Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Amin inşallah cnm 🥰 kardeşlerim şimdi karnındayken rahatsin ,yarın olduğunda işin var diyorlar.3 buçuk yaş oğlum var maşallah sinirlerim tavan.🫡🫣
Yasini tesadüf gördüm..bu sözler gix bitmiyor takmayın 🤣
Benimki 8aylik.Şimdi rahatsın ayaklansin gör diyorlar 😁sonrada ergenlikte gör diyecekler...
bu bitmez 🤣🤣🤣

Teşekkür ederim, benim de hep akıntı var. Öyle sadece ıslaklık görünce korktum. 20. haftadayım ben de. Normalde Şubat grubunda olmam lazım ama 36. hafta gibi zorunlu sezeryan olacağım.
Yok bana amniyon sıvısı teşhisi kondu direkt. Benim de şubat grubu ama 30. haftaya gelirsem kendimi çok şanslı hissedeceğim. 21+2 olduk

Sanirim 11 haftalık demek istediniz.progestan fitil faln yada hap olarak vermedi mi dr.grupta çoğumuzun oldu ,ki bnm bardaktan boşalırcasina oldu 7 8 haftalıkken.fitil ve 3 günde bı iğne kullandım cok şükür geçti.
Teşekkür ederim Ya evet 11 haftalık günde 5 tane progestan fitil kullanıyorum 3 günde birde promester iğne yapıyorum inşallah geçer sağlıkka devam eder

Sağlıkla kucağımıza alırız inşallah 🙏 Siz de nasıl oldu, nasıl fark ettiniz?
Çamaşırımda renksiz kokusuz kıvamsız ıslaklık fark etmiştim. Şüphelendim ama değildir dedim. Sonra hapşurunca da aktığını gördüm. Amniyon sıvısı hapşuruk öksürük gibi karın içi basıncın olduğu zamanlarda da akar. Bu yüzden acile gittim. Test yapıldı pozitif çıktı

Çamaşırımda renksiz kokusuz kıvamsız ıslaklık fark etmiştim. Şüphelendim ama değildir dedim. Sonra hapşurunca da aktığını gördüm. Amniyon sıvısı hapşuruk öksürük gibi karın içi basıncın olduğu zamanlarda da akar. Bu yüzden acile gittim. Test yapıldı pozitif çıktA
Sorunsuz geçer süreciniz inşallah 🙏 Ben de içim rahat etsin diye gideceğim.

Çamaşırımda renksiz kokusuz kıvamsız ıslaklık fark etmiştim. Şüphelendim ama değildir dedim. Sonra hapşurunca da aktığını gördüm. Amniyon sıvısı hapşuruk öksürük gibi karın içi basıncın olduğu zamanlarda da akar. Bu yüzden acile gittim. Test yapıldı pozitif çıktı
Ya bende hapşurunca geliyor ama idrar olarak düşünüyorum ben çünkü doktoruma da hiç söylemedim idrar olduğunu düşündüğüm için çünkü her kontrolümde herşey yolunda diyor suyu azalsa görürdü diye düşünüyorum da siz böyle yazınca yine evhamlandım bi.

Kızlar mustela ürünleri hangi mağazada bulabilirim internet dışında ?
Eczanelerde satılıyor , kendi internet sitesinden de alabilirsin.
Teşekkür ederim, benim de hep akıntı var. Öyle sadece ıslaklık görünce korktum. 20. haftadayım ben de. Normalde Şubat grubunda olmam lazım ama 36. hafta gibi zorunlu sezeryan olacağım.
Neden zorunlu sezeryan olacaksın ?
Ya bende hapşurunca geliyor ama idrar olarak düşünüyorum ben çünkü doktoruma da hiç söylemedim idrar olduğunu düşündüğüm için çünkü her kontrolümde herşey yolunda diyor suyu azalsa görürdü diye düşünüyorum da siz böyle yazınca yine evhamlandım bi.
Hiç evhamlanma , bir şey olsa doktorun söylerdi 🍀

Yok korkmayın hemen. İdrar da olabiliyor. Suyunuzda azalma yoksa muhtemelen idrar ya da normal akıntıdır. Serklaj var mı?

Kızlar , dolaptan çorap aldım. Hm ihraç fazlası ürünleri satıyor sayfa. Kendi aldıklarımın da resmini ekliyorum. 400 lira verdim hepsine.

Eklentiler

• IMG_9440.png
    IMG_9440.png
    475,3 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_9439.png
    IMG_9439.png
    494,8 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_9438.png
    IMG_9438.png
    486 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_9437.png
    IMG_9437.png
    510,8 KB · Görüntüleme: 6
Kızlar , dolaptan çorap aldım. Hm ihraç fazlası ürünleri satıyor sayfa. Kendi aldıklarımın da resmini ekliyorum. 400 lira verdim hepsine.

Canım ulaştı mı sana nasıllar ?

Amin inşallah cnm 🥰 kardeşlerim şimdi karnındayken rahatsin ,yarın olduğunda işin var diyorlar.3 buçuk yaş oğlum var maşallah sinirlerim tavan.🫡🫣
Bende hep bunu düşünüyorum iki çocukla nasıl olcak 🫠 benimde oğlum 2021 Nisan doğumlu. Bana çok düşkün çok zorlancakmışım gibi geliyor

X