Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Günaydin kizlar hastaliktan geberiyorum oglumda hasta bende bogaz agrisi sort agrisi öksürük halsizlik hat safhada öneriniz var ise sevinirim

merhaba kızlar . nasılsınız bebısler nasıll :) dunden berı bır oksuruk ilacta ıcemyrm . öksürüğü nasıl gecrbılırız.:KK43: aklınıza gelen bısye varmı kzılar valah ıcım kopuyr bebıste etkılncek dye aklım taklmyr değil.
Kızlar ikinize de çok geçmiş olsun. Öksürük için tereyağını ısıtıp içine bir kaşık pekmez koyun 1-2 dk sonra altını kapatın biraz limon sıkıp şurup gibi bir kaşık yiyin ben kızıma da veriyorum. Öksürüğe çok iyi geliyor. Acil şifalar dilerim🙏
Şimdi geldim ped taktılar kanama oranını kontrol ediyorlar çok şükür bebek yaşıyor. Tek canımı sıkan rahim ağzı uzunluğum kısaymış sanırım 2.5 cm ölçtü doktor birazdan tekrar bakarız dedi :KK43:
Canım çok geçmiş olsun Benm de gecen ay feci kanamam olmuştu bitmesi bir haftayı buldu, çok şükür geçti gitti içini ferah tut🙏

Hiçbir şikayetim yoktu, detaylı ultrason için gittiğimde fark ettik. 1 haftayı geçmiş kalbi duralı. Gen testine gönderdiler bebekten bir parça. Neyse ki beni zehirlememiş. Nasibi bu kadarmış yavrumun. Allah kimseye yaşatmasın.
basın sagolsun canım. yaşadığını daha önce yaşamış biri olarak çok üzgünüm zor bir döneme girdin. istediğin kadar ağla içinde tutma git bir yerde bağır. içinde tutma. en güzel zamanda sağlıkla bebeğini kucağına almanı dilerim.

Kızlar ikinize de çok geçmiş olsun. Öksürük için tereyağını ısıtıp içine bir kaşık pekmez koyun 1-2 dk sonra altını kapatın biraz limon sıkıp şurup gibi bir kaşık yiyin ben kızıma da veriyorum. Öksürüğe çok iyi geliyor. Acil şifalar dilerim🙏

Canım çok geçmiş olsun Benm de gecen ay feci kanamam olmuştu bitmesi bir haftayı buldu, çok şükür geçti gitti içini ferah tut🙏
Henüz geçmedi bu akşam hastanede gözlem altında kalacağım inşallah sorunsuz atlatırız 🤲🏻

Hiçbir şikayetim yoktu, detaylı ultrason için gittiğimde fark ettik. 1 haftayı geçmiş kalbi duralı. Gen testine gönderdiler bebekten bir parça. Neyse ki beni zehirlememiş. Nasibi bu kadarmış yavrumun. Allah kimseye yaşatmasın.
Başınız sağ olsun inşallah.. Allah sabır versin.. Hareket hissediyor muydunuz

Doktorlar ne diyor canım sebebi ne olabilirmiş ?
Bir sebep sunmadılar sadece gözlem altına aldılar canım. Kanamam hala devam ediyor tek tesellim bebek yaşıyor inşallah sorun olmadan bu süreci atlatırız. Daha önce de kanamam olmuştu fakat bu kadar uzun süreli bu kadar çok olmamıştı

🙁 basın sağolsun canım Rabbim sabırlar versin rabbim seni korumuş

Bir sebep sunmadılar sadece gözlem altına aldılar canım. Kanamam hala devam ediyor tek tesellim bebek yaşıyor inşallah sorun olmadan bu süreci atlatırız. Daha önce de kanamam olmuştu fakat bu kadar uzun süreli bu kadar çok olmamıştı
Evet canım şükürler olsun bebiş iyi 🙏🏻🌹❤️‍🩹 inşallah sen de iyi olacaksın lütfen olumlu düşün stres bebeği etkilemesin

O kadar üzüldüm ki, çok çok çok üzüldüm seni tahmin edemedim. Senin ileri hafta ben daha başlarındayken yaşadım düşük olarak. O bile beni çok etkilemişti psikolojik olarak. Kendine çok dikkat et. Dinlen. Kendine zaman tanı. Rabbim acını dindirsin, istediğin zaman evlat sahibi olmanı nasip etsin 🤍

Kızlar 20.haftyaya girdik biz bebisle kaç aylık olmuş oluyoruz 😂
Canım bak bu tabloyu referans alabilirsin. 5. Aydayız

IMG_8863.jpeg

Şimdi geldim ped taktılar kanama oranını kontrol ediyorlar çok şükür bebek yaşıyor. Tek canımı sıkan rahim ağzı uzunluğum kısaymış sanırım 2.5 cm ölçtü doktor birazdan tekrar bakarız dedi :KK43:
Canım çok geçmiş olsun 2,5 cm ve altında serklaj yapmaları gerek. Devlette misin özelde mi ? Kadın doğumcu var değil mi acilde ?

Kızlar merhaba, sizi uzaktan takip ediyordum bugün dahil olayım dedim. En büyüğünüz benim sanırım. Sekizinci tüp bebek. Hepinize sevgiler

cinnabon cinnabon beni de listeye ekler misiniz güzelim
Kese: 5 hafta
Kalp atışı 6 hafta
Erkek
Sat 4 Nisan

Canım çok geçmiş olsun 2,5 cm ve altında serklaj yapmaları gerek. Devlette misin özelde mi ? Kadın doğumcu var değil mi acilde ?
Canım sonra tekrar ölçtü 3.3 çıktı çok şükür şimdilik o sıkıntı değil dediler. Devletteyim. Şimdi kanama takibi yapıyorlar. Henüz kesilmedi ama ağrım epeyi azaldı çok şükür. İnşallah atlayacağız bu süreci öyle inanmak istiyorum 🥹
Evet canım şükürler olsun bebiş iyi 🙏🏻🌹❤️‍🩹 inşallah sen de iyi olacaksın lütfen olumlu düşün stres bebeği etkilemesin
İnşallah kuzum iyi olacağız teşekkür ederim 🥹

Canım sonra tekrar ölçtü 3.3 çıktı çok şükür şimdilik o sıkıntı değil dediler. Devletteyim. Şimdi kanama takibi yapıyorlar. Henüz kesilmedi ama ağrım epeyi azaldı çok şükür. İnşallah atlayacağız bu süreci öyle inanmak istiyorum 🥹

3.3 çıkmasına çok sevindim arkadaşım şükürler olsun 🙏🏻🌹🥰 ağrın da azalmış inşallah mutlu bir şekilde evine dönersin 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Artmasına sevindim , çok şükür 🙏🏻🙏🏻 demek ki yukarı çıkacak bebiş 🌸

X