Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
İnglesina quid 2
Maxi cosi leona
inglesina electa
Cybex Eezy S Twist+2

Bunları inceliyorum o halde hepsi hemen birbirine benziyor ortalama 8 kg civarında rahat katlanabilen

İnglesina çok kaliteli ben çok beğeniyorum. Ben ilk aylar için Doona aldım sonrası için İnglesina quid modelini aldım. Eğer tek araba alacak olsaydım kesinlikle electa alırdım. Güzel günlerde kullanın

İnglesina quid 2
Maxi cosi leona
inglesina electa
Cybex Eezy S Twist+2

Bunları inceliyorum o halde hepsi hemen birbirine benziyor ortalama 8 kg civarında rahat katlanabilen
Siz bunu mamas papastan sonra kullanmak için alacaksınız değil mi , doğru anladım ? Eğer öyleyse inglesina quid 2 yi öneririm.

Üzgünüm maalesef ben 3 seans vakumlu islem yaptırmıştım cok acılı hemde azalma oldu ama bitmedi simdi daha dikkatli krem sürüyorum ama karnım yine genis bikac haftaya olur gibi

İşte benim de oluyor. Sonra mide yanması başlıyor. Her şeyi yemek istiyorum ama yiyemiyorum. Yesem de rahatsız oluyorum.
Ay neden oluyor acaba yarın devletteki doktoruma gideceğim unutmasam da sorsam . Mide yanması arada oluyor ama rahatsız etmiyor.İçime oturma hissi çok rahatsız ediyor garip bir şey.Ben her şeyi de yiyorum ya

Aranızda hamile fotoğraf çekimi yaptıran var mı? Biz 3 sene evvel düğün fotoğraflarımızı İstanbulda bilinen bir firmaya çektirdik. Bir de video çekimi istemiştik ama video kaydı silinmiş gitmiş ellerinde olmayan nedenlerle, telafi için yeniden gelin dediler. 3 senedir üst üste gelen şeyler nedeniyle bir de evimize 1.5 saat olması nedeniyle gidip yeniden gelinlik damatlık ile video çekimi yaptırmadik. Şimdi hamileyken gidip video yerine fotoğraf çekimi şeklinde yaptirmayi düşünüyorum. Ama bu kez de esime çok uzak geliyor ve gitmek istemiyor ama sadece 1.5 saat mesafede bir yer. Ben de biraz bozuldum açıkçası yani mesafeyi abarttığını düşünüyorum burada bir firmayla anlaşsak daha masraflı olacak ayrıca, bir sekilde ikna da ederim. Saç makyaj konusunda vs ücretsiz yardimci olacaklarını söylemişlerdi video yerine de fotoğraf çekimi yaparlar diye düşünüyorum açıkçası. Kaçıncı ayda gidip yaptirmayi düşünüyorsunuz eğer düşünen varsa?

Üzgünüm maalesef ben 3 seans vakumlu islem yaptırmıştım cok acılı hemde azalma oldu ama bitmedi simdi daha dikkatli krem sürüyorum ama karnım yine genis bikac haftaya olur gibi
Yapacak bir şey yok. Beyaz beyaz gözükmesine belki takılmam ama pörsümüş gibi durursa üzülürüm. Yani nasıl gözükecek tahayyül edemiyorum.

Ay bunlarr ne tatli
Kız 0-3 ay kalmış sadece ama almadıysan al bence. Son bir ürün yazıyor. Bir de fiyatları fena değil. Tamam ucuz uygun diyemeyiz ama bir tulum yaklaşık 400 lira neredeyse normalde. Burada 300'e düşmüş gibi. Hem de süslü. Şimdi almasan bile daha sonra kız bebek kıyafetleri çok güzel markanın yine gelir alırsın. Benim kızım olsa alırdım.

Yapacak bir şey yok. Beyaz beyaz gözükmesine belki takılmam ama pörsümüş gibi durursa üzülürüm. Yani nasıl gözükecek tahayyül edemiyorum.
beyazlasmadan gidersen daha etkiliymis seanslar ama emziriyoruz kremler falan olmuyor anca 2sene sonra, o görüntü sarkmadan oluyor korse kullanımı biraz sporla olmaz inşallah

beyazlasmadan gidersen daha etkiliymis seanslar ama emziriyoruz kremler falan olmuyor anca 2sene sonra, o görüntü sarkmadan oluyor korse kullanımı biraz sporla olmaz inşallah
Teşekkür ederim. Kremler falan zararlı mı oluyor emzirdiğimiz için bebeğe geçer diye mi yapmasak daha iyi? Korseyi doğurur doğurmaz zaten takmayı düşünüyorum. Ya da korse doğurur doğurmaz fazla gelirse de tülbent falan bir şekilde saracağım ilk etapta da.

Benim aldığım korse dogum itibariyle kullanılıyordu link atayim yine doktora sorarsınız, islem ve sonrasında guzellik merkezinin kullandiğı kremler zararlıymış öyle demişlerdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…