Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    138
Ay ben hep gece döne döne yatıyorum bir sağ bir sol, öyle birşey mümkünmü yaa🙄 yarın kontrolüm var sorsam mı doktora, benim doktor da ona uymayan bir soruysa dan diye cevap veriyor dumur oluyorum, korkuyorum soru sormaya 😁

Ahaha sorayım cumartesi günü 😂 bizim doktor yaşlı prof. Kendine ters gelen bir şey sorunca bunlar halkın cahilliği diyor 😂😂 bakalım buna ne diyecek 😅
Ay sorarsanız bizle de paylaşın. Daha kontrolüme de çok var yeni gittim. Aklıma takıldı bile.
Ayyy bizimki de böyle işte 😂😂
neyse sen sor bari cinnaboncum😁
bu doktorumdan önce ilk 10 hafta başka bir doktora gidiyordum, o çok fenaydı
İdrar yolu enfeksiyonu için eltim koş doktora yoksa düşük yaparsın demişti, eşim de bunu doktora söyledi eltisi korkuttu diye
'Senin eltiyi 23 Nisan da getir de 1 saatliğine koltuğuma oturtayım' benden daha çok kaale alıyorsun demişti🤦🏻‍♀️😂
Çok güldüm nasıl doktormus o öyle 😁 bende bizimkinden azıcık çekinmiyor değilim. Bazen bir soru sorduğumda sanki ona inanmiyormusum da çevreye inanmiyormusum triplerine giriyor. Halbuki ben sana doğrusunu öğrenmek için soruyorum. Ama seninki bambaskaymis 😄

Günaydın canım neden o kadar çok yürüdün ki. Artık uygulamalarda bile yazıyor çok fazla ayakta durmayın diye. 2 saat çok fazla sonrasında ağrılarının olması çok normal. Bence bir daha öyle uzun yürüyüşler yapmamalısın 🩵
Eki Görüntüle 3480118
Off ay ne bileyim valla bu kadar yürümek planda yoktu ama çok pişman oldum.gunduz biraz iyiydim simdi yine kramp tarzı başladı bacağımda aynı yerde.sanirim magnezyum başlamam gerek.dr daha cuma sormuştu bsy yok henüz demiştim pffff 😔

Ay sorarsanız bizle de paylaşın. Daha kontrolüme de çok var yeni gittim. Aklıma takıldı bile.

Çok güldüm nasıl doktormus o öyle 😁 bende bizimkinden azıcık çekinmiyor değilim. Bazen bir soru sorduğumda sanki ona inanmiyormusum da çevreye inanmiyormusum triplerine giriyor. Halbuki ben sana doğrusunu öğrenmek için soruyorum. Ama seninki bambaskaymis 😄
İnstagramda Burak Hazine diye aratıp bir kaç videosunu izlerseniz nasıl doktor olduğunu anlarsınız 🤭 komiktir kendisi ama çok iyi bir doktordur, son 2 yılda 2 kürtaj olmak zorunda kaldım ve hep O yaptı hiç hasar kalmadı çok şükür 😊

Ya zaten şimdiden doğum konuşulmasında pek mantıklı değil sanki 🤷🏼‍♀️
Kesinlikle, şu an bebekler sürekli hareket halinde dönüyorlar yuvarlanıyorlar pozisyonları sürekli değişiyor. Sezaryene karar verebilmek için gelişim süreçlerinin geride veya ileride olması lazım ki birşey diyebilinsin. O da 32’den önce belli olmaz diye düşünüyorum

1 ay çok uzun değil mi yaaaa 🥹🥹 bana da bu sefer 1 ay dedi ben arada başka doktora da gittim ama zaman hiç geçmiyor sanki 😅 bu cumartesi kontrolüm heyecanla bekliyorum 🤩
Haha eskiden bende öyle yapıyodum biz annelere sabretmek çok zor oluyor ya ama şimdi gün içinde çok kez oynadığı için sabretmek kolaylaştı sanki 🥰
1.sınıf bebesi bende de var nasıl gidiyor kardeşiyle durumlar bizde şimdilik ablalık hakim ama daha şimdiden pazarlık yapıyor anne kardeşim doğunca bende seninle yatabilir miyim diye :)
Çok şükür şimdilik sürekli göbek öpme seansları okula girerken okuldan aldığımda yemek öncesi sonrası oyun esnası uyumadan önce falan 😂 bu hikayede darlanan ben oldum 😂 benimkide dedi sen ben kardeşim yatarız diye olur kızım ama kardeşin geceleri çok ağlıycak uykundan uyandırabilir seni dedim. O ne öyle ya ben odamda yatarım dedi 😂😂 tavsiye ederim bi dene istersen 🤭

Günaydınnn kızlar 🌸 nasıl geçti haftasonu , bebişler iyi mi ? Bugün kontrolü olan var mı ?
Ben artık geceleri uyumakta zorlanıyorum , sizlerde de var mı bu durum ?
Bende sabahın köründe uyanıp bi kaç saat uyuyamıyorum geri 🥺
Yaaaa ne güzel 😍😍 ay keşke bende senin kadar hissedebilsem , maşallah 🧿 ah sorma uykular gitti 😅 bir de herkes uyuyabildiğin kadar uyu diyor nasıl olacaksa 😂😂

