Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Herkes bebek alışverişi yapıyor yavaştan ben heveslenemiyorum kanamalı geçtiği için karnım da çıkmadı nasıl bir hamilelik yaşıyorum :KK43:

Kizlar yemek yedikten sonra midenizden bogaziniza kadar bir yanma oluyo mu reflu gibi? Oluyosa ilac ne kullaniyosunuz? Doktoruma da sorucam tabi de size de bi danisayim istedim.
Benim de akşamları oluyor hafif yediğim halde. Doktorum bana gaviscon şurup yazdı iyi geliyor. Doktorunuza söyleyin size uygun ilacı önerecektir.

Herkes bebek alışverişi yapıyor yavaştan ben heveslenemiyorum kanamalı geçtiği için karnım da çıkmadı nasıl bir hamilelik yaşıyorum :KK43:
Hiç üzülme Benm de öyle geçti hastanede de yattım. Ben ilkinde de 27 hafta geçemeden hiç birsey almamıştım geçmiş olumsuz tecrübelerim nedeniyle. Bunda da kanama nedeniyle yine 27.haftayi bekliyorum. Karnının çıkmaması da önemli değil benm de ilkinde öyleydi. Sadece buradaki arkadaşları olumsuz etkilememek için ben çok olumsuzluk yazmak istemiyorum. Herkes kendi yaşadığını bilir çünkü😇 kısacası yalniz değilsin ve herkesin deneyimi farklı. Hepimiz sağlıcakla kucaklarımıza alalım insallah alışveriş bir şekilde oluyor💕🙏

Kizlar yemek yedikten sonra midenizden bogaziniza kadar bir yanma oluyo mu reflu gibi? Oluyosa ilac ne kullaniyosunuz? Doktoruma da sorucam tabi de size de bi danisayim istedim.
Bende ara sıra olmaya başladı çikolatalı tatlılar yiyince birde şeftali yiyince sanki öyle dikkat ettimm bende doktora henüz sormadıgim için bişey içmedim daha

Canım önemli olan Saglik olsunda alisvris yapılır sn canını sıkma kendine dikkat et bende daha başlamadım herkes yaparken geç kalcakmisim gibi korkuyorum bazen,☺️

Kızlar ne sorucam size, şimdi benim tas hamilelik başından beri akıntım sarı beyaz gibi ama sarımtırak böyle doktor enfeksiyon testi yaptı negatif çıktı ama rengi neden böyle ki? Bol su içiyorum yine aynı renk. Yanma batma vs yok hiç oğlanın hareketlerini de net hissediyorum acaba bende gizli enfeksiyon mu var vajina içi rahim dışı
Ya bu durum bende de var. Bazen artıyor bazen azalıyor ama gel var. Doktora söyledim tahlil yaptı hiç bir şey çıkmadı fitil verdi kullandım gene aynı. 3-4 gündür beyaz kuru dut suyu içiyorum günde 1 bardak , nioli yağı kullanmaya başladım bir de gynobiotics içmeye başladım iyi geldi gibi ama bakalım ne kadar sürecek.

Ya bu durum bende de var. Bazen artıyor bazen azalıyor ama gel var. Doktora söyledim tahlil yaptı hiç bir şey çıkmadı fitil verdi kullandım gene aynı. 3-4 gündür beyaz kuru dut suyu içiyorum günde 1 bardak , nioli yağı kullanmaya başladım bir de gynobiotics içmeye başladım iyi geldi gibi ama bakalım ne kadar sürecek.
Malesef bende de var sürekli ve artı olarak benim tahlillerde de çıkıyor ara ara enfeksiyon.
Fitil kullanıyorum ama yine tekrarlıyor, nioli yağını kullanmak istiyorum ama korktum birşey olur diye
Sen kullanıyorsan ben de bir deneyeyim canım

Kızlar ne sorucam size, şimdi benim tas hamilelik başından beri akıntım sarı beyaz gibi ama sarımtırak böyle doktor enfeksiyon testi yaptı negatif çıktı ama rengi neden böyle ki? Bol su içiyorum yine aynı renk. Yanma batma vs yok hiç oğlanın hareketlerini de net hissediyorum acaba bende gizli enfeksiyon mu var vajina içi rahim dışı
Bende de var aynı durum hamileligin başından beri. Bazen disarda fazla vakit geçirdikten sonra yada evde temizlik yaptıktan sonra yoğun ve sulu bir şekilde geldiğini farkediyorum. Gecen hafta saglik ocağından çağırmışlardi idrar tahlili de yapıldı temiz çıktı 🤷‍♀️ doktorum da hamilelikte akıntıda artış olur normal dedi bilemiyorum

Malesef bende de var sürekli ve artı olarak benim tahlillerde de çıkıyor ara ara enfeksiyon.
Fitil kullanıyorum ama yine tekrarlıyor, nioli yağını kullanmak istiyorum ama korktum birşey olur diye
Sen kullanıyorsan ben de bir deneyeyim canım
Valla 3-4 gündür kullanıyorum. Duşa girmeden önce Çamaşırımın tam ortasına 1-2 damla damlatıyorum duştan çıkınca giyiyorum. Dene bence 🌸

Yemek sırasında ve hemen sonrasında şu içmemek hafifletiyor. Ama yine de gun içinde yanmalar oluyor bende. Tahin yiyorum iyi geliyorms

Eklentiler

• IMG_8941.png
    IMG_8941.png
    187 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_8942.png
    IMG_8942.png
    212,2 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_8943.png
    IMG_8943.png
    197 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_8946.png
    IMG_8946.png