Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Bu gece kasıklarımda sanki adet olacakmışım gibi ağrım var belimde çok ağrıyor korku basıyor beni böyle olunca

Bu gece kasıklarımda sanki adet olacakmışım gibi ağrım var belimde çok ağrıyor korku basıyor beni böyle olunca
Canım geçen akşam aynısını yaşadım. Hatta okadar nettiki ağrım kesin birazdan sökülcem herhalde dedim. Ama geçti. Arada oluyor herhalde korkma

Canım bende İzmir genetikte yaptırdım kaç güne geldi sonuçların Amerika’ya gidiyor dendi fetal dna verdim 8 gün oldu benimde

Deneyeyim bugün ya doktora gittim faranjit dedi

Benim ilk 3 ay hep bu şekilde geçmişti ama hiçbir risk yoktu, her an sökülecek gibiydim sanki. Sonrasında neredeyse bitti şu an 21.haftadayım 1 haftadır yine var, kontrollerimde her şey yolunda çıktı. Benim de modum düşüyor ama normal demek ki, detaylı ultrasonda da özellikle soracağım

Dün sağlık ocağından aramıştı hemşire bugün gittim. Aşı için istemediğimi söyledim imza attım. Tahlil verdim tansiyonuma baktılar. Bebeğin kalp atışını dinledi ama duyamadık baya uğraştı. Hareketlerini hissediyor musun dedi bende hayır dedim. Çok derinden geliyor kalp atışı tam duyamadım sırtı dönük olabilir dedi. Bende korktum biraz baya uğraşıp duyamayınca ama bi sıkıntı yok dedi.

Kadinci haftadasin canım bende dün aşıya fittimy 21.haftamda dinlemeye çalıştı ama duyamadik 24 .haftada daha iyi duyulur dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…