Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Sağlıklı olsunlar önceliğimiz o tabiki ama dediğin gibi insan merak ediyor 😅 3,5 ay kaldı sayılır. Hatta belki aralık gibi erken doğar dedi doktor bizimki için öyle olursa 2 ay kalmış oluyor 🩵
Artık aralıkda doğumlar başlar zaten belki sen en erken doğuranlardan olursun 😊 böyle topikte birileri doğurmaya başlayınca beklemek daha zor geliyor 😅

Sizin bebeğin boyu kilosu nasıl gidiyor ? Bizim bebek için boyu uzun olacak dedi ve göbekli dedi doktor o yüzden 4-6 alırdım ben olsam. Bir de Hırka olduğu için içine bir şeyler giydireceğiz sonuçta
Hm nin kaliplari küçük diyorlardi ama uyardı acaba

Kızlar instagramdan bebek kıyafeti alan var mı? Karşıma çok güzel kıyafetler çıkıyor ama güvenemiyorum. Bende artık kızımın kıyafetlerini alim 🌸
Instagram yok bakamıyorum çok merak ediyorum özellikle isimli kıyafetler çok hoşuma gidiyor

Hastane çıkışı kaça yaptırıyordu canim
Bak fiyat listesini ve sayfayı atayım ☺️

Merhaba 🤗
Tulum şapka eldiven 600₺
(Patikli tulumlarda ön ve arka nakışlıdir,patiksiz tulumlarda sadece Tulum önü nakislidir)
Eldiven üzerine nakış ek ücretlidir +50tl
Takı yastığı 600₺
Dört katlı muslin battaniye;
65*90cm 750₺

Muslin havlu 400 tl
Kiyafet kesesi 250 tl
Puset örtüsü muslin ve waffle kumas 500 tl
Corap nakışlı 80 tl
El yapimi tavşan uyku arkadaşı 500 tl

Havale yada EFT ile çalışmaktayız
Kapıda ödememiz yoktur.
KARGO ALICIYA AİTTİR
Ürünlerimiz %100 pamuklu kumaşlardan üretilmektedir.
Kargoya teslim süresi ödeme sonrası 20-25 gündür 🌸

Kızlar temiz içerik yüz yıkama jeli ve nemlendirici ne kullanıyorsunuz?

Kızlar temiz içerik yüz yıkama jeli ve nemlendirici ne kullanıyorsunuz?
Ben momwell in yüz yıkama jelini kullanıyorum canım memnunun . Ama nemlendiricisinden memnun kalmadım . Yüzümü çok nemlendiriyor çünkü çok kuru cildim .
Mustela yüz için nemlendirici çok iyi ama boykot olduğunu öğrendiğim için artık alamıyorum 🥹

Valla içeriği ne kadar temiz bilmiyorum ama temiz olduğuna inanarak kiehls yüz yıkama jeli kullanıyorum ama nemlendirici kullanmayı bıraktım hamilelikten sonra 😅
Ben momwell in yüz yıkama jelini kullanıyorum canım memnunun . Ama nemlendiricisinden memnun kalmadım . Yüzümü çok nemlendiriyor çünkü çok kuru cildim .
Mustela yüz için nemlendirici çok iyi ama boykot olduğunu öğrendiğim için artık alamıyorum 🥹
Teşekkürler kızlar 💕

Bende la roche kullanıyordum o bitti şimdi yeni arayışa girdim ama Bioderma aldım nemlendirici de cream.co nun kullanmıştım ondan memnundum devam kararı aldım 😄
Kiehls de çok iyidir eminim ama boykot maalesef 🥲

Kizlar 23+5iz ve kilo alımı hakkında uygulama aşağıdaki gibi yazmış.

Eklentiler

• 1000022453.jpg
    1000022453.jpg
    92,6 KB · Görüntüleme: 19
X