Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Hayır fetal dna temiz geldi.Eurofinse yaptırdım
diyelim ki amniyosentez yaptırdınız sonucu Allah korusun istenmeyen bir şey çıktı , bu durumda nasıl davranacağınızı düşünüp ona göre karar verin bence. Amniyosentez de evet düşük ihtimali var ama çevremde yaptıran arkadaşlarım oldu hiçbiri de düşük yaşamadı. Çok önemli bir karar. İnşallah temiz sonuçlar alırsınız 🙏🏻🩵

kizlar 21.haftaya girdik dünden beri yemek yesem de midem kazınıyor sürekli aç hissediyorum kendimi çok garip bir şekilde bu durumu yasayan ve çözüm bulabilen var mi
Bunun çözümü yok bence 😂😂 ben sık sık ve az az yiyorum. Mesela Kahvaltı masasını toplamıyoruz lokma lokma yiyorum resmen. Çünkü oturup sağlam bir kahvaltı yapsamda 1 saat sonra acıkıyorum , 2-3 lokma yesemde 1 saat sonra acıkıyorum 😂😂

kizlar 21.haftaya girdik dünden beri yemek yesem de midem kazınıyor sürekli aç hissediyorum kendimi çok garip bir şekilde bu durumu yasayan ve çözüm bulabilen var mi
benimde öyle sofradan kalkıyorm yarım saat sonra yine açım 😁yiyincede midem çok şişiyor yemesemde aklım kalıyor ama biraz tutmaya çalışıyorm 6 kilo aldım çünkü

Hastane çıkış setlerinde üst bedenin zıbın şeklinde olması daha iyi olur diyorlar bebeğin göbek bağından dolayı daha rahat giyme açısından,normal body şeklinde olanlar zor olur diyorlar doğru mu tecrübeli anneler? ☺️ Ayrıca Trendyolda denk geldim 3 lü müslin set 289₺ düşmüş özellikle erkek anne adayları bakın isterseniz 🥰

benimde öyle sofradan kalkıyorm yarım saat sonra yine açım 😁yiyincede midem çok şişiyor yemesemde aklım kalıyor ama biraz tutmaya çalışıyorm 6 kilo aldım çünkü
cok rahatsız oluyorum ya ben bu durumdan öyle böyle degil baya baya hic yememisim gibi kazınıyor yani

Hastane çıkış setlerinde üst bedenin zıbın şeklinde olması daha iyi olur diyorlar bebeğin göbek bağından dolayı daha rahat giyme açısından,normal body şeklinde olanlar zor olur diyorlar doğru mu tecrübeli anneler? ☺️ Ayrıca Trendyolda denk geldim 3 lü müslin set 289₺ düşmüş özellikle erkek anne adayları bakın isterseniz 🥰
Müslinler hosuma gidiyor benimde ama ocakta giydirilir mi bilemedim 🫠

İlk resimdeki beşik için bir çok anne yanından iyi diyorlar. Bende sizin 2. Resimdekine benzer bir şey aldım. 2. Yatağa ne zaman geçiş yaptınız ?
Bende 2 resimdeki ne benzer birşeyler istiyordum. Kullanışlı olur mu hiç bir fikrim yoktu. Nerden aldın acaba bende biraz bakinayim.
Valla 3-4 gündür kullanıyorum. Duşa girmeden önce Çamaşırımın tam ortasına 1-2 damla damlatıyorum duştan çıkınca giyiyorum. Dene bence 🌸
Çok duydum nioli yağını. Alayım demiştim bulunsun diye ama emin olamamistim. Aslında öyle bir enfeksiyon belirtim yok ama herşeyden tedirgin oldum. Hangi marka kullanıyorsun acaba

Bende 2 resimdeki ne benzer birşeyler istiyordum. Kullanışlı olur mu hiç bir fikrim yoktu. Nerden aldın acaba bende biraz bakinayim.

Çok duydum nioli yağını. Alayım demiştim bulunsun diye ama emin olamamistim. Aslında öyle bir enfeksiyon belirtim yok ama herşeyden tedirgin oldum. Hangi marka kullanıyorsun acaba
Ben çilek mobilyadan aldım biraz daha geniş 70X140 ölçülerinde , daha uzun süre kullanırım diye düşündüm.

Resimdeki markayı kullanıyorum canım

Eklentiler

• IMG_8948.jpeg
    IMG_8948.jpeg
    60,1 KB · Görüntüleme: 90
inşallah canım randevu bulamıyordum Eskişehire gelmiştik orda özelde bi doktor buldum baya uzun bakıyormuş bebiş hareket etmezse anneye hareket falan yaptırıyormuş bakalım heycanlandım bnde🥹

Biz çıktık bebiş çok hareketliydi fazla uğraştırmadı heryerine rahat rahat bakabildi doktor☺️ bi sıkıntımız yok çok şükür 🙏🏻
Ayy aman Allahım napiyorlar bunlar ya der gibi bı poz vermiş 🤣 gözün aydın cnm 🥰

Ya bende hamilelikte aynı performansı bekliyordum ama tam tersi ne yesem sisiyorum kütük gibi oluyorum

Ay bende yemesem aklım kalıyor yedikten sonrada sisiyorum akşam yemekten sonra pek bişey yiyemiyorum anca belki dondurma hiç bişey canım istemiyor

X