Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Ben de dediklerinize dikkat ediyorum. Yukarı uzanıp karnını gerecek hareketler yapma, ağır kaldırma dedi doktor. Onun haricinde günlük yaşama devam ☺️ Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🙏
ben bide hurafeyse bile ayaklarımı yukarı dikip yatıyorum bazen :KK70: popomun altına yastık koyuyorum :) birde secde pozisyonunun epey iyi geldiğini duydum :) bilimsel hiçbir yanı yok ama zararı olmadığı için yapıyorum vakit buldukça

Dr olmayan birilerinin böyle kesin dille konuşması garip geliyor bana, sonrasında olabilecek tehlikelerin sorumluluğunu nasıl alabiliyorlar🤷🏻‍♀️
İyi yapmışsın canım, ben de Dr ne derse onu yapacağım

Aminn canım🥰
Öyle yapacağım 😊
İşte böyle dolanan söylentilerden insan doktoru dinlese bile huzursuz oluyor ama doktor sonuçta dedim dinledim .
Rabbim hepimizi ve bebeklerimizi korusun canım 😘🥰

Amin dua eden herkesten Allah razı olsun 🙏 Yavrum bu süreçteki mutsuzluğumu hissediyor sanırım eskisinden daha güçlü vuruyor daha fazla hissettiriyor kendini bende ondan güç almaya çalışıyorum. Bu arada mesajları okuyamıyorum umarım herkes ve bebekler iyidir 🖤
Bebeğin sana güç versin canım inşallah en yakın zamanda güzel haberler al Rabbim şifa versin 🙏🏻❤️‍🩹🌹

Amin dua eden herkesten Allah razı olsun 🙏 Yavrum bu süreçteki mutsuzluğumu hissediyor sanırım eskisinden daha güçlü vuruyor daha fazla hissettiriyor kendini bende ondan güç almaya çalışıyorum. Bu arada mesajları okuyamıyorum umarım herkes ve bebekler iyidir 🖤
Rabbim şifalar versin inşallah en yakın zamanda canım 🤲

Kızlar bugün 1. Doz tetanoz aşısı olmuştum . Hiç iyi değilim sol tarafım çok ağrıyor uyuştu elim kolum ağrıyor midem de kötü . Halsizlikten ölücem 😟😟😞
Sizde böyle olmuş muydu. Eşim doktora gidelim diyor gerek var mı

Kızlar bugün 1. Doz tetanoz aşısı olmuştum . Hiç iyi değilim sol tarafım çok ağrıyor uyuştu elim kolum ağrıyor midem de kötü . Halsizlikten ölücem 😟😟😞
Bende gündüz birsey yoktu akşam kolum baya acıdi üstüne 2 gün yatamadım ağrı olunca parol icebilirsin demişlerdi sağlık ocağında bu şekilde etkileri varmış 🙁

Bende gündüz birsey yoktu akşam kolum baya acıdi üstüne 2 gün yatamadım ağrı olunca parol icebilirsin demişlerdi sağlık ocağında bu şekilde etkileri varmış 🙁
Ben de sabah 8 buçukta oldum bir şeyim yoktu son 2 saattir çok kötüyüm.
Herkeste böyleyse idare edicem mecbur 😞😞

Cinaboncum pembis kalbini alırım bizimki kesinleşti kızım olacak
Gözünüz aydın canım , sağlıkla gelsin prenses 🩷🐣
Bence bi gidin doktora işinizi garantiye alın . Kol ağrısı normal ama mide bulantısı , uyuşukluk falan bilmiyorum 🤷🏼‍♀️ bende sadece kolumda hafif ağrı olmuştu.

Evde hiç mide koruyucu ilaç kalmadı ve midem çok kötü yanıyor. Simflat kullansam sorun olur mu? Kullanan var mı?

Evde hiç mide koruyucu ilaç kalmadı ve midem çok kötü yanıyor. Simflat kullansam sorun olur mu? Kullanan var mı?
Gaviskon rennie talcid falan yok mu yanmayı en iyi onlar kesiyo
İlaçsız Doğal yöntem olarak bi öneride bulunamıcam ama🙈

X