Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    151
Garantisini baslattin mi bendede var omur boyu garanti veriyorlar bu termoslar icin ben sikinti yasamadigim icin bilmiyorum alinan satici ile iletisimi gec istersen iade edip yenisini gondermeleri gerekiyor

Kız ben erkek anasıyım bu benim karnımın sivri hali daha önce kız gebeliğim vardı onda daha da yayvandı. Ama ben çok kiloluyum şuan 100 ü gördüm maalesef
canım senin erkek olduğunu biliyorum.biz derken kızımla kendimi kasdettimsen boyum da uzun demiştin fazla gostermezsin belki.bide erkek anaları aldığı kiloları çabuk veriyor.kizlarda biraz daha zor derler ben heralde bı 80i geçerim.yuruyen top gibi olurum Allah korusun 1.60boy

Kizlar bacak agrisi yasayan var mi ? Magnezyum kullaniyorum bu arada ne yapsam ise yaramadi sicak su torbasida denedim bilgisi olan var mi bu konuda ?

Kızlar h&m in hamile giyim reyonu var mı mağazalarında. İnternet sitesinde hamile giyim var ama mağazayı hiç bilmiyorum

Kızlar h&m in hamile giyim reyonu var mı mağazalarında. İnternet sitesinde hamile giyim var ama mağazayı hiç bilmiyorum
Ben istanbulda bir mağazasına sordum bizde yok dedi başka yer de bilmiyormuş, zaten koca mağazada tek çalışan vardı.
İndirim de sadece çok yazlık kıyafetlerden bir reyon yapmışlar o kadar. Büyük indirim başlamamış, bilginize canlar

Ben de göbeğimi dürte dürte acımayan yer arıyorum belki sinirlere yakın yerler açıyordur

Canım nerden almıştın , garantisi olması lazım bi sorgula istersen
Ah ne kadarda uzun olsam 100 kilo olunca topa dönüştüm vereceğiz artık doğumdan sonra yapacak bir şey yok. Sende verirsin kuzum merak etme , erkeği kızı yoktur bence bunun

Ben de göbeğimi dürte dürte acımayan yer arıyorum belki sinirlere yakın yerler açıyordur
Aynen bende yer arıyorum baya bi. İlk başta dokunduruyorum açıyorsa çekiyorum falan bazen 10 dakikayı buluyor 1 iğneyi yapmam. Dediğin gibi sinirlere falan geliyor herhalde bazı yerler.

Canım ayva yaprağını demlemek göğsü yumuşatır balgamı acıtmadan attırır öksürüğü de keser ama hamilelikte kullanılır mı bilmiyorum boğaz bademcik problemi çok yaşadığım için tecrübem çok çok etkili

Doğumdan sonra da bebek bakım ve diyet olarak devam ederiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…