Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Kan sulandırıcı vs kullanıyor muydunuz?

Ben de bunu anlamıyorum işte sonuçta ikisi de evladın adil olmak zorundasın . Ben bir şey beklemem kendi olanı kime verirse versin ama diğer oğlunun masrafını benim eşime ödetmeye çalışması çok sinir bozucu .
Uzak olmak en iyisi ama eşim benim gibi düşünmüyor annesi işte . Senin annen kötü niyetli sevme anneni diyemem ki

Gel sarılalım canım, ben 43 oldum bile ve benim de 8.denemem

Geçen uygulamada şey okudum, rahim büyüdüğü için organlara baskı yapabilir iştahsızlık ve kabızlık görülebilir diye sizinde bundan sanırım, bende de mesela kabızlık başladı son 1 haftadır

Tatili hamile kalmadan ayarlamistik Aquaparkli fln.oglumun ilk tatili .suyu denizi havuzu çok seviyor TV de nette gördükçe hep istiyordu.ben 1saat deniz disinda bı yere giremiyorum.istah desen dün yine çıkardım ve uyudum.ultrahersey dahil geldiğimiz otelde yediğim karnıbahar ve brokoli haşlaması salata yoğurt mezesi buna benzer şeyler.midem hep kötü yine kötü.iptal güvencesiyle almıştık ama dediğim gibi oğlum ve eşim aşırı istiyorlardi.heveslerini kırmak istemedim.karnimdaki bebeğimi ve kendimi düşünüyorum ama oğlumu da düşünüyorum ve oğlum sürekli suda çok mutlu.
Kızlar bebek hareketlerini ne kadar aşağıda hissediyorsunuz ? Birkaç gündür eğer doğruysa bir şeyler hissediyorum ama sanki aşağıda baya acaba pozisyonundan kaynaklı mı
Ben kasıklarımda hissediyorum.ufak ufak tekme gibi.
Bende hiç bı zaman senin annen kötü niyetli sevme demedim. ki demem de zaten.niye ben kötü olayım yaşayıp görsün die sabrettim ve yasayıp gördü annesinin abisinin yaptıklarını hep.ki bizden başka çevremizde goruyordu ve diyorlardı ama kadınin hiç umrunda değildi.en son eşim dedi artık ve kendimizi onlardan soyutladik.ben konuşmuyorum ama eşime konuşma diyemem o konuşur eder.sonucta farklı şehirlerdeyiz anca tlfn da.kendileri kaynima ev aldılar ve onlarla birlikte kaldıkları için gidip gelme yok ve boyle de iyiyz.

İnşallah düzelir çok korkuyorum zaman geçtikçe
Korkma demek isterdim ama ben de korkuyorum. İnşallah Allah korktuklarımızdan emin kılar. Lavaboya gittim ve ic camasirimda sürekli şeffaf rengi olmayan akıntı görüyorum birkaç gündür. Ve bu ara ara tekrarlıyor. Resmen bebeğin suyu mu acaba kendimi yordum, ondan mı oldu diye korkmaya başladım. Ultrasonda görünen bir şey değil mi bu su meselesi?

O normal akıntıdır canım normal o gebelikte akıntı olması kafana takma

Siz iyi sabretmişsiniz eşinizin kendisi görsün diye keşke ben de sabredebilsem ama ben aynı olgunluğu gösteremicem galiba . Benim ailem bize hep vermek ister ama eşimin ailesinden bambaşka bir tavır görünce insan ister istemez karşılaştırıyor

Bende de hep var ama 12. Haftadan beri var bir ara gruba da yazmıştım . Ama artık endişe etmeyi bıraktım çünkü 11 ve 12. Haftada. Beri hep aynı şekilde devam edem bir şey suyu olsaydı eğer şuana kadar kalmazdı diyorum .
Doktor ben endişemi anlatınca bebeğin suyu çok iyi asla su olamaz endişe etme demedi . Vajinal muayene etti bence bebeğin sıvısı değil gelen çünkü beyazlık var ama endişe ediyorsan hala bir test var onu al gel yapalım dedi .

İşte doktor da asla suyu olamaz bebeğim diyemediği için ben de güvenememiştim

Yarın detaylı ultrason mi canım senin hadi güzel.haberlerle gel insallahh ,bende hissedince eşimi çağırıyorum bebe den tık yok sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…