Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Kahvaltıyı yaptım uzandım 1 saattir bekliyorum tık yok uyuyor herhalde
Bnde aynı durumdayım canım haftaiçi gümbür gümbür tekmeliyordu bebiş iki gündür çok sakin kafam sürekli kendimi dinlemekle meşgul hissetcem mi diye bekliyorum gecede uyuyamadım sıkıştırıyo muyum yatış şeklim mi yanlış diye kurup durdum

Yaaa seni çok iyi anlıyorum canım . Tamamen aynı durumdayım . Üstüne mi yattım diyorum . İyi beslenmedim mi diyorum . Ama kesinlikle üç gündür çok az hareket ediyor . Az önce hafif bir hissettim ama haftaiçi baya tekmeliyordu. Halbuki haftaiçi daha yoğundum ben

sırt üstü yatınca ben hissediyorum yan yatınca anlamıyorum birde ayaktayken kasıklarımda hissediyorum sabah uyandığımda

Ben haftaiçi telden klasik müzik açıp karnıma yaklaştırıp öyle sırt üstü yattım biraz o zamnda coşmuştu tekmeler birazdan onu deniycem bakalım

sırt üstü yatınca ben hissediyorum yan yatınca anlamıyorum birde ayaktayken kasıklarımda hissediyorum sabah uyandığımda
Benimde aynı şekilde genelde sırtüstü daha çok hissediyordum ama iki gündür herşekilde yattım tık yok dün biraz fazla harekteli geçmişti belki bebiş de yorulmuştur öyle sakinleştiriyorm kendimi

Günaydınnn kızlar nasıl geçti haftasonu , bebişler iyi mi ? Bugün kontrolü olan var mı ?
Ben artık geceleri uyumakta zorlanıyorum , sizlerde de var mı bu durum ?
Günaydın canım Bebiş çok iyi çok şükür galiba zayıf olduğum için yani öyle hissediyorum bebeğin hareketlerini çok fazla hissediyorum. Göbek deliğimi filan içe dışa oynatıyor gözle çok fazla görünür oldu bu beni çok mutlu etse de içim tuhaf gıdıklanyor
Ve benimde geceleri Mide gazım çok oluyor evin içinde deli tavuk gibi yürüyüp duruyorum. Uykulaaarr haram olduuuu

Benimde aynı şekilde genelde sırtüstü daha çok hissediyordum ama iki gündür herşekilde yattım tık yok dün biraz fazla harekteli geçmişti belki bebiş de yorulmuştur öyle sakinleştiriyorm kendimi
dün belki o fazla hareket ettiğinde hareketlenmiştir sen anlamamışsındır takılma bence tatlı ye birazcık

Sıkışınca dürtüklüyorlar genelde , benimki öyle yapıyor yani

Yaaaa ne güzel ay keşke bende senin kadar hissedebilsem , maşallah ah sorma uykular gitti bir de herkes uyuyabildiğin kadar uyu diyor nasıl olacaksa
Şöyle bı şey gördüm hemen paylaşmam lazım
Eki Görüntüle 3479632
Ya ben bu kadar yukarıda hissetmiyorum ama 16 hatta çizgisinde hissediyorum genelde hatta bazen daha aşağıda da oluyor

yürüyün arkadaşlar :) yoksa ayaklar son aylar çok ödem oluyor bir de televizyon izlerken ayaklarınızı uzun uzatın bileklerden döndürün egzersiz olsun hareket olsun
Ay evet o yattığım yerde bilek hareketini sürekli yapıyorum bende
Bende bunun çizgilisini aldım. Bence çok güzel bir çanta , güzel günlerde kullan canım.

Ya ben bu kadar yukarıda hissetmiyorum ama 16 hatta çizgisinde hissediyorum genelde hatta bazen daha aşağıda da oluyor
Boyu uzundur belki yerleşimi farklıdır, bir de zaten senin plasentanın konumu nedeniyle her hareketini anlamıyorsundur, o yüzden takılma. Benimkinin sanki kolları 22 hafta, ayakları 16 hafta gibi. 24 haftalık oldum şu anda. 24 haftada çok nadiren hissediyorum.

güzel günlerde kullansın kuzucuk sling ne marka aldın birde yatak yataş baby juno marka mı onun çok markası var bende bilemedim hangisi iyi ?
Yataş juno aldım ben , sling Chicco nun aldım. Ben alırken indirim vardı 500-600 gibi bi rakama almıştım ama şu an fiyat inanılmaz artmış. Başka markaların daha uygun ve güzel slingleri var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…