Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Kızlar günaydın ablam 15 haftalık hamileydi. Bebekte gelişim durduğu için dün hastanede düşük yaptırıldı . Gün içinde suni sancı vermelerine rağmen gelmedi bebek gece suyu gelmiş bebek de gelmiş ama 5 saat geçmesine rağmen bebeğin eşi gelmemiş. Sabah doktoru bekliyorlar beklerken bnde sorman istedim bu normal mi? Eşini kürtajla mi alacaklar bundan sonrası

Ay ben atlamışım kusura bakmayın 🙈
Kese: 5 hafta
Kalp atışı 6 hafta
Erkek
Sat 4 Nisan

Bu bilgilere ek olarak aşağıdakilerini de verirseniz hemen ekleyeyim tabloya 🌸🌸

Kaçıncı çocuk :
Beklenen doğum tarihi:
Kese 5 hafta
Kalp atışı 7 hafta
Kız(sanırım)
Sat 24 Nisan
2. çocuk
Beklenen doğum tarihi 31 Ocak
Adana

Bulmuşken bnde yazayim bı turlu yazamadim fırsat bulup

Kızlar günaydın ablam 15 haftalık hamileydi. Bebekte gelişim durduğu için dün hastanede düşük yaptırıldı . Gün içinde suni sancı vermelerine rağmen gelmedi bebek gece suyu gelmiş bebek de gelmiş ama 5 saat geçmesine rağmen bebeğin eşi gelmemiş. Sabah doktoru bekliyorlar beklerken bnde sorman istedim bu normal mi? Eşini kürtajla mi alacaklar bundan sonrası
Canım öncelikle çok geçmiş olsun. Normalde plesentanın 30-45 dk. İçinde gelmesi beklenir sonrasında anneyi zehşrlemeye başlar diye biliyorum. Ama doktorlar 5 saat tuttuysa vardır bi bildikleri 🤷🏼‍♀️

Kendisinden düşmesini bekliyorlarmış bana da saçma geldi aslında
Ben 21. Haftada doğum yapmıştım bir önceki gebeliğimde , kendiliğinden gelmesini 1 saat falan beklediler gelmeyince suni sancıyı arttırdılar. Meğerse benim plesenta rahime yapışmış. Sezeryana alıp rahmimi almayı konuşuyordu doktorlar tepemde. Sonra başka bir doktor gelip kız çok genç diyerek resmen eliyle kazıya kazıya çıkardı plesentayı , sonrasında da kürtaj yaptılar.

Ben 21. Haftada doğum yapmıştım bir önceki gebeliğimde , kendiliğinden gelmesini 1 saat falan beklediler gelmeyince suni sancıyı arttırdılar. Meğerse benim plesenta rahime yapışmış. Sezeryana alıp rahmimi almayı konuşuyordu doktorlar tepemde. Sonra başka bir doktor gelip kız çok genç diyerek resmen eliyle kazıya kazıya çıkardı plesentayı , sonrasında da kürtaj yaptılar.
Ah canım ya .. rahme yapismis olabilir evet özel de şu an eşi yaninda ben çocuklarına bakıyorum evdeyim. Nöbetçi doktor bunu öngörmeli

nöbetçi doktor kadın doğumcu değil mi ? Kendi doktorunu mu bekliyorlar

nöbetçi doktor kadın doğumcu değil mi ? Kendi doktorunu mu bekliyorlar acaba
Nöbetçi Dr da kadın doğumcu. Ebeler gelip gidiyor dedi eniştem sıkıntı yok diyorlarmış ama benim de kafana takildi rahme yapışma ihtimali. İki çocuğu var belki çocuk da istemez bundan sonra ama neden böyle bı problem yaşasın ki rahme yapistiysa vs. Kendi doktoru 8 den sonra gelecekmiş. Elbet hepsi deneyimliler doktora güvenmek lazım ama sorunca ısrarla sıkıntı yok diyorlar bakalım görelim gelişme olursa yazarım teşekkür ederim 🩷

Kızlar bende sizden dua istiyorum. Ama babam için. Mehmet Baysal. Yoğun bakıma aldılar babamı bugün durumu iyi değil bende hiç iyi değilim dualarınız için allah razı olsun.
Canım rabbim şifa versin inşallah tez zamanda ayaklansın baban

Nöbetçi Dr da kadın doğumcu. Ebeler gelip gidiyor dedi eniştem sıkıntı yok diyorlarmış ama benim de kafana takildi rahme yapışma ihtimali. İki çocuğu var belki çocuk da istemez bundan sonra ama neden böyle bı problem yaşasın ki rahme yapistiysa vs. Kendi doktoru 8 den sonra gelecekmiş. Elbet hepsi deneyimliler doktora güvenmek lazım ama sorunca ısrarla sıkıntı yok diyorlar bakalım görelim gelişme olursa yazarım teşekkür ederim 🩷
Canım sıkıntı yok diyorlarsa yoktur , onlara güvenmekten başka yapacak bir şeyiniz yok sonuçta şuan. Geçmiş olsun tekrardan 🌸

Ayy kardeşimin eşi de hamile ve o da kebapçılardab eve gelmiyor 😂
Biz niye böyle olduk ya 🤷🏻‍♀️ depolarda gittiğinin o kadar farkındayım ki, kemiklerim ağrıyor geceleri uyuyamıyorum 🤭

Ben de öyle diyeyim de rahat bıraksın beni 🤭

Hiç aklıma almıyor benim bu bazı kayınvalidelerin hareketlerini😳 Allah kolaylık versin, siz hiç karışmayın, eşiniz versin cevabını

Dimi ya hani nerede o iştah🤭 normalde iştahlı biriyimdir, hatta zaman zaman kilo problemim de olur ama gebelikte bana birşey oluyor yiyemiyorum 😬

Kızlar selam, detaylı ultrasonu kendi doktoruna yaptıracak olan var mı?

Kızlar huzursuz bacak olayını yaşayan var mı ben mahvoldum iki gecedir yaa
Magnezyum iyi gelir canim
Kızlar bende sizden dua istiyorum. Ama babam için. Mehmet Baysal. Yoğun bakıma aldılar babamı bugün durumu iyi değil bende hiç iyi değilim dualarınız için allah razı olsun.
Canim allah şifa versin insallah geçmiş olsun 🙏😔
Ihlamuru günde 2 çay bardağı içtim ben ama sınır nedir inan bilmiyorum 🤷🏼‍♀️
Bende 2 bardak iciyorum bogaz agrisi gecseydi bi sinir bozucu bişey
Çok üzüldüm geçmiş olsun kürtaja almalari gerek sanki çok bir fikrim yok ama

Hemen kürtajla almaları gerekiyordu, geç kalınca bebek düştüğü için kanama azalır plasenta yapışır ve ayrılması daha zor olur

Kızlar durum güncellemesi yapayım. Dün gece hayatımın en zor gecesiydi. Saat 20.00den sabah 06.00ya kadar ağrıdan öldüm. Kanmaya ped yetiştiremedim ama şimdi ağrım geçti çok şükür ve bebekte iyi çok şükür. İnşallah atlatacağız. Benim gibi olan olursa aranızda panik yapmayın demek ki böyle şeylerde yaşanabiliyor. Her şey insan için

X