Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Ben de aşağıda hissediyorum, dün doktora soracaktım acaba bebek aşağıda mı diye ama ultrasonda hep göbek deliğiminde üstünden baktı bebeğe, teee yukarılara çıkmış bebikom ama kasıklarda hissediyorum ben de hareketlerini🤷🏻‍♀️
Artık boyları çok uzadı bence o yüzden hem kasıklarda hem yukarda hissediyoruz 😅

Kızlar gece benim göğsümden süt gelmiş. Sabah uyandığımda meme ucumun olduğu yer giyindiğim kıyafette yuvarlak kurumuş. Sanırım rüyalarımdan kaynaklı süt gelmesi beyinle ilişkili gece rüyamda doğum yaptığımı beneğimi kundakladığımı gördüm.
Canım bazı kadınlarda süt gelme olabiliyormuş 16 haftadan sonra, rüyayla ilgili olmayabilir. İkizlere hamile bi arkadaşım var ondan 18. Haftada gelmişti

Kızlar gece benim göğsümden süt gelmiş. Sabah uyandığımda meme ucumun olduğu yer giyindiğim kıyafette yuvarlak kurumuş. Sanırım rüyalarımdan kaynaklı süt gelmesi beyinle ilişkili gece rüyamda doğum yaptığımı beneğimi kundakladığımı gördüm.
Saçma gelebilir ama benim meme uçlarım kaşınıyor. Goguslerimi sıksam sanki süt gelecek gibiler. Çok acayip bir his. Sizin gelmiş bile. Acaba Lansinoh krem almıştım sürmeye başlasam mı? Ya da gümüş kapağı önceden kullananlar varmış. 24+3'teyim bugün.

Kızlar oğluma bu hırkadan almak istiyorum ama sizce 2-4 aylık mı alayım yoksa 4-6 aylık mı ? Fikrinize ihtiywcım var

Eklentiler

• IMG_8742.png
    IMG_8742.png
    312,3 KB · Görüntüleme: 30
Kızlar oğluma bu hırkadan almak istiyorum ama sizce 2-4 aylık mı alayım yoksa 4-6 aylık mı ? Fikrinize ihtiywcım var
Sizin bebeğin boyu kilosu nasıl gidiyor ? Bizim bebek için boyu uzun olacak dedi ve göbekli dedi doktor o yüzden 4-6 alırdım ben olsam. Bir de Hırka olduğu için içine bir şeyler giydireceğiz sonuçta

Sizin bebeğin boyu kilosu nasıl gidiyor ? Bizim bebek için boyu uzun olacak dedi ve göbekli dedi doktor o yüzden 4-6 alırdım ben olsam. Bir de Hırka olduğu için içine bir şeyler giydireceğiz sonuçta
Maşallah senin bi 4 kilo doğar kesin😂

Kızlar instagramdan bebek kıyafeti alan var mı? Karşıma çok güzel kıyafetler çıkıyor ama güvenemiyorum. Bende artık kızımın kıyafetlerini alim 🌸

Valla eşimde bende 4.5 kilo doğmuşuz 😂😂 bakalım bebiş nasıl olacak 😅 eşimin boyu 193 doktor bebeğin bacak kemiklerini ölçtü babasına benzeyecek boyu uzun dedi 😅
Ben kısayım eşim ortalama ama oğlum yinede 53 cm doğmuştu 😂 bu sefer kilosu boyu nasıl olcak merak ediyorum en önemlisi sağlık tabi ama insan ister istemez kaşı gözü burnu kime benzicek diye düşünüyor 😍

Kızlar instagramdan bebek kıyafeti alan var mı? Karşıma çok güzel kıyafetler çıkıyor ama güvenemiyorum. Bende artık kızımın kıyafetlerini alim 🌸
Ben sadece hastane çıkışı yaptırıyorum. Başka kıyafet almadım hiç Instagramdan

Ben kısayım eşim ortalama ama oğlum yinede 53 cm doğmuştu 😂 bu sefer kilosu boyu nasıl olcak merak ediyorum en önemlisi sağlık tabi ama insan ister istemez kaşı gözü burnu kime benzicek diye düşünüyor 😍
Sağlıklı olsunlar önceliğimiz o tabiki ama dediğin gibi insan merak ediyor 😅 3,5 ay kaldı sayılır. Hatta belki aralık gibi erken doğar dedi doktor bizimki için öyle olursa 2 ay kalmış oluyor 🩵

Kizlar az önce bankada işim vardı gittim.bankadakiler tanıyorlar beni.gisedeki erkek görevli baktı dediki Allah tez zamanda hayirlsiiyla kurtarsın fln dedi.kac aylık dedi.bende 6ay oluyoruz dedim.aman dikkat et Dr Lara çok güvenme dedi.biz 6 buçuk aylık bebeğimizi kaybettik dedi.elleri ayakları şişmiş eşinin.dr a gitmişler bsy yok normal olağan şeyler tuzu azalt demiş göndermiş .3 gün evde geçmemis tekrar üniversite hastanesine gitmişler .meğerse amniyotik sıvı annenin ellerine ayaklarına dağılmış bebeğin suyu bitmiş kalp atışı yavaşlamış .doğuma almışlar ama doğumdan 5 dk önce kalbi durmuş.nasil kötü oldum..Allah korusun ya .ne bileyim tedbirli ol die soyluom dedi ama insanı da korkutmuyor değil😔

X