Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Ağzı aşağı uyumak ne demek kız

Ay mide yanması çok kötü gerçekten , bir şey kullanıyor musun onun için ?
Elma yiyordum, bir de salatalık iyi geliyordu. Artık hiçbiri iyi gelmiyor. Birkaç kez Prilam aldım ama o daha çok bulantı için galiba. Doktor randevum 24'ünde o zaman soracağım doktor beye.

Canım bende aynıyım gece kol ve ellerim içi kan gitmiyor gibi birden uyanıyorum bir kez de bacağıma kramp girdi magnezyum başladılar soda günde bir ve süt içiyorum bir tık azaldı gibi her gece oluyordu 2 3 geceye düştü

benim kız hem göbek deliğime totosunu dayardı yukarıdaydı bu oğlan kasıklarda daha da bazen aşağıda anasının kıçının dibinden ayrılmıcak havası veriyor ahaha :))

bende sabah tartıldım 6 buçuk kilo almışım kendimi şiş hissediyorum ama aslında sadece göbek meme var :))

Ben de aynı sekilde 2 gündür hareketleridaha az hissediyorum normalde hareket hissetmeye basladığımdan beri fetal doppler cihazını kullanmıyordum ama dün kullanma geregi duydum

Elma yiyordum, bir de salatalık iyi geliyordu. Artık hiçbiri iyi gelmiyor. Birkaç kez Prilam aldım ama o daha çok bulantı için galiba. Doktor randevum 24'ünde o zaman soracağım doktor beye.
Gaviscon ve ya rennie veriyorlar galiba mide yanması için , doktora gidene kadar evde yoğurt ve ılık süt dene bence

benim kuzenimde olmuştu bol su ve en az yarım saat tempolu yürüyüş yapmak gerekiyor aslında hepimiz için yürüyüş çok önemli havalar serinledi bende işe artık araçla gitmiyorum yürümek amacıyla toplu taşıma tercih ediyorum yoksa günde 2.000 adımı geçemiyorum :)))

Evet yürüyüş şart aslında. Ama çok yoruyor ya bana günde 20 dk yürüyüş verdi doktor onda bile pertim çıkıyor

evren ismi çok güzel sadece şahsi fikrim unisex isimlerde iş ortamında mailleşirken hitap çok sıkıntı oluyor bunları hep düşünürüm toplantılarda vs isim başlıkları atılacak bayan evrim mi bay evrim mi ne yazılacak bilemem mesela :)) ondan iki isim daha belirgin kılar sanki bilgede harika bir isim adıyla yaşasın tatlı kıss :)

Kızlar ayrıntıldan kaç hafta sonra kendi doktorunuza kontrole gideceksiniz?
Benim doktorum 4 hafta geçsin dedi ama ben nasıl dayanıcam o kadar bilmiyorum
Biz 2 haftada bir gidiyoruz çok sık geliyorsunuz dedi bize
ben geçen hafta detaylıya girdim 2 hafta sonra sağlık ocağında şeker yüklemesini yaptırıp sonra ki haftada bana gelirsin dedi yani 3 hafta sonra gitmiş olucam genelde zaten ayda 1 gidiliyor sıkıntı yoksa 34 ten sonra 2 hafta da bir çağırıp nts bakıyor bilginiz olsun

Ah ah çok iyi anlıyorum seni bende de 6 yaşında 1. Sınıf bebesi var okadar zorki hayırlı haberlerle gel inşallah
1.sınıf bebesi bende de var nasıl gidiyor kardeşiyle durumlar bizde şimdilik ablalık hakim ama daha şimdiden pazarlık yapıyor anne kardeşim doğunca bende seninle yatabilir miyim diye :)

Bilmiyorum ama oğlumda et çok yerdim oğlum da et seviyor. Tavuktan tiksinmistim ağzına sürmez
Katılmakla beraber bir de şunu ekliyim, ben oğlumda demir ilacı kullanamadım çok rahatsız etti beni, 4.aydan itibaren de demir ilacı başlanıyor bebelere ve oğlumun demir ilaçlarına alerjisi var yanağı kıpkırmızı oluyor kaşımaktan bi hal oluyor

Ne zormuş sürekli tedirgin oluyor insan.
Aslında haftasonu hep evdeydim hep dinlendim ama hissedemedim haftaiçi kadar . Sanırım ben stres yaptıkça bebeği etkiledi

Ben de aynı sekilde 2 gündür hareketleridaha az hissediyorum normalde hareket hissetmeye basladığımdan beri fetal doppler cihazını kullanmıyordum ama dün kullanma geregi duydum
Bende almıştım son iki haftadır sadece bir kere kullanmıştım . Ama son 3 gündür az hissedince bu sabah kullandım cihazı . Ama için rahat mı dersen yine rahat değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…