Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Ayyyy doğunca uyusun ama ya
çantanın senin aldığın rengide güzel hatta siyah olduğu için daha kullanışlı olur
Seninki yaramaz olacak bence bizimki uyuyor genelde
Maşallah ya ne güzel aradan çıkmış hepsi hayalimdeki tablo ben de biraz kıyafet aldım annem söyleniyor abartma diye bunları alsam çığlık atar
Ay evet çok şükür hallettik benim annemde bir sürü laf etti ama canım istedi aldım ne yapayım darısı size inşallah
Hepsi harika gozukuyor beşik nerden portatif gözüküyor
Teşekkür ederim canım Chicco baby hug. Daha sonra da mama sandalyesine dönüşüyor ayrıca onun parçasını da aldım.

Ya bi uygulamada okumuştum biz me kadar krem sürsekte çatlak olayı tamamen genetik bir şeymiş. Ve sporla falan da gitmiyor diye biliyorum ben

Merhaba arkadaşlar, sizce maxi cosi leona 2 mi? Bagi neo mu? Bagi nanofold3 mü? Mamas papas strada mı? Bebek arabası için
Benim için arabanın pratik olması katlandığında mümkün olduğunca küçülebilmesi önemli. Çok hantal arabalar bence iyi değil. Mamas papas arabaları genelde ağır oluyorlar. Bence mamas papas hariç diğerleri olabilir. Maxi cosi öncelikli tercihim olur

Son düzenleme:
Kızlar 4 ay yiyemedim zayıfladım. Şimdi de ağzım açıldı çok şükür. 6 kilo vermiştim, 2sini geri almışım. İlk gebeliğimde 9 ay yiyememiştim, çok kötüydü. Yiyebiliyorken yiyelim
Doktorum son ayda 3 kilo alınca her şeyden az ye dediAma bu zamanlarda sanki daha bir iştahım açıldı bazen tutamıyorum kendimiToplamda 5 6 kilo almışımdır

Of evet ben de çok merak ediyorum geçecek mi sonraBacaklarımın üstü çok çatladı nemlendiriyorum ama yine de çatladı.Göbeğimden çatlarım diye düşünmüştüm bacaklarımda olunca da şaşırdım

Kızlar selam, 60 kg ile hamile kaldım. 15. haftamda 56 kiloya düştüm. şimdi 20. hafta ve 60 kg olmuşum. Sizce gidişat kötü mü

Şimdi uyuduğun o zamana faydası olmuyor ki sadece zamanında ne uyuyordum be diyosun

Kızlar daha önce bebeğine kanguru kullanan var mı? Hafif ağır olmayan bebek içinde sağlıklı içinde rahat edebileceği knguru öneriniz var mı? Oğluma bebeklen almıştım ama içinde durmadı sevmemişti. Şimdi bebeğime tekrar almayı düşünüyorum.

Evet canım ben de mamas papasları öyle duymuştum. Bunu canlı gördüm bebek için cok rahat görünüyor kararsız kaldık

Ay evet o yattığım yerde bilek hareketini sürekli yapıyorum bende

Bende bunun çizgilisini aldım. Bence çok güzel bir çanta , güzel günlerde kullan canım.

Eki Görüntüle 3479643
Teşekkür ederim sizde güzel günlerde kullanın :) ben hafifliğini çok beğendim ve bebek arabasına bağlanabilmesi çok kullanışlı geldi. Umarım kullanırkende aynı düşüncede oluruz :)

Peki baston tipi arabalar için cybex eezy 2 var mı ona yakın önerebileceğiniz var mı hafif açılımı kolay
Bütceniz uygunsa inglesina electaya bakmanızı tavsiye ederim. ben Cybexin tüm modellerine baktım. inglesina hafiflik kolay katlanması ve oturma genişliği vs travel sistem olmasına rağmen çok kullanışlı. son kararım oldu ve inglesina aldım. Baby mall da baya indirimli piyasaya internete göre bu arada.

Bende mamas papas ocarro var çok memnunum yatak gibi ama kısa mesafeli biyere giderken 1 yaştan sonra daha basit bir baston araba istiyorum inglesina ilk araba için uygun ama cybex 2. araba için o beklentimi karşılar mı sizce ?

Hangi modelini aldınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…