Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Kızlar e bebekte molfiks bez 1 numara 82 adet 177 TL nasıl sizce birde yenidoğan 1 numara olur dimi
Oğlumda migros kendi markası minies kullanmistim. Islak mendil ve bebek bezinde iki yaşına kadar bunda da bı fiyatlara bakıp doğuma yakın alabilirim. İçeriği temizdi 4 yıl önce şimdi bilmiyorum

Bu gün kontrole gidecektim salıya kaldı kanama alanı yok bir kez kanama oldu bilmiyorum ki bırak demedi 3ten 2ye indik

Aynen doktorla konuşmadan kullanım şeklinizi değiştirmeyin ve ilacı bırakmayın. Mesela ben gebelik sonuna kadar günde 3 defa kullanacağım ve fitil olarak kullanmamı istemiyor doktor
Sizde de uyku yapıyor mu ben erken uyuyorum ama yine de zor kalkıyorum işe giderken

Canım tek ayak olması benim aklıma lenfödemi getirdi ben de Lipödem ve venöz yetmezlik var benim de fazla yorulunca bacaklarım şişiyor özellikle bilekler yumru yumru oluyor yapılacak bir şey yok dedi bol dinlen duşta soğuk su tut soğuk uygulama yap ayaklarını yükseğe kaldır önerilerinde bulundu doktor

Ya hayır tabi ki öyle şey olmaz 1 hafta falan erken doğmayla birşey olmaz her erken doğan bebek küvöze girmiyor ki. Benimki de aynı şekilde önde
Ben 36+3 te doğurdum 2500 doğdu şükürler olsun küveze girmedi kızım. Erken doğan bebeklerin hayata daha sıkı tutunduklarini daha güçlü olduklarını söylüyorlar tabiki temennimiz bebeklerimiz zamanında dünyaya sağlıkla gelsin

Teşekkür ederim. Günde 2 litre kadar su içiyorum hatta onu 3e çıkarmaya çalışıyorum. Tek bacak olması korkuttu. 2bacak olsa normal derim dedi doktor
Bnm önceden de sol ayağım siserdi.araba da ayaklarımı uzun süre sallayamam.sol ayağımı kesinlikle altıma alırım.sandalye de otururken de öyle koltukta da öyle.ama hamiş olunca daha bı şişiyor.bugun mesela dikkat etmemiştim masa da isim vardı yere salmisim sol bacak ayak şişmiş ve odun gibi olmuş.disari çıkarken terlik sol ayağıma olmadı. İşte oncesen de sistigi için çok önemsemiyorum açıkçası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…