Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
E-Bebek'e Hubble bebek kamerası gelmiş 5800 indirimli fiyatı ve 4 taksit yapıyordu. Daha önce hem stoklarda yoktu hem de daha pahalı idi. Ben aldım. Almak isteyen olursa bakabilir.

Raporda herşeyin normal olduğu yazıyor. Ama içime sinmedi. Tekrar başka bir hastaneye gidicem sanırım
Ben de hep üniversite hastanesine gidiyordum. Kimse benim myomumu görmedi oradan beri güvenim sarsıldı. Yine de içinizin rahat etmesi adına bence de gidebilirsiniz. Bir arkadaşım özel bir hastaneye gitmişti onda da bebekteki böbrek büyümesini görmemişlerdi, şehir hastanesindeki doktor gördü. Şehir Hastanesine gitmek de bir fikir olabilir.

Günaydın kızlar. Üniversite hastanesinde ayrıntılı ultrasona girdim. 10 dakika anca sürdü. Genç bir doktor baktı, asistandı muhtemelen. Çok şükür bir sorun çıkmadı ama içim rahat değil. İlk gebeliğimde 40 dakika sürmüştü
Günaydın gerçekten çok kısa sürmüş. İçine sinmediyse başka bir yere daha git istersen
Ya ben de bunu soracaktım. Ultrasonla falan bakılıyor çekiniyorum o kıllardan. Ağda yapsam bebeğe zarar verir mi acaba?
Bence ağda yapma , sonrasında daha zor olur hiç elleme doğumdan sonra dökülür o kıllar

X