Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
Kesenin birinde sızıntı varmış serklaj da olmuyor. Doğumu geciktirmeye çalışıyorlar
Şu an en önemli şey enfeksiyon almaman. Zaten onlar sana antibiyotik başlayacak hemen. Sen de dikkat et gerekirse para verip özel odaya geç. Tuvaleti sadece sen kullan. Paylaşımlı oda olmasın. Günde 5 kere falan çamaşır değiştir. Asla ıslak bırakma. Hareketi olabildiğince kısıtla. Ve saçma gelebilir ama itidalli şekilde sarı üzüm ye. Hem kesenin onarılmasında gerekli olan fibrini salgılatır hem de C ve K vitaminiyle enfeksiyonu önler. 7 haftadır su sızıntısına bu şekilde dayanıyorum. Crp ve wbc değerleri çok önemli. Onlara hemen bakmalılar.

Amin canım. Banada bugün söyledi artık kullanma bu iğneleri diye. Sormasam haberim olmiyacakti

Arkadaşlar Merhaba. Tüp bebekle çift yumurta ikizlerine gebeyim. Bugün ayrıntılı ultrason a girdim. Hoca rahim agzını 27mm ölçtü sonra alttan da bakınca 30mm olduğunu gördü şuanlık iyi duruyor ama Pazartesi tekrar cagırdılar, Serklaj yapabiliriz dedi duruma göre çok tedirgin oldum acıkcası,keselerde bebeklerde bir sıkıntı yok şuanlık ama moralım çok bozuldu. 20. Haftadayız daha bunun bir sebebi oluyor mu ? çok calısıyorum rapor hakkım tüp bebek asamasında bitti heyet de bulamadım bundan kaynaklanır mı bılgısı olan var mı?

Ay korkutmuş valla

Benim vajinam ciddi şekilde ağrıyor. Paytak paytak geziyorum. Gezemeyecek hale gelmeme de az kalmış gibi hatta. Bu normal mi? Bugün başladı böyle değildi. Acayip yorgun ve hasta hissediyorum.

Ay bakalım çok almak istemiyorum ben kaçla kapıcaz hamileliği çok meraknediyorum

Kızlar merhabalar sanırım grip oluyorum ıhlamur kuşburnu falan içebirilim değil mi bi sakıncası var mı bilen var mı acaba ?

İkiz bebek zaten erken doğum sebebi olabiliyor ya. Rahimde çok yer kalmıyor zamanla. Mantıklı bir karar. Haftaya kısalma devam etmişse açılma olmadan serklaj olmak iyi olur.

Reactions: dhn
İkiz bebek zaten erken doğum sebebi olabiliyor ya. Rahimde çok yer kalmıyor zamanla. Mantıklı bir karar. Haftaya kısalma devam etmişse açılma olmadan serklaj olmak iyi olur.
Durduruyor mu bebekleri peki bir bilginiz var mı benım ilk gebelik bu hıc bir fikrim de yok açıkcası. Kafam da o kadar dagıldı ki okudugumu bile anlamıyorum diyebilirim.

Durduruyor mu bebekleri peki bir bilginiz var mı benım ilk gebelik bu hıc bir fikrim de yok açıkcası. Kafam da o kadar dagıldı ki okudugumu bile anlamıyorum diyebilirim.
Evet yüksek ihtimalle durduruyor. Ya da bebeklerin doğunca yaşayabilecekleri zamana kadar geciktiriyor doğumu. Ben şu an serklajlıyım. Serklaj olmasa muhtemelen bebeğimi kaybetmiştim. 25 mm kadar düştü uzunluk. Şimdi 31 mm

Reactions: dhn
Allah korusun inşallah bebeklerimize sağlıklı sıhhatli sekılde kavuşuruz. Teşekkür ederim çok

Benim vajinam ciddi şekilde ağrıyor. Paytak paytak geziyorum. Gezemeyecek hale gelmeme de az kalmış gibi hatta. Bu normal mi? Bugün başladı böyle değildi. Acayip yorgun ve hasta hissediyorum.
Canım o kadar ağrın varsa git doktora bekleme bence . Yürüyemeyecek kadar olması normal değil bence

Ben de doktora 9 aldım dediğimde bi 9 daha alırsın demişti. Nasıl yani falan dedim zaten 4-5 kilosu bebek sıvı vs. olacak dedi..
bu kilo tamamen yapı meselesi yaa yemekle alakası yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…