Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    151
Ben hala hamile kaldığım kilonun altındayım kızlar. Ama artık yemeye başladım ve acayip acıkıyorum. Şekerim düşüyor sürekli.

Ben hala hamile kaldığım kilonun altındayım kızlar. Ama artık yemeye başladım ve acayip acıkıyorum. Şekerim düşüyor sürekli.
ilk zamanlar çok mu bulantı kusma olmuştu sizin Ben 14. haftadan sonra normale döndüm her hafta üstüne kata kata 25 de +10 kiloyla yola dewam ama bu aralar daha sık acıkılıyor genel olarak galiba 3 saat falan bişey atıştırmazsam benimde şekerim düşüyor artık

Evet pek bişey yiyemedim herşeyden tiksindim 6 kilo vermiştim. 3ünü geri aldım şimdi. Ağzım hiç boş durmuyor, aç karnına içmem gereken ilaçları içemiyorum resmen

Ayy bende 10 kiloyu geçti karnının ne güzel duruyor benim yaygın olduu esofmaninjza bayıldım nerden
Benim kızımda ene gidiyordu bu sefer oğlanda popo ve göbek öne gidiyor :) LCW aldım her rengi vardı mağazada 38 beden tam oldu kalıpları geniş

Ben de ya sürekli evde gezdim .
Tam uykuya dalıyorum geri uyanıyorum , çok zor geçti dün gece
Bende bu haftaya kadar sırt üstü yatıyordum doktor artık yatma bebek büyüdü yer daralmasın dedi panik atak gibi sürekli kalkıyorum nasıl yatıyorum acaba diye 150 kere kalktım :)

Bizim de yok Antep’te var bir saat uzaklık . Gitmeyi düşünüyorum. Hamile pantolonu en güzel orada var . LCW dakiler bana olmuyor
Benim kızımda ene gidiyordu bu sefer oğlanda popo ve göbek öne gidiyor :) LCW aldım her rengi vardı mağazada 38 beden tam oldu kalıpları geniş
Ahhaha benimki kız demek ondan böyle yamuk yumuk karnimtesekkurler

Kan sulandırıcılar kanama yapmıyor canım. Benim gebeliğin ilk başlarında kanamam olmuştu acilde gittiğim doktor kan sulandırıcıyı kesmişti 2 gün sonra kendi doktoruma gittim (benim doktorum perinatoloji uzmanı) öyle saçma şey olmaz o kanamanın bununla alakası yok doğuma kadar bırakmak yok demişti ve geri başlamıştım hem iğne hem hap olarak kullanıyordum o zaman. 12. Haftadan sonra sadece iğne olarak kullanmaya devam ettim ve kanama falan hiç bir şey yaşamadım çok şükür. Kullan mutlaka ilacını zararı olmaz faydası olur
online dakiler indrimsiz fiyatı sanırım mağazada diyor
Evet canım sadece mağazada
Yasadigim şehirde hm olmaması şakamı
Bizde var ama ben evden çıkamıyorum , aynı durumda sayılırız

Bnde ilçedeyim mesafe var tek çıkamıyorm haftasonunu beklicem bitirmezler inşşş

Kizz bu ne güzellik kk masallahh benim hem.boyum kısa hem popom büyüdü hem karnimm bütün tuşlara basiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…