Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Kızlar huzursuz bacak olayını yaşayan var mı ben mahvoldum iki gecedir yaa
Bn hemde çok fena yaşıyorum canım geceleri kalkıp ewin içinde dolanıyorum bazen magnezyum takviyesi biraz iyi geliyor ben ocean kullanıyodum son zamanlarda o da kesmedi şimdi suda karıştırıp içileninden aldım o biraz rahatlattı

Kızlar bende sizden dua istiyorum. Ama babam için. Mehmet Baysal. Yoğun bakıma aldılar babamı bugün durumu iyi değil bende hiç iyi değilim dualarınız için allah razı olsun.
Geçmiş olsun canım Allah şifasını versin babacığnın sağlığna kavuşur inşallah

Kızlar bende sizden dua istiyorum. Ama babam için. Mehmet Baysal. Yoğun bakıma aldılar babamı bugün durumu iyi değil bende hiç iyi değilim dualarınız için allah razı olsun.
Allah şifa versin canım inşallah hemen çıkar babacığın sağlıkla üzülme yer gök dua iyi düşün

Kızlar selam, detaylı ultrasonu kendi doktoruna yaptıracak olan var mı?
Benm doktorum her gittiğimde detaylı ve renkli bakıyor. Kızımda da bu hamileliğimde de sadece kendi doktorumla devam ettik hiç detaylı vs diye başka bir yere göndermedi. Her gittiğimde en az yarım saat tek tek organlara bakıp ölçüm yapıyor.

Korkmaaaa, o sana kalbini duyurmuş endişe etme
merhaba ne zamandır girmiyordum foruma tedavi sürecinde kafa dinledim. Çok şükür rabbim nasip etti benimde iki tane kızım olacak inşaallah . Sanırım aynı zamana denk geliyor doğumumuz 16 nisan son adet tarihim. Ege ünide gördüm tedaviyi sizde mi izmirdesiniz acaba

Bı grupta okumuştum yatağa kalıp sabun koyuyuyormus iyi geliyormuş herhalde yanlış hatırlamıyorsam tam hatırlayamadım

Aralık grubunda ki arkadaş paylaşmış sanırım iyi geliyormuş bir deneyin isterseniz.aramaya huzursuz bacak yazınca çıktı
Huzursuz bacak gibi ağrılarda benim çok iyi gelen bi yöntemim var kızlar kesin deneyin. Bir kalıp sabun koyun yatağa. Bacaklarınıza değmese bile yalancı magnezyum oluşturuyormuş.

Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin. Güzel hberlerini alınn inşallah

Geceleri bacak ve kalça ağrılarından uyuyamıyorum resmen, çok zor birşey
Magnezyum ve kalsiyum takviyesi de alıyorum ama ben de işe yaramıyor
Canım çok geçmiş olsun, Rabbim şifalar versin Mehmet amcaya, sağlıkla çıksın yoğun bakımdan

Yok ben çanakkaledeyim ama İzmit’te tedavi gördüm sanırım benim de 2 kızım olacak ama ayrıntılı ultrasonda netleşecek

yarın gece bi deneyeyim bunu

Canım dualarımız seninle , Allah babacığına şifa versin neden yoğun bakıma aldılar acaba ?
Tam olarak nasıl bir şey bu huzursuz bacak ? Bacağınız mı ağrıyor , kramp gibi mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…