Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Kızlar grip oldum burnum kapalı hamilelikte kullanılabilen burun spreyleri var mı acaba ?

Ben bunun fitilli kumaşını aldım canım bugün geldi denedim 1.70 boy 83 kilo xl beden aldım son aylarda da rahatça giyeyim diye içerisinde ayarlanabilir bel lastiği var, tayt olduğu için sarıyor zaten bana bedeni güzel oldu. Sadece boy olarak 1.70 altına uzun gelebilir terzide kestirirsin bana boyu tam oldu.

Benim boyuma kesinlikle olmaz 😊😊
Ah bir 5 cm daha boyun olsaydı 😅😅

Merhaba kızlar, bugün dr kontrolüm vardı, çok şükür herşey yolunda ama tsh biraz yüksekmiş 3.0420 çıktı, dahiliyeye yönlendirdi.
O an soramadım dra, tsh yüksekliğinde ne oluyor bebeğe bir zararı var mı, yarın için aldım dahiliyeye randevu ama aklıma takıldı🤷🏻‍♀️
Geçmiş olsun canım umarım her şey yolundadır 🙏🏻🌸 tsh değerine nasıl bakıyorlar . Benim doktorum hiçbir tahlil istemiyor da

Geçmiş olsun canım umarım her şey yolundadır 🙏🏻🌸 tsh değerine nasıl bakıyorlar . Benim doktorum hiçbir tahlil istemiyor da
Amin teşekkür ederim canım, detaylıdan sonra hemogram, idrar tahlili, şeker yüklemesi ve tsh istemişti doktorum.
Tsh ada kandan bakıldı😊

Merhaba kızlar, bugün dr kontrolüm vardı, çok şükür herşey yolunda ama tsh biraz yüksekmiş 3.0420 çıktı, dahiliyeye yönlendirdi.
O an soramadım dra, tsh yüksekliğinde ne oluyor bebeğe bir zararı var mı, yarın için aldım dahiliyeye randevu ama aklıma takıldı🤷🏻‍♀️
Çok şükür canım 🙏🏻 boyu kilosu nasıl olmuş 😅
Tsh hamilelikte önemli kontrol altında olması gerektiğini biliyorum ama tam olarak nasıl bir etkisi olduğunu bilmiyorum. Ama seninki çok yüksek değil endişelenme , ilaç verebilir dahiliye.
Kızlar grip oldum burnum kapalı hamilelikte kullanılabilen burun spreyleri var mı acaba ?
Çok geçmiş olsun 🌸bol bol ballı limonlu ılık su içmeni öneririm bir de günde 1 -2 fincan ıhlamur

Acaba bizim doktorumuz neden istemiyor. Kadın böyle tahlilsiz doğurtacak beni 😅
Bilemedim ki canım😁
Çok şükür canım 🙏🏻 boyu kilosu nasıl olmuş 😅
Tsh hamilelikte önemli kontrol altında olması gerektiğini biliyorum ama tam olarak nasıl bir etkisi olduğunu bilmiyorum. Ama seninki çok yüksek değil endişelenme , ilaç verebilir dahiliye.

Çok geçmiş olsun 🌸bol bol ballı limonlu ılık su içmeni öneririm bir de günde 1 -2 fincan ıhlamur
Teşekkür ederim canım 🥰 470 gram olmuş tospik😁 boyunu söylemedi ya o ara başka şeylere bakıyordu atladı sanırım 😬 ben de sonradan merak ettim ultrason kağıdına baktım ama anlamadım🤷🏻‍♀️
Evet çok yüksek değil ama kontrol edilecekmiş, tekrar bir tahlil vereceğim sanırım şansıma hemen randevuda buldum, yarın soracağım doktora etkilerini.
Zararı olmasında kullanırım ilaç🤲

Kızlar bebek hareketlerini nerden hissediyorsunuz çok aşağıda hissediyorum göbek deligimin 5.6 parmak altında sanki vajinadan cıkacak 🤭🤣
Yaa bende senin gibiyim , bazen yukarda ama çoğunlukla aşağıda hissediyorum. Daha demin eşimle bunu konuşuyorduk hatta 😅 cumartesi kontrole gittiğimde soracağım

Çok geçmiş olsun. Eczanelerde deniz suyu sprey var çocuklar için oluyor genelde onu kullanabilirsiniz. Ama bana hiç fayda etmemişti. Ben önceki hamileliğimde de bu hamileliğimde de otrivine ya da illiadin kullandım ama siz doktorunuza sormadan kullanmayın. Ben ağzımdan nefes alınca çok çarpıntım oluyor o nedenle kar zarar hesabı oluyor benimki biraz. Bir de ben ilk hamileliğim de covid geçirip torba torba ilaç kullanmıştım bir ay. Şükürler olsun kızım sağlıklı doğdu ben de biraz onun da rahatlığı var sanirim ilaç konusunda🙈🙈 siz yine de doktorunuza danışın.

