Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Mesela benim 1 Nisan sat. 1 Eylül'de beş ay bitmiş oluyor. Soran olursa Eylül ayı içerisinde 5 aylık 5.5 aylık falan derim. Hafta hesabı ile ay hesabı örtüşmüyor. 20 hafta olunca 5 aylık olmuyor yani.
Evet doğru bu kafamı karıştırmayı benimde sat 8 Nisan ozaman 8 Eylül'de 5 ay doldurcam galiba😂

Şimdi geldim ped taktılar kanama oranını kontrol ediyorlar çok şükür bebek yaşıyor. Tek canımı sıkan rahim ağzı uzunluğum kısaymış sanırım 2.5 cm ölçtü doktor birazdan tekrar bakarız dedi :KK43:

Şimdi geldim ped taktılar kanama oranını kontrol ediyorlar çok şükür bebek yaşıyor. Tek canımı sıkan rahim ağzı uzunluğum kısaymış sanırım 2.5 cm ölçtü doktor birazdan tekrar bakarız dedi :KK43:
Çok sevindim bebeğin iyi olmasına. Diğer arkadaşımıza da epey üzüldüm. Üzülme en azından fark edildi rahim ağzı kısalığı vs gibi durumlar. Muhakkak bir önlem vardır ve doktor önerir, erkenden öğrenmen iyi oldu. Çok geçmiş olsun.

Çok sevindim canım bebeğin iyi olmasına 🙏🏻❤️‍🩹 inşallah bol bol dinlenir atlatırsın 🙏🏻 neden olmuş doktor bir şey dedi mi .

Geçen hafta doktorum bana 2.5 un altına düşerse korkmalıyız demişti canım rahat ol 🌹

Çok sevindim canım bebeğin iyi olmasına 🙏🏻❤️‍🩹 inşallah bol bol dinlenir atlatırsın 🙏🏻 neden olmuş doktor bir şey dedi mi .

Geçen hafta doktorum bana 2.5 un altına düşerse korkmalıyız demişti canım rahat ol 🌹

:KK43: bilmiyorum çok endişeliyim şu an kan oranı kontrol ediliyor tekrar bakacaklar

İyi olmanıza sevindim.
Hiçbir şikayetim yoktu, detaylı ultrason için gittiğimde fark ettik. 1 haftayı geçmiş kalbi duralı. Gen testine gönderdiler bebekten bir parça. Neyse ki beni zehirlememiş. Nasibi bu kadarmış yavrumun. Allah kimseye yaşatmasın.
Amin kuzum.En son ne zaman gitmiştin cnm kontrole.bebek hareketlerini hissetmeye başlamış mıydın.pihtilasmaya baktır bide.bnm uzaktan bı akrabam 2kez bu dönemlerde bebeğini kaybetti sonra pıhtılaşma çıkmış. şimdi hamile kalınca iğne vuruluyor doğana kadar.simdi 2tane oğlu oldu.

X