Ya ben bu kadar yukarıda hissetmiyorum ama 🥲 16 hatta çizgisinde hissediyorum genelde hatta bazen daha aşağıda da oluyor
Valla aynı şeyi düşünürken aynı fikirde olduğum birilerini görmek iyi geldi

Ay evet ya bir de bu var. Mesela şu an ne dene uyandım acaba 😂
Yalnız değilsin canım, ben de uyandım, nöbete kalkıyoruz sanki 😁
06.30 dan beri ayaktayım kaderdaşlarıma selam olsun 😂 hayır bide aşırı uykuya düşkünümdür normalde alarm kurup kalksam ağlarım bu saatte kalkamam diye ama enerjimde tavan 😂 neden komşunun alarm sesine yada dışardaki yaprak kımıldamasına uyanıyorum anlamadım 😂

Kesinlikle, şu an bebekler sürekli hareket halinde dönüyorlar yuvarlanıyorlar pozisyonları sürekli değişiyor. Sezaryene karar verebilmek için gelişim süreçlerinin geride veya ileride olması lazım ki birşey diyebilinsin. O da 32’den önce belli olmaz diye düşünüyorum
37 gibi fln çatı muanesi yapıyor bazı Dr lar.o zaman karar verebiliyorlar.oglumda öyle yapmıştı Dr um.ama keşke yapmasaydi.normali deneyemedim bile.ozellerde bazı sezaryenci Dr lar var normale düşman gibi.onu bunu bahane edip sezaryene alıyorlar hmn.ne sancı nensu ne nişan hiç birini görmeden gün verdi sezaryen oldum.
06.30 dan beri ayaktayım kaderdaşlarıma selam olsun 😂 hayır bide aşırı uykuya düşkünümdür normalde alarm kurup kalksam ağlarım bu saatte kalkamam diye ama enerjimde tavan 😂 neden komşunun alarm sesine yada dışardaki yaprak kımıldamasına uyanıyorum anlamadım 😂
Slm cnm.Bende geceleri çok uyanıyorum oğlumda da öyleydi uyku yoktu.dogdu yine uyku haram oldu.bunda da 2 gündür kramplar başladı..şimdiden sonra Allah yardımcımız olsun.🤲🤲🤲

Ya gerçekten hamilelikte yediklerimiz etkiliyor mu çocukların damak zevkini 😅 korkarım benim bebe sadece peynir ekmek yiyecek 😂😂
Ya bana sacma geliyor ama balik konusunda tescilledim🤣 peynir ekmek deyince aklima geldi görümcem peynir ve ekmek yiyordu sadece oglunu biraksan bizj bile yer 🤣

Selam kizlar 22 haftalık oldum. Bu aralar canım hep sagliksiz şeyler istiyor örneğin hamburger gibi. Dün dayanamadim canıma tak etti sipariş verdim . Yendikten sonra da vicdan yapıyorum sizdede bu tarz durumlar oluyor mu. Yedim ama nefsim hiç korelmedi halada istiyor ne yapacağım bilmiyorum
Ben haftada bir hamburger tüketiyorum 😁

Kızlar, hava serinlemeye başladı. Ben yazı bol elbiselerle geçirdim ama şimdi yeniden alışveriş yapmam gerekiyor. Yine elbise mi almak iyi olur acaba altına hamilelere uygun külotlu çorap giyerim. Yoksa iki parça mı bilemedim. Bir de yeniden trençkot, mont vs de almak gerekecek galiba. Ne rahat olur, nasıl almak gerekir hiç bilmiyorum. Tecrübesi olanlar paylaşabilir mi?
ben bu iki pantolonu aldım şimdilik çok memnun kaldım tavsiye ederim

Haha eskiden bende öyle yapıyodum biz annelere sabretmek çok zor oluyor ya ama şimdi gün içinde çok kez oynadığı için sabretmek kolaylaştı sanki 🥰

Çok şükür şimdilik sürekli göbek öpme seansları okula girerken okuldan aldığımda yemek öncesi sonrası oyun esnası uyumadan önce falan 😂 bu hikayede darlanan ben oldum 😂 benimkide dedi sen ben kardeşim yatarız diye olur kızım ama kardeşin geceleri çok ağlıycak uykundan uyandırabilir seni dedim. O ne öyle ya ben odamda yatarım dedi 😂😂 tavsiye ederim bi dene istersen 🤭
yaa canım benimmm yerim onu :))) ben dedim onu ama kızımın uykusu çok ağır oda bunun farkında ben duymam ki anne bişey olmaz diyor :)) halletcez ya bir süre 2 çocuk yatarım vicdan yapmam öyle hem :)

ben bu iki pantolonu aldım şimdilik çok memnun kaldım tavsiye ederim

Kaç kilosum canım hangi beden aldın ikisini de . Ben de bunları ekledim ama bedene karar veremedim

yaa canım benimmm yerim onu :))) ben dedim onu ama kızımın uykusu çok ağır oda bunun farkında ben duymam ki anne bişey olmaz diyor :)) halletcez ya bir süre 2 çocuk yatarım vicdan yapmam öyle hem :)
Şu an dayımın küçük oğlu 1.5 yaşında. O dogdu doğalı abisi de onlarla birlikte yatıyor. 10 yaşında şu anda o da. Yani ne yapıp edip bastan ayırmak gerek sanki. Yoksa gitmeyen örnekler var.

X