Kızlar bebek hareketlerini nerden hissediyorsunuz çok aşağıda hissediyorum göbek deligimin 5.6 parmak altında sanki vajinadan cıkacak 🤭🤣
Normal canım bu aylarda bebegin pozisyonu baş yukarda ayaklar aşağıda oluyor. 7.aydan sonra baş aşağı ayaklar yukarıda olacaktır. O zaman tekmelerini yukarıda hissederiz.

Çok geçmiş olsun. Eczanelerde deniz suyu sprey var çocuklar için oluyor genelde onu kullanabilirsiniz. Ama bana hiç fayda etmemişti. Ben önceki hamileliğimde de bu hamileliğimde de otrivine ya da illiadin kullandım ama siz doktorunuza sormadan kullanmayın. Ben ağzımdan nefes alınca çok çarpıntım oluyor o nedenle kar zarar hesabı oluyor benimki biraz. Bir de ben ilk hamileliğim de covid geçirip torba torba ilaç kullanmıştım bir ay. Şükürler olsun kızım sağlıklı doğdu ben de biraz onun da rahatlığı var sanirim ilaç konusunda🙈🙈 siz yine de doktorunuza danışın.
Bende 23 haftalarda tamda bu haftalar ay benzetmek istemiyorum covid olmuştum oğlumda.hic bı ilaç kullanamadim.bi kaç kez coraspin kullandım okadar.sukur bnm oğlumda da sorun olmadı.hatta Dr ne güzel işte antikorlu doğar demişti.bizde çok fenaydı ya eşim verdikleri ilacı 8er 8er kullanıp öyle atlattı.tad koku herşey gitmişti.ayy Allah korusun bidaha

Bende 23 haftalarda tamda bu haftalar ay benzetmek istemiyorum covid olmuştum oğlumda.hic bı ilaç kullanamadim.bi kaç kez coraspin kullandım okadar.sukur bnm oğlumda da sorun olmadı.hatta Dr ne güzel işte antikorlu doğar demişti.bizde çok fenaydı ya eşim verdikleri ilacı 8er 8er kullanıp öyle atlattı.tad koku herşey gitmişti.ayy Allah korusun bidaha
Neyse çok şükür sorunsuz dünyaya gelmiş oğlunuz , geçmiş olsun 🌸
Şimdi de covid salgını varmış aman dikkat edin kızlar. Gerçi bu yeni covid grip gibi atlatılıyormuş öyle tat koku kaybı olmuyormuş ama hasta olmayalım hiç birimiz 🩵 eşimde ben de asansöre binerken , küçük yerlerde falan maske takıyoruz. Hatta eşim bana her yerde taktırmak istiyor ama nefesim daralıyor takamıyorum öyle 😅

Bunu yazmaya gelmiştim geçen hafta boğaz ağrım vs vardı bu hafta burnum tıkalı resmen hayat kalitemi etkiliyor. Nasıl açılacak bu burunlar. Bide grip de değil sanki alerjik gibi keşke doğal bı çozumu olsa

Benim de öyle ya tam altta kasıkta hissediyorum çoğu zaman .
Bebek hareketliyken bir de yan yat dene canım benim o zaman farklı yerlerde de hissediliyor 🥰

Bunu yazmaya gelmiştim geçen hafta boğaz ağrım vs vardı bu hafta burnum tıkalı resmen hayat kalitemi etkiliyor. Nasıl açılacak bu burunlar. Bide grip de değil sanki alerjik gibi keşke doğal bı çozumu olsa
Ben ilk aylarda olmuştum çok kötüydüm nazal yıkama seti almıştım eczaneden onunla burnumu açıyordum öylelikle atlattım ilaçtan ziyade bence ilk bunu deneyin derim

Yaa bende senin gibiyim , bazen yukarda ama çoğunlukla aşağıda hissediyorum. Daha demin eşimle bunu konuşuyorduk hatta 😅 cumartesi kontrole gittiğimde soracağım
Kızlar biraz özel oluyor ama biz ilişkiye giremiyoruz detaylıda nerdeyse vajinaya kadar indi doktor bebeğe bakarken zaten hareketlerinide çok kasıkta hissediyorum doktor öyle aşağıda sorunlu vs demedi ama eşim çocuk orda nasıl olcak o iş diyo :))) bende gittiğimde soracağım sorun mu bu diye

X