Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    142
Ayy ben bugün gidicektim.doktor öğleden sonra ordaymis açlıktan bayılırım diye gitmedim

Ben de an itibariyle 5 kilo aldım. Ama bence normalde zayıf olanlar hızlı alıyor ve doğumdan sonra vermeleri de kolay oluyor çok kilo almış olsalar bile. Ama benm gibi zaten bir miktar fazla kiloyla hamile kalanlar dikkat edip az alıyor ama doğumdan sonra da az veriyor yani Benm tecrübem bu yönde

İnşallaaah bebekleri gördük ama serklaj altta duran bebeğe zarar verebilir dediler. Çok korkuyorum.
Güzel düşünelim hiçbir şey olmayacak inşallah bebeklerine kesede bişey yoksa serklaj değil de halka falan takarlar belki bi çaresi bulunur Allah büyük

Evet biz de eşimle ilk defa dışarıdan farkettiyseniz karnım kıpırdadı maşallah üç gündür çok hareketli. Daha güçlü vuruyor sanki .
Ya benimki de daha güçlü vuruyor artık ama dışardan görünmüyor, yağlardan olsa gerek
Kızlar kaç killo aldımız kaçıncı haftadasınızzz
Çok kilo aldım ben yaaa 23+4 deyim 10 kilo aldım
Bizim grupta kimse kilo almamış grubun tombişi benim galiba 23.haftada +10 kilo
Ah bende senin gibiyim arkadaşım 10 kilo aldım ve her gün daha da artıyor sanki
Ayy ben bugün gidicektim.doktor öğleden sonra ordaymis açlıktan bayılırım diye gitmedim
Ayyy öğleden sonraya bekleyemezsin çok zor. En erken saatte gitmen lazım

Ben 23+4 deyim 7 kilo aldım zayıf hamile kalmıştım hiç midem bulanmadı aşırı yediğim söylenemez ama kilo alıyorum istemsizce
Bnde aynı gündeyim şuan 7,5 aynı şeyi söylüyorum aşırı yemiyorum eskiden farklı olarak sadece vitamn takviyesi var ne ara aldım anlamadım diyorum doktoruma yemişsin ki almışsın diyor doğurana kadar en az 10 kilo daha alırsın dedi

Siz bebek doğduktan hemen sonra henüz çatlaklar kırmızı iken mi gittiniz lazere?

Ben 23+4 deyim 7 kilo aldım zayıf hamile kalmıştım hiç midem bulanmadı aşırı yediğim söylenemez ama kilo alıyorum istemsizce
Ben de bugün tok karnına 80 çıktım. Yemiyorum ama. Kilo almami engelleyemiyorum. Karnımı görmeyen hamile olduğumu düşünmez. Ama sonuç kocaman karnım ve çatlaklarım var. Neredeyse tüm kilomu karnımdan birazını da popomdan aldım.

Kesenin birinde sızıntı varmış serklaj da olmuyor. Doğumu geciktirmeye çalışıyorlar
Canım çok geçmiş olsun. Benim yakın tanidigimda açıklık olmuştu sancısı başlamıştı ve bebeğin kesesi rahim ağzına düşmüştü. Yoğun kanaması da vardi. Yani doğum başlamıştı Dr. Önce sanciyi durdurdu. Kanama durduktan sonra keseyi tekrar yukarıya itti ama bu işlem çok riskli demişti öncesinde kesenin patlama riski çok fazla diye . Başarılı bir şekilde keseyi itti ve serklajla rahim ağzını dikti. 32 haftaya kadar dayandı ve sağlıklı bir doğum gerçekleşti sonra. Sakın üzülme inşallah seninde güzel sonuçlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…