Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
Sanki gerilme gibi bir his. Hatta o anlarda karnıma baktığımda bir yerinde toplanma gibi bir şey oluyor. Bir kısmı şişiyor. Pozisyon değiştirince geçiyor şükür. Baya değişik bi his aslında. Anlarsınız farklı bir şey olduğu için. Bana da dr kanama yoksa kasılmalar 5 dk da bir gibi düzenli değilse endişelenme dedi. Baya kötü bir noktadan döndüm ben. Hatta hala dönmüş sayılmam. Diken üstündeyim sürekli. Umarım 30ları görürüz

Ya saçma gelebilir ama benim dış dudakların olduğu kısım batıyor gibi ağrıyor. Bu da beni korkutuyor.

Çok teşekkür ederim. İnşallah sağ salım sekılde bebeklerımızı kucagımıza aldığımız günler gelir. Pazartesi günü karar verecek doktorlar o zamana kadar da evdeyım işte dinlenmeye cekıldım. İnşallah bişey olmadan atlatırız

Teşekkür ederim cevabınız için.
Amin inşaAllah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız

Peki bu durum ultrasonyonda belli oluyor mu.

Peki bu durum ultrasonyonda belli oluyor mu.
Kasılmalar ultrasonda çıkıyor diye biliyorum en son gittiğimde bana kasılma yok demişti çünkü bu kasılma olayını bende çözemedim agrimi oluyor sancimi bazen bebek bitarafta yüksek gibi oluyor o galiba toplanma dedikleri o sonra geçiyor bendede oluyor

Bende de bir kaç defa oldu bende bebek kendini topluyor sanıyordum. Bugün kontrolle gittim doktor detaylı baktı ama kasilman var demedi. Bende kasilmanin nasıl bir şey olduğunu bilmediğim için hiç sormadım Korktum ya ne yalan söyleyeyim

Kızlar e bebekte biseyler ekliyorum sepete ama görünmüyor uygulamayı sildim geri yükledim gene yok başına gelen oldumu

Kızlar 21.haftadayım bugün sol dizimin bi tarafında karıncalanma oluyor ara ara, bununla alakalı bilgiye sahip olan var mı

Kızlar 21.haftadayım bugün sol dizimin bi tarafında karıncalanma oluyor ara ara, bununla alakalı bilgiye sahip olan var mı
Bilgim yok ama bir keresinde doktorum bacaklarımda kramp uyuşma karıncalanma oluyor mu diye sormuştu ben de olmuyorduBelki kramp gibi magnezyum takviyesi gereklidir sormak lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…