentiler

• IMG_9589.jpeg
    76,9 KB · Görüntüleme: 12
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…