Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Ay ben gördüğümü alıyorum valla bi sıraya koymadım. O yenidoğan döneminde giydirilen zıbınları falan bir sonraki doktor kontrolüne gittiğimizde hm e gidip topluca oradan alacam
bnde büyük parçalara ağırlık verdim önce bu hafta yatak juno aldım ana kucağı yarım kundan vs bi tek duş seti kaldı ona karar veremiyorum ana ayaklı bişey almak istiyorum

Canım geçen akşam aynısını yaşadım. Hatta okadar nettiki ağrım kesin birazdan sökülcem herhalde dedim. Ama geçti. Arada oluyor herhalde korkma ❣️
Korkma canım arada olabilir öyle özellikle de normalde olması gereken adet tarihin yakınsa
Ay çok sağolun, adetlerim hiç düzenli olmadı o yüzden bilmiyorum hamileliğin başından beri de ilk defa böyle oldu korktum. Ama daha iyiyim 🥰

Dün sağlık ocağından aramıştı hemşire bugün gittim. Aşı için istemediğimi söyledim imza attım. Tahlil verdim tansiyonuma baktılar. Bebeğin kalp atışını dinledi ama duyamadık baya uğraştı. Hareketlerini hissediyor musun dedi bende hayır dedim. Çok derinden geliyor kalp atışı tam duyamadım sırtı dönük olabilir dedi. Bende korktum biraz baya uğraşıp duyamayınca ama bi sıkıntı yok dedi.
Ben sabah gittigimde sordum 24 ten sonra iyi duyuluyor dedi simdi duyulmaz dedi 19 haftaligin ben
Çok geçmiş olsun , antibiyotik mi verdiler ?

Ay çoraplar çok tatlı oluyor gerçekten minicik minicik 😍😍😍

Aminnn inaşallah giydirir süsleriz güzel güzel bebeklerimizi 😍😍
Antibiyotik alerjim var kuzum 3 adet güvenli antibiyotiğim var onlarda gebelikte kullanilmiyormuş beyorganiğin pekmez karişimi var ondan iciyorum cvitaminine beytonic diyr bisey var zencefil zerdeçalli sirke gibi cok az ondan koyuyorum pastilsiz duramiyorum cok aciyor bogazim kayinvalideme geldim dün aksam orda kaliyorum en azindan cocuga bakiyorlarda yatiyorum

kizlar bir sey soracagimmm göğsümün ucundaki tuyler dokulmus baya hatta gogsumdeki ayva tuyleri de dokuluyor sizde de böyle bir durum var mı

bnde büyük parçalara ağırlık verdim önce bu hafta yatak juno aldım ana kucağı yarım kundan vs bi tek duş seti kaldı ona karar veremiyorum ana ayaklı bişey almak istiyorum
Ayaklılara ben de baktım ama bana güven vermedi, hatta Babyjem için birkaç yorum gördüm işte tam oturmuyor çocuk kayıp düşebilir vs yazmışlar. Allah muhafaza.

Bizi habersiz bırakma dualarım seninle arkadaşım 🙏 P payedar

Canım nasılsın ❤️‍🩹 bebiş nasıl daha iyi misin 🙏🏻❤️‍🩹 P payedar
Ah kızlar Allah razı olsun valla ne güzel bir kalp bağı oldu burada. Kanamam hala devam ediyor ama ağrım büyük ölçüde azaldı. Sabah tekrar ultrasona aldılar bebek kalp atışı var. Şimdilik bebek iyi çok şükür. Sanırım benim vücudumdan kaynaklı bir sorun. Bazı gebeliklerde regl görünebiliyormuş acaba diyorum ben regli mi oldum çünkü regli sancısı çektim değil gibi kanamam var 🥺🤷🏻‍♀️ anlamadım neyse bebek iyi olsunda hiç sorun değil artık

İyi yaptın , bende hafta sonu Stokke nin katlanır küvetinden aldım. Gelecek ay falanda ona ayak alacağım. Ayaklı bencede daha iyi 🩵
Yok canım haftaya detaylı var onu bekliyoruz☺️
Ay hadi güzel haberlerle gel inşallah 🙏🏻 yüzünü gözünü de gösterir umarım , benim plesenta önde birde elini yüzüne kapadığı için beyfendi göremedik hiç bir şekilde 🥹
Ben sabah gittigimde sordum 24 ten sonra iyi duyuluyor dedi simdi duyulmaz dedi 19 haftaligin ben

Antibiyotik alerjim var kuzum 3 adet güvenli antibiyotiğim var onlarda gebelikte kullanilmiyormuş beyorganiğin pekmez karişimi var ondan iciyorum cvitaminine beytonic diyr bisey var zencefil zerdeçalli sirke gibi cok az ondan koyuyorum pastilsiz duramiyorum cok aciyor bogazim kayinvalideme geldim dün aksam orda kaliyorum en azindan cocuga bakiyorlarda yatiyorum
Yaaaa antibiyotik alerjisi çok kötü , geçmiş olsun tekrardan. Ben de gebeliğin başlarında olmuştum faranjit. Ihlamur içtim bol bol birde günde 4-5 bardak ballı limonlu sıcak su içiyordum. İyi geldi

Ayaklılara ben de baktım ama bana güven vermedi, hatta Babyjem için birkaç yorum gördüm işte tam oturmuyor çocuk kayıp düşebilir vs yazmışlar. Allah muhafaza.
yaa ben duymamıştım ilk üç dört ay iyi olur diye düşünüyordum yerde eğilmek zor olur gibi geldi ama bilemedim siz aldınız mı

Ah kızlar Allah razı olsun valla ne güzel bir kalp bağı oldu burada. Kanamam hala devam ediyor ama ağrım büyük ölçüde azaldı. Sabah tekrar ultrasona aldılar bebek kalp atışı var. Şimdilik bebek iyi çok şükür. Sanırım benim vücudumdan kaynaklı bir sorun. Bazı gebeliklerde regl görünebiliyormuş acaba diyorum ben regli mi oldum çünkü regli sancısı çektim değil gibi kanamam var 🥺🤷🏻‍♀️ anlamadım neyse bebek iyi olsunda hiç sorun değil artık
Canım benim şükür ki bebiş iyi kalan sıkıntıların için de zaman ver kendine inşallah daha iyi olacak olumlu düşün lütfen 🙏🏻kendine de çok dikkat et🥰❤️‍🩹🌹

yaa ben duymamıştım ilk üç dört ay iyi olur diye düşünüyordum yerde eğilmek zor olur gibi geldi ama bilemedim siz aldınız mı
Yok ben almayacağım zor da olsa annemlerle olacağım için banyo filesi oluyor ya onun içinde bir şekilde banyo yaptırırız ilk 3 4 ay diye düşündüm. Bebeğin düşmesi fikrinden çok korktum.

Eklentiler

• 1000145489.jpg
    1000145489.jpg
    79,5 KB · Görüntüleme: 43
Çok sevindim. Bebek iyi olduktan sonra gerisi hallolur gibi geliyor insana. İnşallah sağlıkla atlatırız şu hamilelik dönemini.

X