Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Kızlar ishal oldum mide bulantım var kusup duruyorum doktoruma yazdım reflor şase günde bir iç bulantı için prillam iç dedi.Reflor dediği ne oluyor kullanan var mı probiyotik gibi bir şey mi acaba🤔
Çok geçmiş olsun. Ben önceki hamileliğimde reflor kullanmıştım. Ben de masallah kızıma hamileyken piyasada ne kadar ilaç varsa kullanmışım, şimdi burada konuları geçtikçe sizlere yazarken farkediyorum da 😃 ayrıca ben doktorun önerdiği hiç bir ilacı kullanmaktan çekinmem. Umarım tez vakitte iyileşirsiniz 🌸

Çok geçmiş olsun. Ben önceki hamileliğimde reflor kullanmıştım. Ben de masallah kızıma hamileyken piyasada ne kadar ilaç varsa kullanmışım, şimdi burada konuları geçtikçe sizlere yazarken farkediyorum da 😃 ayrıca ben doktorun önerdiği hiç bir ilacı kullanmaktan çekinmem. Umarım tez vakitte iyileşirsiniz 🌸
Çok teşekkürler🌺Ben normalde hiç hasta olmazdım gebelikte çok sık oluyorum.1 ay olmuştur enfeksiyon yüzünden antibiyotik kullandım.Bu sefer umarım antibiyotiğe gerek kalmadan atlatırım🌺

Kızlar diş etlerim çok hassaslaştı arada kanıyordu ama bugun farkettim sanki diş etim dişten geri çekilmeye başlamış çok moralim bozuldu cumartesi doktora sorcam bakalım aynı durumu yaşayan var mı 😩😢

Kızlar diş etlerim çok hassaslaştı arada kanıyordu ama bugun farkettim sanki diş etim dişten geri çekilmeye başlamış çok moralim bozuldu cumartesi doktora sorcam bakalım aynı durumu yaşayan var mı 😩😢
Benimde bugün ilk defa diş ipi yaparken diş etim kanadı bıraktım bende devam etmedim. Hassaslaştık iyice muhtemelen

X