Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Bugün e-bebek'e gittim. Siveno kokladım ama kokusuz değildi aksine keskin bir kokusu vardı. Hiç sevmedim kokusunu. Siveno yerine Baby Me'ninki kokusuz gibiydi daha çok sevdim onu. Önereceğiniz bebek deterjanı var mı? Granül bebek sabun tozu alıp çift durulama yapmayı düşündüm ama emin olamadım. Artık anne bebek çantasını yavaştan hazırlamak gerek gibi.

Ben uni baby aldım ama daha kullanmadım tabi. Yorumları güzel genelde

Ben chiccoyu çok beğenmiştim. Ama kokulu o da. Kokusu harika. Kokusuz bildiğim yok açıkçası

Benim öğrencim de tat koku almıyormuş rapor almışlar okullar daha bi tehlikeli dikkat etmek lazım covid var ishal kusma salgını var

Ben de bebek emziriyordum ama bebiş hep uykusuydu korkuyordum doydu mu vs diye

Kızlarrrrr, Bizim de bugün doktor kontrolü vardı. Çok şükür bir sıkıntı yok dedi ama ne kadar hareketli bir bebek dedi doktor çok uğraştı yüzünü göstermek için, en sonunda gördük Minnoşumu, bak bak gülüyor dedi doktor gerçekten gülüyordu kızlar ağzını açtı güler şekilde arkasını döndü inanamıyorum ya bunu yaşadığıma anne karnında Gülen minnoşum . Pazartesi şeker yüklemesi ve bir kaç tahlil istedi aç gitmem lazım bakalım, bizde durumlar böyle

Çok tatlı çoraplar var bende sipariş verdim sayenizde gördüm sağolun , 20 tane sipariş verdim 327 lira verdim çok iyi fiyat inşallah güzel gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…