Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139

Ben de bunları aldım sabah. Bir de kot salopet alıp içine kazaklarla giymeyi düşündüm. Pantolon ve tayt da birer tane alıp yine kazaklarla, önceki bol sweatlerimle giyerim herhalde. Bir tek mont ve trençkot sorun gibi şu anda.

Kaç kilosum canım hangi beden aldın ikisini de . Ben de bunları ekledim ama bedene karar veremedim
1.65 65 kiloyum kotu 40 aldım siyah pantolonu 38 aldım sonuna kadar giyer miyim bilmiyorum ama bolluk var bacaklarda bel zaten ayarlanabilir düğmeliydi artış diye bir marka var oradan da tay alabilirsiniz L aldımonuda ekliyorum aldığımı ama sakın oradan pantolon almayın çok dandik geldi bana kalıbı

Şu an dayımın küçük oğlu 1.5 yaşında. O dogdu doğalı abisi de onlarla birlikte yatıyor. 10 yaşında şu anda o da. Yani ne yapıp edip bastan ayırmak gerek sanki. Yoksa gitmeyen örnekler var.
hadi ya hiç öyle düşünmemiştim gidişata göre bakıyım o halde inanın şuan ilk çocuğa daha fazla vicdan yapıyorum onu ihmal edersem onu üzersem diye çok dikkatli davranıyorum kardeşini hiç kötülemiyorum sadece o şuan konuşamıyor derdini anlatamayacak o yüzden ona hepimiz yardımcı olucaz annecim diyorum bakalım şimdilik ben kaka işlerine karışmam bakarım anne diyor :)

Ben de bunları aldım sabah. Bir de kot salopet alıp içine kazaklarla giymeyi düşündüm. Pantolon ve tayt da birer tane alıp yine kazaklarla, önceki bol sweatlerimle giyerim herhalde. Bir tek mont ve trençkot sorun gibi şu anda.
çok güzel güzel günlerde kullanın bu tarz elbiseler trendyolmillada çok var kızlar triko elbise yazın kilotlu çorapla çok rahat oluyor altına da en rahat ugg giymek olucak bence ( benim ayaklar şişer :) )

çok güzel güzel günlerde kullanın bu tarz elbiseler trendyolmillada çok var kızlar triko elbise yazın kilotlu çorapla çok rahat oluyor altına da en rahat ugg giymek olucak bence ( benim ayaklar şişer :) )
Ben Ugg sevmem ama galiba benim de ayaklarım şişer. Ay kış hamileliği zormuş ya, eminim yaz da zordur ama.

Ben bikac tane salopet almıştım içlerine farkli fatkli tisortlerle kombin yapıp giyiyorum en çok onlarla rahat ediyorum. Bikac tane hamile pantolonu almak istiyorum ama henüz hoşuma gidecek bisey bulamadım. Link atan olursa ne güzel olur her gun okula giderken farkli kombin yapmaya çalışıyorum şu an kombinlerimin sonuna gelmek üzereyim 😅
Maalesef hepimiz aynı durumda valla okula her gün aynı kıyafetleri de giyip gitmek istemiyor insan ama yavaştan tükeniyor da bakalım nasıl çözüm yolu bulacağız.

Ben Ugg sevmem ama galiba benim de ayaklarım şişer. Ay kış hamileliği zormuş ya, eminim yaz da zordur ama.
Yaz hamileliği o kadar zor ki Ağustosta doğum yapmıştım 36°sıcaklık 46°gibi geliyordu bana sıcaktan uyuyamıyordım 🥲

1.65 65 kiloyum kotu 40 aldım siyah pantolonu 38 aldım sonuna kadar giyer miyim bilmiyorum ama bolluk var bacaklarda bel zaten ayarlanabilir düğmeliydi artış diye bir marka var oradan da tay alabilirsiniz L aldımonuda ekliyorum aldığımı ama sakın oradan pantolon almayın çok dandik geldi bana kalıbı
Ben 162 boy 72 kiloyum canım şuanda . Bana 40 beden olmaz o zaman değil mi ?
Hangi 42 mi alsam çok mu bol olur karar veremedim

37 gibi fln çatı muanesi yapıyor bazı Dr lar.o zaman karar verebiliyorlar.oglumda öyle yapmıştı Dr um.ama keşke yapmasaydi.normali deneyemedim bile.ozellerde bazı sezaryenci Dr lar var normale düşman gibi.onu bunu bahane edip sezaryene alıyorlar hmn.ne sancı nensu ne nişan hiç birini görmeden gün verdi sezaryen oldum.

Slm cnm.Bende geceleri çok uyanıyorum oğlumda da öyleydi uyku yoktu.dogdu yine uyku haram oldu.bunda da 2 gündür kramplar başladı..şimdiden sonra Allah yardımcımız olsun.🤲🤲🤲
Aleyküm selam canım 🌸 kramptan değilde boşboş uyanıyorum ben. Kasık ağrım çok oldu dün akşam sadece umarım normaldir.
yaa canım benimmm yerim onu :))) ben dedim onu ama kızımın uykusu çok ağır oda bunun farkında ben duymam ki anne bişey olmaz diyor :)) halletcez ya bir süre 2 çocuk yatarım vicdan yapmam öyle hem :)
🤭 ay allahım maşallah yesinler onun dillerini 🥰 uyanmıyorsa ne güzel dediğin gibi vicdanın en pik olucağı dönemde sen muaf olursun ne güzel ❣️

1.67 boy 77 kiloyum lc den 46 beden aldım ahjaja bol oldu tabi ama karnımız daha çok büyüyeceği için değişmedim bedeni

Ben bunun fitilli kumaşını aldım canım bugün geldi denedim 1.70 boy 83 kilo xl beden aldım son aylarda da rahatça giyeyim diye içerisinde ayarlanabilir bel lastiği var, tayt olduğu için sarıyor zaten bana bedeni güzel oldu. Sadece boy olarak 1.70 altına uzun gelebilir terzide kestirirsin bana boyu tam oldu.

Merhaba kızlar, bugün dr kontrolüm vardı, çok şükür herşey yolunda ama tsh biraz yüksekmiş 3.0420 çıktı, dahiliyeye yönlendirdi.
O an soramadım dra, tsh yüksekliğinde ne oluyor bebeğe bir zararı var mı, yarın için aldım dahiliyeye randevu ama aklıma takıldı🤷🏻‍♀️

Son düzenleme:
X