Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Bu gece kasıklarımda sanki adet olacakmışım gibi ağrım var belimde çok ağrıyor 🤕 korku basıyor beni böyle olunca
Canım geçen akşam aynısını yaşadım. Hatta okadar nettiki ağrım kesin birazdan sökülcem herhalde dedim. Ama geçti. Arada oluyor herhalde korkma ❣️

Kızlar günaydın 🤩 şöyle bir takım almıştım internetten geldi dün , çok tatlı değil mi ya gömlek falan 🩵🥹🐣

Eklentiler

• IMG_8854.jpeg
    IMG_8854.jpeg
    151,1 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_8793.jpeg
    IMG_8793.jpeg
    110,3 KB · Görüntüleme: 53
O tutarda bir hata olmali bu kadar pahali degil çünkü. Ben de yasim 40 oldugu icin ozellikle fetal dna istedim izmirde genetik tani merkezinde yapildi test amerikaya gidiyo 99.8 dogruluk var dendi. Onun bile fiyati 13.500 tl+kdv yani olsun olsun 500_550 dolar. Herseyi kapsiyo cok ayrintili sonuc veriyolar hatta bebegin goz ve sac rengi çilli olup olmamasi ayrintisini bile veriyor. Siz bnce bi arastirin
Canım bende İzmir genetikte yaptırdım kaç güne geldi sonuçların Amerika’ya gidiyor dendi fetal dna verdim 8 gün oldu benimde

Kızlar ikinize de çok geçmiş olsun. Öksürük için tereyağını ısıtıp içine bir kaşık pekmez koyun 1-2 dk sonra altını kapatın biraz limon sıkıp şurup gibi bir kaşık yiyin ben kızıma da veriyorum. Öksürüğe çok iyi geliyor. Acil şifalar dilerim🙏

Canım çok geçmiş olsun Benm de gecen ay feci kanamam olmuştu bitmesi bir haftayı buldu, çok şükür geçti gitti içini ferah tut🙏
Deneyeyim bugün ya doktora gittim faranjit dedi

Bu gece kasıklarımda sanki adet olacakmışım gibi ağrım var belimde çok ağrıyor 🤕 korku basıyor beni böyle olunca
Benim ilk 3 ay hep bu şekilde geçmişti ama hiçbir risk yoktu, her an sökülecek gibiydim sanki. Sonrasında neredeyse bitti şu an 21.haftadayım 1 haftadır yine var, kontrollerimde her şey yolunda çıktı. Benim de modum düşüyor ama normal demek ki, detaylı ultrasonda da özellikle soracağım

Dün sağlık ocağından aramıştı hemşire bugün gittim. Aşı için istemediğimi söyledim imza attım. Tahlil verdim tansiyonuma baktılar. Bebeğin kalp atışını dinledi ama duyamadık baya uğraştı. Hareketlerini hissediyor musun dedi bende hayır dedim. Çok derinden geliyor kalp atışı tam duyamadım sırtı dönük olabilir dedi. Bende korktum biraz baya uğraşıp duyamayınca ama bi sıkıntı yok dedi.

Dün sağlık ocağından aramıştı hemşire bugün gittim. Aşı için istemediğimi söyledim imza attım. Tahlil verdim tansiyonuma baktılar. Bebeğin kalp atışını dinledi ama duyamadık baya uğraştı. Hareketlerini hissediyor musun dedi bende hayır dedim. Çok derinden geliyor kalp atışı tam duyamadım sırtı dönük olabilir dedi. Bende korktum biraz baya uğraşıp duyamayınca ama bi sıkıntı yok dedi.
Kadinci haftadasin canım bende dün aşıya fittimy 21.haftamda dinlemeye çalıştı ama duyamadik 24 .haftada daha iyi duyulur dedi

X